Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dzejkobs - Zmotywowany leń - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dzejkobs - Zmotywowany leń (/Temat-Dzejkobs-Zmotywowany-len-122150)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Dzejkobs - Zmotywowany leń - Mikey - 02-11-2015 14:25

@[dzejkobs] mogę zrobić takiego bota na zamówienie, jednak szybko bany wpadają z tego co wiem.


RE: Dzejkobs - Zmotywowany leń - DzejkobPL - 02-11-2015 14:33

Jak Ci się skończył pakiet, zawsze mozesz skorzystać z tego Smile

http://zarabiam.com/showthread.php?tid=110706

lub

Pakietu 10gb za 10zl w Play. Smile


× Wysłane z telefonu.


RE: Dzejkobs - Zmotywowany leń - dzejkobs - 02-11-2015 15:24

(02-11-2015 14:25)Mikey napisał(a):  @[dzejkobs] mogę zrobić takiego bota na zamówienie, jednak szybko bany wpadają z tego co wiem.

@[Mikey] Testowałem postowanie na tablicy z programu i banów nie było jakoś wyjątkowo szybko jeśli ustawiałem spory czas między postami. Jednak po kilkunastu/kilkudziesięciu postach wystakuje secourity code a to raczej nie jest do przeskoczenia, jedynie wpisanie / wybranie obrazków ręcznie Wink

@[DzejkobPL] dzięki za podesłanie linków! Na pewno skorzystam, ale chyba to najwyższa pora zainwestować w jakiś konkretny internet Wink


RE: Dzejkobs - Zmotywowany leń - eciver - 02-11-2015 17:26

(02-11-2015 12:59)dzejkobs napisał(a):  Nigdy tego tak na prawdę nie liczyłem i ciężko mi podać jakąś liczbę. Myślę że ok 40?

To trochę pracy z tym masz. Smile

(02-11-2015 15:24)dzejkobs napisał(a):  Jednak po kilkunastu/kilkudziesięciu postach wystakuje secourity code a to raczej nie jest do przeskoczenia, jedynie wpisanie / wybranie obrazków ręcznie Wink

Pamiętaj też, że jeśli Tobie podczas dodawania postów z linkiem pojawia się coś takiego, to potencjalnej ofierze po kliknięciu w tenże link pojawia się informacja, że link może być niebezpieczny. I konwersja spada...


RE: Dzejkobs - Zmotywowany leń - dzejkobs - 02-11-2015 18:10

(02-11-2015 17:26)eciver napisał(a):  
(02-11-2015 12:59)dzejkobs napisał(a):  Nigdy tego tak na prawdę nie liczyłem i ciężko mi podać jakąś liczbę. Myślę że ok 40?

To trochę pracy z tym masz. Smile

(02-11-2015 15:24)dzejkobs napisał(a):  Jednak po kilkunastu/kilkudziesięciu postach wystakuje secourity code a to raczej nie jest do przeskoczenia, jedynie wpisanie / wybranie obrazków ręcznie Wink

Pamiętaj też, że jeśli Tobie podczas dodawania postów z linkiem pojawia się coś takiego, to potencjalnej ofierze po kliknięciu w tenże link pojawia się informacja, że link może być niebezpieczny. I konwersja spada...

Skąd masz taką informacje? Ja zauważyłem że "ofierze" wyświetla się info o niebezpiecznym linku tylko jeśli FB stwierdzi że taki link jest niebezpieczny, ale wtedy przy postowaniu wyświetla się informacja, że ten link wydaje się być podejrzany ble ble ble + weryfikacja obrazkowa. Jeśli jest zwykła weryfikacja nie zauważyłem żeby się tak działo Smile


RE: Dzejkobs - Zmotywowany leń - eciver - 02-11-2015 18:29

Na podstawie własnych obserwacji i testów przeprowadzanych jakiś czas temu, mówisz że błędne? Tutaj Dean też potwierdza moje spostrzeżenia.

Może coś się zmieniło albo coś innego było wtedy przyczyną. Mimo wszystko warto zwrócić na to uwagę. Wink


RE: Dzejkobs - Zmotywowany leń - dzejkobs - 02-11-2015 18:53

@[eciver] też kiedyś tak uważałem właśnie po przeczytaniu opinii Dean'a Wink

Moim zdaniem jest różnica między :
[Obrazek: 2.jpg]

a tym:
[Obrazek: 1.jpg]


Po przejściu weryfikacji w 2 sytuacji osobie która wchodzi w link wyświetla się komunikat o potencjalnym zagrożeniu Wink


RE: Dzejkobs - Zmotywowany leń - eciver - 02-11-2015 19:18

O widzisz.. bardzo możliwe, że masz rację. W takim razie będę musiał to sprawdzić. Dzięki! Smile


RE: Dzejkobs - Zmotywowany leń - dzejkobs - 02-11-2015 19:20

(02-11-2015 19:18)eciver napisał(a):  O widzisz.. bardzo możliwe, że masz rację. W takim razie będę musiał to sprawdzić. Dzięki! Smile

Jak sprawdzisz prosiłbym bardzo o poparcie mojej tezy lub jej obalenie Wink


RE: Dzejkobs - Zmotywowany leń - asiorek - 02-11-2015 19:25

ja chyba też się z tym zgodzę , aczkolwiek ostanio pojawiło mi się przy 1 linku kilka razy ten 2 wariant i po kilku weryfikacjach później już nie pojawiały się te linki tylko same obrazki, ale w linki dało sie normlanie wejść, nic nie wyskakiwało Smile