Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 26-05-2016 00:27

Ja mam sposób Smile


RE: MXRevShare.com - kaczor89 - 26-05-2016 00:33

(26-05-2016 00:27)dariuszxdd napisał(a):  Ja mam sposób Smile

Pomożesz? Również byłbym zainteresowany.


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 26-05-2016 00:54

Wystarczy Priv...

Ja nigdy sam do ludzi nie pisze...

Osoba, która chce, to odezwie się do mnie Smile


RE: MXRevShare.com - Server - 26-05-2016 02:25

Szata graficzna przynajmniej mnie nie zachęca do zapisu


RE: MXRevShare.com - kwl262 - 26-05-2016 12:06

(25-05-2016 23:41)maszhajs napisał(a):  ma ktos szybki sposob na przelanie zlotowek z payzy na konto bankowe (wkoncu odzyskalem moja pierwsza wyplate i nie chce znowu czekac tyle czasu )
Ja z payza wypłacam co tydzień +/- 1000 zł i zawsze dochodzi na konto po około 3 dniach, raz miałem tylko problem i czekałem 8 dniSmile


RE: MXRevShare.com - MariuszJosef - 26-05-2016 15:19

Cześć Smile W ostatnich dniach, po pół roku działania w RevShare, zauważyłem niesamowite przyśpieszenie MX, widać to po uzyskanych prowizjach, z tygodnia na tydzień coraz więcej. Najszybciej rozwijająca się firma, takie mam wrażenie Smile


RE: MXRevShare.com - todek78 - 26-05-2016 16:02

(26-05-2016 15:19)MariuszJosef napisał(a):  Cześć Smile W ostatnich dniach, po pół roku działania w RevShare, zauważyłem niesamowite przyśpieszenie MX, widać to po uzyskanych prowizjach, z tygodnia na tydzień coraz więcej. Najszybciej rozwijająca się firma, takie mam wrażenie Smile

Może nie najszybciej, ale dla mnie osobiście szybkość akurat nie ma znaczenie, a nawet uważam, że nie jest najlepsze, że liczba użytkowników rośnie w zatrważającym tempie. Lepiej powoli ale stabilnie, niż szybko rośnie i potem szybko się zatrzymuje. Jeśli program ma dobre zabezpieczenia to nie musi mieś wielkiego wzrostu użytkowników a i tak będzie dobrze się rozwijał. Ja właśnie jestem w takich dwóch co rosną bardzo podobnie, ale co ważne stabilnie i mają dodatkowe źródła dochodu. Jeden to właśnie MX Wink Nie są tak promowane jak niektóre, ale wg nie są gorsze, a wg mnie są lepsze matematycznie a także i logicznie, bo to nie puste revshary. osobiście cieszę się, że jest w czym wybierać Smile i Aby tak to już było cały czas Smile


RE: MXRevShare.com - tomek019 - 26-05-2016 17:59

ogólnie MXR idzie w bardzo dobrym kierunku i co najwazniejsze Janus jest wrażliwy na naszą opinie i liczy się z naszym zdaniem odnośnie każdej zmiany w programie Smile


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 26-05-2016 20:04

Akurat w Revshare każda firma ( szanująca się i ludzi ) słucha opinii z zewnątrz


RE: MXRevShare.com - tomek019 - 26-05-2016 20:09

"szanująca" słowo klucz Big Grin

Jutro spotkanie MXR w Opolu Smile
Nagranie postaram się wrzucić na Youtube i zamieszcze tutaj link .