Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Fox90 - 25-05-2016 07:52

Zaraz wysłali kolejnego i się wycofali z pomysłu. Janus widział reakcje na fb i przekonał Jamesa do nie zmieniania limitu. Mnie tutaj martwi coś innego, bo z jednej strony chcą żeby ten program był bardzo popularny, miał najlepiej setki tysięcy użytkowników jak nie więcej, a w newsleterze James pisze że nie zamierze komuś powierzać wypłat kasy i będzie to robił ręcznie, więc jak to będzie w przypadku jeszcze większej ilości użytkowników? Z tym limitem będzie jak z podatkami w Polsce, będą mówić że zmniejszą ale w efekcie tylko myślą jak tu podnieść i w końcu to robią. Ehhh, namącili niepotrzebnie, tyle rzeczy na plus a tą jedną wprowadzili tak wiele wątpliwości...


RE: MXRevShare.com - tomek019 - 25-05-2016 10:57

Mi np limit nie przeszkadza i tym ktorzy grubo chca zarabiac rowniez Wink a wiekszosc uzytkownikow to krotkowidze Smile co nie zmienia faktu ze limitem uderzyli by w tych co inwestuja 5-10$ i sa nowi ale tacy nigdy nie zarobia . Mysle ze James sila rzeczy bedzie zmuszony aby kogos zatrudnic zaufanego Smile

tapnięte


RE: MXRevShare.com - mintek14 - 25-05-2016 11:41

To ile obecnie wynosi min. wypłata ?


RE: MXRevShare.com - full2000 - 25-05-2016 11:49

(25-05-2016 07:52)Fox90 napisał(a):  Zaraz wysłali kolejnego i się wycofali z pomysłu. Janus widział reakcje na fb i przekonał Jamesa do nie zmieniania limitu. Mnie tutaj martwi coś innego, bo z jednej strony chcą żeby ten program był bardzo popularny, miał najlepiej setki tysięcy użytkowników jak nie więcej, a w newsleterze James pisze że nie zamierze komuś powierzać wypłat kasy i będzie to robił ręcznie, więc jak to będzie w przypadku jeszcze większej ilości użytkowników? Z tym limitem będzie jak z podatkami w Polsce, będą mówić że zmniejszą ale w efekcie tylko myślą jak tu podnieść i w końcu to robią. Ehhh, namącili niepotrzebnie, tyle rzeczy na plus a tą jedną wprowadzili tak wiele wątpliwości...

Podpisuję się pod tym co napisałeś.

Szybki bunt i wszystko ma zostać po staremu Smile


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 25-05-2016 13:09

(25-05-2016 11:41)mintek14 napisał(a):  To ile obecnie wynosi min. wypłata ?

$25


RE: MXRevShare.com - Podgor - 25-05-2016 14:18

Pozostaje $25. Problem z podniesieniem mają tylko ludzie, którzy nastawiają się na klikanie. Całej reszcie nie powinno to robić najmniejszej różnicy.


RE: MXRevShare.com - full2000 - 25-05-2016 15:56

(25-05-2016 14:18)Podgor napisał(a):  Pozostaje $25. Problem z podniesieniem mają tylko ludzie, którzy nastawiają się na klikanie. Całej reszcie nie powinno to robić najmniejszej różnicy.

Nie tylko. Są też (np. wśród moich poleconych) ludzie który inwestują "mniejsze kwoty" a chcą wypłacać. Stos. niski limit im to udostępnia ... Smile

Pozdrawiam,
make-money.pl


RE: MXRevShare.com - tomek019 - 25-05-2016 17:54

(25-05-2016 14:18)Podgor napisał(a):  Pozostaje $25. Problem z podniesieniem mają tylko ludzie, którzy nastawiają się na klikanie. Całej reszcie nie powinno to robić najmniejszej różnicy.

a ja się tutaj zgodzę w 98% Smile
dodatkowo mają problem jeszcze ludzie którzy zainwestowali mało a chcą milionów po miesiącu inwestycji beka duzo jest takich osób "ile bede mial po 44dniach", "ile zarobie" , "jak szybko moge wyplacic" itd itp Smile


RE: MXRevShare.com - full2000 - 25-05-2016 23:32

(25-05-2016 17:54)tomek019 napisał(a):  
(25-05-2016 14:18)Podgor napisał(a):  Pozostaje $25. Problem z podniesieniem mają tylko ludzie, którzy nastawiają się na klikanie. Całej reszcie nie powinno to robić najmniejszej różnicy.

a ja się tutaj zgodzę w 98% Smile
dodatkowo mają problem jeszcze ludzie którzy zainwestowali mało a chcą milionów po miesiącu inwestycji beka duzo jest takich osób "ile bede mial po 44dniach", "ile zarobie" , "jak szybko moge wyplacic" itd itp Smile

Jeszcze lepsze są osoby które pytają "ile zainwestować żeby się opłacało" albo "czy warto wziąć kredyt" facepalm


RE: MXRevShare.com - maszhajs - 25-05-2016 23:41

ma ktos szybki sposob na przelanie zlotowek z payzy na konto bankowe (wkoncu odzyskalem moja pierwsza wyplate i nie chce znowu czekac tyle czasu )