Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Fox90 - 24-05-2016 10:42

Wiadomą sprawą jest wszystko to co piszesz, ale nie jest tak łatwo zdobywać poleconych Smile Ty już jesteś że tak powiem w gazie Smile Z Twoją pomocą możliwe że będzie im się łatwiej łapało poleconych ale nadal uważam że żeby każdy miał 10 to jest trudne zadanie, ale ciężką pracą da się dojść do wszystkiego Smile


RE: MXRevShare.com - zet - 24-05-2016 11:12

MXRS ma spory potencjał, wszyscy to wiemy.
Widzimy ile osob ostatnio dołącza do MXRS, a to nie koniec.
Po spotkaniu z Janusem i po europejskim "turne" Jamesa Lee Valentine'a licza osob
dołączajacych moze znacznie wzrosnac. Nie znam planów Jamesa,byc moze bedzie odwiedzal
tez inne kontynenty, co tez moze miec ogromny wplyw na ilosc uzytkownikow.
Zauwazylem 2 rzeczy: osoby ktore weszly do MXRS jeszcze w ubieglym roku i byly nieaktywne,
teraz zaczynają inwestowac, klikac, czyli ilosc aktywnych osob tez wzrasta.
I druga rzecz: zauwazylem, ze sporo osob reklamuje MXRS nie tylko w polsce, pojawiaja sie osoby np.
z Rosji, z krajow rosyjskojezycznych oraz innych np, Bangladesz, Indie i podobne.
Wszystko zalezy od inwencji i od mozliwosci polecania, mozna zrobic np strone, blog np w j.angielskim
lub poprostu krotkie info o MXRS, dodac reflink np angielski, krotka prezentacje w ang.
Swiat jest duzy, a MXRS ma naprawde potencjal.
To co robią admini, robią dla nas i to jest bardzo dobre.
Wiemy tez, ze czekają nas jeszcze inne pozytywne "niespodzianki", z korzyscią dla nas.
Tak trzymac !


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 24-05-2016 12:18

Z wszystkim się jak najbardziej zgadzam Smile Niestety póki co pierwszą niespodzianką i to nie z tych dobrych jest zwiększenie limitu wypłaty na $50, to raczej odstraszy niż zachęci. Janus pisze że zmiane wprowadzi 30 maja, mam nadzieje że do tego czasu po wpisach ludzi na fb i rozmowie z innymi wycofają się z tego pomysłu.


RE: MXRevShare.com - stalowyzolnierz - 24-05-2016 12:24

50$ to zbyt wysoki limit do wypłat Sad przynajmniej dla osób, które chciałyby sprawdzić wypłacalność firmy i klikać dziennie po te 0.5$


RE: MXRevShare.com - full2000 - 24-05-2016 12:31

(24-05-2016 10:42)Fox90 napisał(a):  Wiadomą sprawą jest wszystko to co piszesz, ale nie jest tak łatwo zdobywać poleconych Smile Ty już jesteś że tak powiem w gazie Smile Z Twoją pomocą możliwe że będzie im się łatwiej łapało poleconych ale nadal uważam że żeby każdy miał 10 to jest trudne zadanie, ale ciężką pracą da się dojść do wszystkiego Smile

Fox, uwierz mi że o 10 poleconych nie jest aż tak trudno ...
Ja mam już 70+ poleconych a nie włożyłem w to ciężkiej pracy.
Wystarczy mieć lepszy dzień i troszkę pomyśleć "jak to zrobić" Wink

(24-05-2016 12:18)Fox90 napisał(a):  Z wszystkim się jak najbardziej zgadzam Smile Niestety póki co pierwszą niespodzianką i to nie z tych dobrych jest zwiększenie limitu wypłaty na $50, to raczej odstraszy niż zachęci. Janus pisze że zmiane wprowadzi 30 maja, mam nadzieje że do tego czasu po wpisach ludzi na fb i rozmowie z innymi wycofają się z tego pomysłu.

Tutaj oczywiście masz rację. Pełna zgoda w 100% Smile

Pozdrawiam serdecznie.
make-money.pl


RE: MXRevShare.com - kostek880 - 24-05-2016 13:20

(24-05-2016 12:18)Fox90 napisał(a):  Z wszystkim się jak najbardziej zgadzam Smile Niestety póki co pierwszą niespodzianką i to nie z tych dobrych jest zwiększenie limitu wypłaty na $50, to raczej odstraszy niż zachęci. Janus pisze że zmiane wprowadzi 30 maja, mam nadzieje że do tego czasu po wpisach ludzi na fb i rozmowie z innymi wycofają się z tego pomysłu.

Dla mnie to dobra zmiana dla programu poniewaz nie bedzie tylu klikaczy co chcialoby wyciagnac z programu tylko pieniadze i nic nie zainwestowac traktujac go jak inne buxy.


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 24-05-2016 14:28

Ja też uważam że tym jest spowodowana ta zmiana a nie tym że Jamesowi za długo zajmuje wysyłanie kasy(chociaż to pewnie też ma znaczenie). Dlatego, moim zdaniem, ale to się pewnie większości nie spodoba, kasa za klikanie w reklamy milionaire powinna trafiać na repurchase konto, a PTC na main ballance, teraz nad tym pracują więc może zwiększy się liczba reklam. Ale $25 to już jest wystarczająco wysoki limit. A po za tym zauważ że chcą coraz więcej pieniędzy mieć z zewnątrz a do tego potrzebnych jest coraz więcej ludzi w tym zwykłych klikaczy, więc program może więcej stracić niż zyskać zniechęcając zwykłych klikaczy.


RE: MXRevShare.com - zet - 24-05-2016 14:37

Kazdy kij ma dwa konce.
Z jednej strony, faktycznie limit wyplat jest dosc wysoki,
ale patrzac z drugiej strony, po co mam klikac tyle reklam do 50$
skoro moge juz mając 5$ kupic za to paczke reklam i miec zarobek zarowno z klikania
jak i z codziennych naliczen.
Jest to tez swego rodzaju motywacja do kupowania paczek i do budowania
wiekszych zarobkow/zyskow.


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 24-05-2016 14:55

Jak ktoś myśli w dłuższej perspektywie o tym programie to tak, zwykły klikacz dla którego jest to jeden z dziesiątek programów nie ma sensu kupowanie paczek. Po pierwsze czas, a po drugie jest tutaj opcja 50/50 więc zanim ktoś tutaj wypłaci coś nie inwestując a kupując paczki z klików to minie strasznie dużo czasu.


RE: MXRevShare.com - zet - 24-05-2016 15:09

Jesli ktos mysli tylko o klikaniu w reklamy i jaknajszybszym wyplacaniu
to faktycznie lepiej niech klika w buxy.
Osoby ktore widza potencjal (nie tylko strony ale i admina) wolą jednak chyba
kupic paczke i zbudowac sobie nawet bez wkladu, po jakims czasie fajny , stabilny dochod.