Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - kostek880 - 18-05-2016 12:34

Pisze z telefonu i funkcja cytowania mi cos nie dziala a chodzi o jedno konto mx i dwa procesory przez ktory wplacam pieniadze. Kto jest kumaty to zrozumial co mialem na mysli Smile


RE: MXRevShare.com - tak_to_ja - 18-05-2016 18:06

Witam. Jak najszybciej wpłacić pieniądze na Payze(mam zweryfikowaną)?


RE: MXRevShare.com - xavier1993 - 18-05-2016 19:03

Przez Paysera, max 30 min.


RE: MXRevShare.com - zet - 18-05-2016 19:22

UWAGA:
Od dzis po zalogowaniu do MXRS nalezy ustawic sobie PIN do transakcji,
oraz pytania pomocnicze.
Jesli ktos sie boi, ze zapomni to nalezy je gdzies sobie zapisac.

Nie jest to potraktowane jako cos przeciw uzytkownikom a dla naszego bezpieczenstwa.
MXRS stara sie dbac o bezpieczenstwo naszych srodkow.


RE: MXRevShare.com - patulsky1337 - 18-05-2016 20:16

(18-05-2016 18:06)tak_to_ja napisał(a):  Witam. Jak najszybciej wpłacić pieniądze na Payze(mam zweryfikowaną)?

Ja płacę kartą i transakcja trwa kilkanaście sekund.

(18-05-2016 10:35)MLN napisał(a):  
(18-05-2016 09:27)patulsky1337 napisał(a):  Polecicie jakąś alternatywę dla payzy?

(18-05-2016 09:33)kostek880 napisał(a):  Pytam bo szukam inny procesor zeby zdywersyfikowac wplacone pieniadze tak zeby bylo mniej wiecej 50/50. Jezeli bedzie problem np z payzą ze zablokują im srodki na koncie to wystarczy ze doplace niewielką brakujacą kwote przez inny procesor np. perfect money i spokojnie bede mogl z niego wyplacic. (jak wiadomo mozna wysplacic pieniadze z tego procesora z ktorego sie najwi3cej wplacilo). Mxrevshare dywersyfikuje swoje pieniadze miedzy innymi na roznych procesorach wiec nie bedzie takiej sytuacji jak miala miejsce np. w trafficmonsoon, ze paypal zablokuje pieniadze i nie bedzie na wyplaty.


WTF? pokerface

Nie mam nic wspólnego z tą osobą...

(18-05-2016 11:26)bialy88 napisał(a):  Hmm 2 konta jedna osoba? Podwójne życie w internetach wyszło na jaw. Smile

Nie wyszło. Nie wiem co to za osoba i co to za post ale nie przesadzajmy. Nigdy bym tak nie kaleczył języka polskiego. Proponuje zgłosić całą sprawę adminowi, bo albo komuś się coś pojebało- albo ktoś próbuje mnie w coś wrobić. Z mojej strony profil zgłoszony z prób wrobienia w multikonto. Pozdrawiam.


RE: MXRevShare.com - Lukasz5555 - 18-05-2016 20:33

(18-05-2016 20:16)patulsky1337 napisał(a):  
(18-05-2016 18:06)tak_to_ja napisał(a):  Witam. Jak najszybciej wpłacić pieniądze na Payze(mam zweryfikowaną)?

Ja płacę kartą i transakcja trwa kilkanaście sekund.

(18-05-2016 10:35)MLN napisał(a):  
(18-05-2016 09:27)patulsky1337 napisał(a):  Polecicie jakąś alternatywę dla payzy?

(18-05-2016 09:33)kostek880 napisał(a):  Pytam bo szukam inny procesor zeby zdywersyfikowac wplacone pieniadze tak zeby bylo mniej wiecej 50/50. Jezeli bedzie problem np z payzą ze zablokują im srodki na koncie to wystarczy ze doplace niewielką brakujacą kwote przez inny procesor np. perfect money i spokojnie bede mogl z niego wyplacic. (jak wiadomo mozna wysplacic pieniadze z tego procesora z ktorego sie najwi3cej wplacilo). Mxrevshare dywersyfikuje swoje pieniadze miedzy innymi na roznych procesorach wiec nie bedzie takiej sytuacji jak miala miejsce np. w trafficmonsoon, ze paypal zablokuje pieniadze i nie bedzie na wyplaty.


WTF? pokerface

Nie mam nic wspólnego z tą osobą...

(18-05-2016 11:26)bialy88 napisał(a):  Hmm 2 konta jedna osoba? Podwójne życie w internetach wyszło na jaw. Smile

Nie wyszło. Nie wiem co to za osoba i co to za post ale nie przesadzajmy. Nigdy bym tak nie kaleczył języka polskiego. Proponuje zgłosić całą sprawę adminowi, bo albo komuś się coś pojebało- albo ktoś próbuje mnie w coś wrobić. Z mojej strony profil zgłoszony z prób wrobienia w multikonto. Pozdrawiam.

Wygląda na to ,że ktoś włamał ci się na konto. Bo innego wytłumaczenia nie ma.


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 18-05-2016 20:36

Przecież gość tylko nawiązał do swojego posta którego napisał wcześniej, a że nie umiał zacytować to wyszło akurat jakby to była kontynuacja postu patulskiego Smile wyluzujcie, wszystko widać jak na dłoni a z resztą wyjaśniło się to po 2 postach Smile


RE: MXRevShare.com - patulsky1337 - 18-05-2016 21:14

(18-05-2016 20:36)Fox90 napisał(a):  Przecież gość tylko nawiązał do swojego posta którego napisał wcześniej, a że nie umiał zacytować to wyszło akurat jakby to była kontynuacja postu patulskiego Smile wyluzujcie, wszystko widać jak na dłoni a z resztą wyjaśniło się to po 2 postach Smile

Teraz widzę :v Niepotrzebnie zgłosiłem gościa.

Wyciąganie pochopnych wniosków przez MLN i białego88 mnie zmyliło. No ale to w końcu tutor, zamiast pomóc łatwiej było napisać WTF i nabić posta. facepalm

Nauczka nie tylko dla mnie ale i dla was panowie. Przemyślenie swoich postów przed napisaniem nie boli.

Wracając do tematu:

Pomoże mi ktoś ( może już ktoś nie-tutorowaty co powie coś wartościowego) i poleci jakąś alternatywe dla payzy? Zależy mi, żeby były w miarę sprawne wypłaty na polskie konto bankowe. Będę wdzięczny.


RE: MXRevShare.com - MaLiN - 18-05-2016 21:45

(18-05-2016 21:14)patulsky1337 napisał(a):  Wyciąganie pochopnych wniosków przez MLN i białego88 mnie zmyliło. No ale to w końcu tutor, zamiast pomóc łatwiej było napisać WTF i nabić posta. facepalm


@[patulsky1337] Lepiej poczekać na wyjaśnienie od użytkownika niż od razu kogoś oskarżać... A mój post nie miał na celu nabicia posta, tak jak to nazwałeś, tylko na sprawdzeniu reakcji potencjalnych multikont.

Koniec tego offtopa Exclamation


RE: MXRevShare.com - tomek019 - 19-05-2016 06:23

Jeśli ktos pojawi sie z forumowiczow na spotkaniu MXR w Opolu z Janusem 27.05 to piszcie do mnie na emaila lub fb.
Imie, nazwisko + ilosc osob
Email: [email protected]

Ps: jakos tak wyszlo ze oficjalnie jestem odpowiedzialny za liste Smile

tapnięte