Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - TikTak - 16-05-2016 11:38

no z innego IP było robione to na pewno Smile mam neo Big Grin więc wiesz ;p inny Adres meilowy Smile aczkolwiek logowalem się na stare konto tym samym IP co zakładałem nowe to źle nie będzie?


RE: MXRevShare.com - zet - 16-05-2016 12:09

Pozniej juz mozesz normalnie działac , wazne zeby przy rejestracji bylo inne IP,
inne dane i oczywiscie inny adres mailowy przy rejestracji.


RE: MXRevShare.com - Emsey900 - 16-05-2016 17:32

Używa ktoś OK Pay? Bo podobno bez żadnych weryfikacji a ja zbieram do 1 wypłaty jak na razie i mi na tym zależy


RE: MXRevShare.com - Zultrasowany - 16-05-2016 18:09

Tu prawie każdy jedzie na payzie, którą pewnie przeklina. Zrobiłem na nią przelew z banku, bo wcześniej wpłacałem przez kartę, ale szkoda na te ich opłaty Sad już minął tydzień, a kasy dalej nie ma.


RE: MXRevShare.com - todek78 - 16-05-2016 18:27

No to jest jednak minus, bo payza jak ktoś chce z zewnątrz kasę przelać i nie ma możliwości z kimś się wymienić, to czeka go niezła przygoda Wink pomijając już prowizje, które są niemałe


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 16-05-2016 18:51

Co do Payza powiem tak..

Mój Znajomy wpłacał 600 zł z konta na payza

kasę szlak trafił nie doszła, a później miał konto usunięte.

Ja już 4 tydzień czekan na kasę z payza do banku... ( już zapomniałem )

Na szczęście mam sposób na błyskawiczne przelewy z payza na konto bankowe z kosztami podobnymi do tych przy bezpośrednio przelewie z payza na konto..


RE: MXRevShare.com - xavier1993 - 16-05-2016 19:19

U mnie wygląda to tak. Bank->Paysera->przewalutowanie->Payza->MXRev, w sumie jakoś 30 min całość.


RE: MXRevShare.com - ooxoo - 16-05-2016 19:23

Ja na payza nie narzekam, prócz tych prowizji. Z konta bankowego na payza praktycznie na drugi dzień mam przelew, a wypłaty z payza do banku ok. 2 dni.

Co do MXRev... Bardzo fajny program, oby jeszcze długo długo podziałał.


RE: MXRevShare.com - Lukasz5555 - 16-05-2016 19:33

Ja używam PerfectMoney do przelewów i bardzo chwalę sobie ten procesor. Prowizję zerowe, przelew błyskawiczny i można nawet bezpośrednio z PerfectMoney kupować adpacki.


RE: MXRevShare.com - kostek880 - 16-05-2016 19:43

(16-05-2016 19:33)Lukasz5555 napisał(a):  Ja używam PerfectMoney do przelewów i bardzo chwalę sobie ten procesor. Prowizję zerowe, przelew błyskawiczny i można nawet bezpośrednio z PerfectMoney kupować adpacki.

PerfectMoney jest spoko tylko najgorszy minus jest taki ze nie mozna wyplacic na konto bankowe