Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - todek78 - 06-05-2016 16:18

(06-05-2016 12:25)Dzipsiok87 napisał(a):  Ktoś tu pisał, że się nie opłaca bez minimum 300$. Im wcześniej zaczniesz tym szybciej pieniądze będą pracować dla Ciebie. Każdy grosz w obrocie jest ważny.

Haha Big Grin Niektórzy piszą, ze warto za 50-100$ wchodzić np do TM czy FAP, to tu chyba tym bardziej jak paczki już od 5$ Smile
Ja zaczynałem od 100$, doszło kilku poleconych, ale prowizji od niedawna po 5$ dziennie, więc nie tak dużo, ale już fajnie konto się rozwinęło: Mini - 100 szt i Medium - 9 szt na dzień dzisiejszy, wypłacone ok. 200$. Tak więc można za mniej niż za 300$ i też się fajnie rozbuja Smile


RE: MXRevShare.com - Fallriv - 06-05-2016 18:03

Pewnie, że można, ale nie chce mi się czekać pół roku na efekt Wink Nabiję kabsę na innych programach, które szybciej zarabiają i wejdę tutaj z większą gotówką. Każdy ma swoją strategię.


RE: MXRevShare.com - Gelek - 06-05-2016 18:59

I ja się dołączyłem do programu zobaczymy co z tego będzie Big Grin


RE: MXRevShare.com - todek78 - 06-05-2016 19:03

(06-05-2016 18:03)Fallriv napisał(a):  Pewnie, że można, ale nie chce mi się czekać pół roku na efekt Wink Nabiję kabsę na innych programach, które szybciej zarabiają i wejdę tutaj z większą gotówką. Każdy ma swoją strategię.

Tylko bądź ostrożny, bo ostatnio te co szybko mają dać zarobić padają jak muchy po kilku tygodniach i kabzę nabijają admini Wink Ja już zostawiłem te 'szybkie' z 'zaufanymi adminami' Wink Cierpliwość zawsze jest nagradzana, więc lepiej bez nerwów spokojnie reinwestować np w MX Wink


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 06-05-2016 19:10

Dokładnie im większy% tym większe ryzyko.


RE: MXRevShare.com - tomek019 - 06-05-2016 19:16

Wszystkie nowe ostatnio zwające siebie Revsharami programy dajace zarobic 130%++ w mniej niz 30dni to ostatnio takie hity ze hoho. Hity pod wzgledem szybkosci zawijania interesu i niewyplacalnosci Big Grin

tapnięte


RE: MXRevShare.com - piotr2221 - 06-05-2016 19:19

Dokładniej lepiej mniej zarabiać a pewniej i dłużej a nie wysoki zysk i ucieczka admina momentalnie.


RE: MXRevShare.com - zet - 06-05-2016 19:28

Bedac w MXR mamy przynajmiej spokojne nerwy i spokojny sen.
Idac spac wiem , ze jak wstane to MXR bedzie, a nie nerwowo spac i myslec
ile jeszcze dany program pociagnie, a moze juz znikl.


RE: MXRevShare.com - patulsky1337 - 07-05-2016 02:13

Ja zapakowałem miesiąc temu 100$ i na początku miałem ok. 0.70 mini adpacka z prowizji codziennie a w tym momencie już 1-2 adpacki dziennie mogę kupować. Idzie to coraz lepiej.


RE: MXRevShare.com - Fallriv - 07-05-2016 12:25

MXR faktycznie jest obecnie jednym ze stabilniejszych programów tego typu, ale nie przesadzał bym też z tą pewnością siebie u co niektórych Wink Tutaj także ryzyko jest, dużo mniejsze niż w innych szybszych programach, ale nie jest go zupełnie pozbawione.

Taki to już biznes, no risk no fun.