Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 04-05-2016 11:53

Pomału MX urośnie w siłę Smile


RE: MXRevShare.com - piotr2221 - 04-05-2016 12:00

Nie pomału ale bardzo szybko Big Grin


RE: MXRevShare.com - zet - 04-05-2016 16:18

Kolejna nowość:
"Od dzisiaj każdy uczestnik może dodać swojego skype wchodząc w Dane Personalne-Dane kontaktowe+kraj.
Można również skontaktować się z Twoim sponsorem (jeżeli on wpisał swojego skype na stronie MXR) klikając w jego skypename.
Możesz poprosic sponsora o dodanie do kontaktów czy poprosić o pomoc jesli takiej pomocy potrzebujesz.
Można również skontaktować się z wszystkimi poleconymi za pośrednictwem skype jeżeli dodali swój login z tego komunikatora.
Możesz użyć tej opcji, aby zaprosić Twoich partnerów ze struktury do czatu grupowego lub porozmawiać na jakikolwiek temat za pośrednictwem skype.
Baw się dobrze i powiedz tak dla sukcesu! "

Smile


RE: MXRevShare.com - maszhajs - 04-05-2016 17:11

są jakieś wymagania co do grupy na fb z MXR ?


RE: MXRevShare.com - zet - 04-05-2016 17:14

Tak. Oficjalna polska grupa na FB akceptuje tylko realne profile.
Czyli konto ze zdjeciem, aktywne itp.


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 04-05-2016 17:28

Eee tam, ja jestem, a nie mam realnego profilu Smile


RE: MXRevShare.com - maszhajs - 04-05-2016 17:49

To moja sprawa jakie mam zdjęcie pokerface w dupie się poprzewracało komuś


RE: MXRevShare.com - TheTeemoMan - 04-05-2016 18:36

Z tym zdjęciem to poważnie? To dlatego od dwóch dni mnie nie przyjęli... Aczkolwiek ja się chyba do oficjalnej zapisałem, a nie do polskiej. Mimo wszystko dziwna sprawa.

Z każdym dniem coraz bardziej płaczę, że tu Bitcoinów nie akceptują. ;(


RE: MXRevShare.com - piotr2221 - 04-05-2016 18:38

No niestety mnie też widocznie wywalili bo zniknęła tamta grupa i co z tego że używam fejk konta,pomogłem kilku osobom prowadziłem dyskusje na poziomie,wielki minus dla moderatorów


RE: MXRevShare.com - todek78 - 04-05-2016 20:11

A ja uważam, że skoro jesteśmy poważnymi ludźmi, to powinniśmy nie kombinować z fake kontami tylko pokazać twarz, bo co to a problem? Wink Skro nie mamy nic do ukrycia to może nam tylko pomóc w dalszym zarabianiu, w zdobyciu partnerów, bo przede wszystkim musimy być wiarygodni Smile