Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Fox90 - 28-04-2016 20:51

(28-04-2016 20:16)maszhajs napisał(a):  haha a mi dzisiaj mija miesiąc odkąd na payza jest completed... Dzwoniłem do banku i mówią ze nic nie maja w systemie o tej wypłacie , to co czyli z payzy nie doszła jeszcze a mam completed od 28 marca Big Grin ?
MASAKRA 4
Ja bym się zastanowił czy to wina Payza, mi dzisiaj mBank zablokował konto od tak sobie Smile Przez przypadek wypłaciłem na konto u nich kase z PP, z ich konta ogólnie rzadko korzystam, chce zrobić przelew na moje główne konto to mi wyskakuje komunikat że nie mogę zrobić przelewu itp itd i musiałem jechać do nich okazać dwa dokumenty tożsamości, oni to teraz wysłali do centrali do wydziału bezpieczeństwa(Big Grin)i weryfikacji, haha no kabaret normalnie. Dziadowski bank. Nie przypuszczam żeby chodziło o to że kasa z PP ale i tak mnie wkurzyli, kasy brak i cały dzień w dupie Smile


RE: MXRevShare.com - Zultrasowany - 28-04-2016 22:00

11zł trzeba oddać za wypłatę na konto bankowe z Payzy?


RE: MXRevShare.com - zet - 28-04-2016 22:04

Tak , jest to stala oplata, bez wzgledu na to czy wyplacasz na polskie konto
bankowe 100 pln czy 10k pln.


RE: MXRevShare.com - full2000 - 28-04-2016 22:32

(28-04-2016 22:00)Zultrasowany napisał(a):  11zł trzeba oddać za wypłatę na konto bankowe z Payzy?

Tak Smile


RE: MXRevShare.com - maszhajs - 28-04-2016 22:48

(28-04-2016 20:51)Fox90 napisał(a):  
(28-04-2016 20:16)maszhajs napisał(a):  haha a mi dzisiaj mija miesiąc odkąd na payza jest completed... Dzwoniłem do banku i mówią ze nic nie maja w systemie o tej wypłacie , to co czyli z payzy nie doszła jeszcze a mam completed od 28 marca Big Grin ?
MASAKRA 4
Ja bym się zastanowił czy to wina Payza, mi dzisiaj mBank zablokował konto od tak sobie Smile Przez przypadek wypłaciłem na konto u nich kase z PP, z ich konta ogólnie rzadko korzystam, chce zrobić przelew na moje główne konto to mi wyskakuje komunikat że nie mogę zrobić przelewu itp itd i musiałem jechać do nich okazać dwa dokumenty tożsamości, oni to teraz wysłali do centrali do wydziału bezpieczeństwa(Big Grin)i weryfikacji, haha no kabaret normalnie. Dziadowski bank. Nie przypuszczam żeby chodziło o to że kasa z PP ale i tak mnie wkurzyli, kasy brak i cały dzień w dupie Smile

sam już nie wiem czyja to wina heh payza dalej na tiket nie odpowiedziała, znowu mi nie przeszła weryfikacja proof adres Undecided


RE: MXRevShare.com - zet - 29-04-2016 09:24

NEWS
"Teraz możesz zmienić Twoją pocztę mailową (najlepiej na gmail) oraz kraj. Zrobisz to wchodząc w: Dane personalne-Zmiana email+kraju. Proszę was wszystkich o zmianę najlepiej na pocztę gmail wtedy napewno będą przychodzić wszystkie wiadomości z MXR.
Dotyczy to między innymi osób które nie otrzymują wiadomości o np. zmianę hasła. Takie skrzynki pocztowe jak T-online, web.de, WP. Pl op. i wiele innych nie dostarczają wiadomości z MXR. Możesz to zmienić resetując te skrzynki na pocztę gmail.
Nie marnuj zatem czasu. Zaloguj się do MRX i edytuj swoją pocztę (powiedz to swoim partnerom z programu). Dobra komunikacja jest w interesie nas wszystkich."


RE: MXRevShare.com - kostek880 - 29-04-2016 09:32

ile mozna obejrzec reklam adsense na mxrevshare zeby wszystkie im pozaliczalo? Bo rozumiem ze inne reklamy zenetrzne moge klikac ile chce?


RE: MXRevShare.com - zet - 29-04-2016 09:38

Jedna reklama jest po zalogowaniu w biurze, zaraz pod tym czarnym menu-ten 1 link.
Kolejne sa juz gdy zaczynamy klikac reklamy, sa 3 sztuki nad przyciskiem Go To Milionare Ads.
Zeby nie bylo problemow z zaliczeniem klikamy je raz na dobe, np przed klikaniem reklam.


RE: MXRevShare.com - Zultrasowany - 29-04-2016 09:43

(28-04-2016 22:32)full2000 napisał(a):  
(28-04-2016 22:00)Zultrasowany napisał(a):  11zł trzeba oddać za wypłatę na konto bankowe z Payzy?

Tak Smile

To chyba będę musiał z kimś zamienić się dolarami :/


RE: MXRevShare.com - kostek880 - 29-04-2016 09:47

(29-04-2016 09:38)zet napisał(a):  Jedna reklama jest po zalogowaniu w biurze, zaraz pod tym czarnym menu-ten 1 link.
Kolejne sa juz gdy zaczynamy klikac reklamy, sa 3 sztuki nad przyciskiem Go To Milionare Ads.
Zeby nie bylo problemow z zaliczeniem klikamy je raz na dobe, np przed klikaniem reklam.

ale rozumiem ze wszystkie raz na dobe? Z intentu w telefonie tez powinno im zaliczyc?