Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - patulsky1337 - 28-04-2016 00:51

Jaki procesor polecacie do wypłat na konto bankowe? Do wpłat używam Payzy ale słyszałem, że z wypłatami jest problem.


RE: MXRevShare.com - RafalF - 28-04-2016 06:13

Właśnie dzisiaj wprowadzili potwierdzenie capcha przy klikaniu codziennych reklam.


RE: MXRevShare.com - tomek019 - 28-04-2016 06:48

(28-04-2016 06:13)RafalF napisał(a):  Właśnie dzisiaj wprowadzili potwierdzenie capcha przy klikaniu codziennych reklam.
A dzieki komu ? Dzieki ludzia z tego forum ktorzy probowali co rusz jakies boty wymyslac do klikania w MX Smile nie mam tego nikomu za zle bo wiadomo jest dobrze jak hajs sie zgadza ale mogli co niektorzy tak publicznie tych botow nie reklamowac Smile reklamy teraz zamiast 30sekund, trwaja 25sekund.

tapnięte


RE: MXRevShare.com - Serkownik - 28-04-2016 07:15

lipa ze trzeba miec teraz okno reklam otwarte :/
ale obnizy to ilosc botow chociaz
nie bedzie mi sie chcialo klikac tych 100 reklam teraz Big Grin

@edit
jak sie szybko zakladke przelaczy z reklama to reklama sie nalicza i tak dalej Big Grin czyli tak jak w TM
to spoko jest mozna dalej klikac Smile


RE: MXRevShare.com - full2000 - 28-04-2016 09:08

Moim zdaniem nie jest to w cale żadna lipa dla programu wręcz przeciwnie! Zabezpieczenia podczas klikania także wpływają na jakość tego revshare, powinniście się cieszyć bo to biznes w którym inwestujemy czas i pieniądze. Koniec z jakimiś botami / skryptami etc. ... Smile

Po raz kolejny zmiany oceniam na + dla programu mxrs Cool


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 28-04-2016 09:14

Dokładnie.

Wiadomo osoby bez grosza, które tylko klikały będą nie zadowolone.

Ja bardzo się ciesze z tej zmiany, bo teraz skuteczność reklamy zwiększy się.

Przypomnę, że MxRevShare to Platforma Reklamowa, która nie Gwarantuję nam żadnych zwrotów i tym samym zysków.

Przypominam, by uświadomić osoby myślące jeszcze inaczej Smile


RE: MXRevShare.com - tomek019 - 28-04-2016 09:49

Oczywiscie ze zmiaana na plus +++ Smile osoby ktore mysla inaczej to klikacze ktorzy nie inwestuja swoich pieniedzy Smile

tapnięte


RE: MXRevShare.com - Lukasz5555 - 28-04-2016 10:02

Ja też uważam że zmiana na +


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 28-04-2016 11:35

Pewnie każdy uważa tak samo Smile a przynajmniej większość.


RE: MXRevShare.com - piotr2221 - 28-04-2016 13:46

Zmiana na plus i minus zarazem Jerk