Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Lukasz5555 - 22-04-2016 15:51

(22-04-2016 15:35)todek78 napisał(a):  Ja 1 listopada zainwestowałem 100$, cały czas reinwest, tylko z matryc wypłaciłem 60$.
Stan naa dzień dzisiejszy:
100 mini
6 medium
1 millionare
Smile

Te 60$ z matryc przeznaczyłeś na zakup paczek -tak ?
Bo wynik imponujący jak na taką inwestycje Smile


RE: MXRevShare.com - todek78 - 22-04-2016 15:59

(22-04-2016 15:51)Lukasz5555 napisał(a):  
(22-04-2016 15:35)todek78 napisał(a):  Ja 1 listopada zainwestowałem 100$, cały czas reinwest, tylko z matryc wypłaciłem 60$.
Stan naa dzień dzisiejszy:
100 mini
6 medium
1 millionare
Smile

Te 60$ z matryc przeznaczyłeś na zakup paczek -tak ?
Bo wynik imponujący jak na taką inwestycje Smile

Tak, założyłem sobie, że pół roku przynajmniej wszystko reinwestuje Smile
No mam kilku poleconych, prowizji nie jest dużo, i prowizje wypłacam od miesiąca Smile
Przed zmianami paczki wolno rosły, ale teraz to pięknie się rozpędza Smile

(22-04-2016 15:46)Zultrasowany napisał(a):  Widzę że przeważają paczki mini niż te średnie Smile Chodzi o szybsze zamykanie paczek czy co?

Na te za 5$ szybciej zbierasz i pieniądze pracują, a nie czekają aż nazbierasz 50$ jak w innych revshare Wink
Pierwszy zakup Millionare lub midi, a potem z reinwestu mini na maxa Wink


RE: MXRevShare.com - Lukasz5555 - 22-04-2016 16:04

(22-04-2016 15:59)todek78 napisał(a):  
(22-04-2016 15:51)Lukasz5555 napisał(a):  
(22-04-2016 15:35)todek78 napisał(a):  Ja 1 listopada zainwestowałem 100$, cały czas reinwest, tylko z matryc wypłaciłem 60$.
Stan naa dzień dzisiejszy:
100 mini
6 medium
1 millionare
Smile

Te 60$ z matryc przeznaczyłeś na zakup paczek -tak ?
Bo wynik imponujący jak na taką inwestycje Smile

Tak, założyłem sobie, że pół roku przynajmniej wszystko reinwestuje Smile
No mam kilku poleconych, prowizji nie jest dużo, i prowizje wypłacam od miesiąca Smile
Przed zmianami paczki wolno rosły, ale teraz to pięknie się rozpędza Smile

(22-04-2016 15:46)Zultrasowany napisał(a):  Widzę że przeważają paczki mini niż te średnie Smile Chodzi o szybsze zamykanie paczek czy co?

Na te za 5$ szybciej zbierasz i pieniądze pracują, a nie czekają aż nazbierasz 50$ jak w innych revshare Wink
Pierwszy zakup Millionare lub midi, a potem z reinwestu mini na maxa Wink

Ja mam 3 poleconych. Jeden z przypadku, natomiast dwóch się wstrzymuje ciągle z wpłatą Smile


RE: MXRevShare.com - todek78 - 22-04-2016 16:09

(22-04-2016 16:04)Lukasz5555 napisał(a):  Ja mam 3 poleconych. Jeden z przypadku, natomiast dwóch się wstrzymuje ciągle z wpłatą Smile

moim zdaniem, to jest najlepszy program tych stabilnych, długoterminowych dla osób, które nie mają poleconych ani nie mają dużego kapitału do zainwestowania.
Dobre naliczenia i niskie ceny paczek pozwalają szybko reinwestować i kulka szybko się robi większa, magia procentu składanego działa szybciej niż w TM, nie mówiąc już o FAP, MAPS czy LikesXl Smile


RE: MXRevShare.com - patulsky1337 - 22-04-2016 16:11

Chcę poruszyć dość istotny temat na temat serwisu MXRevShare.

Ostatnio trochę czytałem o samym założycielu jakim jest James Lee Valentine i o jego programach zarobkowych, które założył i rozwijał wcześniej.

Czy ktoś z nich wcześniej korzystał? I czy są wszystkie wypłacalne do dzisiaj?

Druga sprawa jest taka- na ile przewidujecie jeszcze działanie programu MXRevShare?

Wiadomo, jak to program inwestycyjny podwyższonego ryzyka może zniknąć za 5 minut, za tydzień, za miesiąc a nawet za kilka lat. Tutaj dużo zależy od przychodu nowych użytkowników i ich inwestycji. Jak wygląda sytuacja pod tym względem na dzień dzisiejszy?

Sam zacząłem tu inwestować kilka dni temu i planuje posiedzieć tak 3-4 miesiące i się zawinąć- no chyba, że rozwój programu naprawdę mnie zaskoczy.

Będę wdzięczny za wasze wypowiedzi.


RE: MXRevShare.com - zet - 22-04-2016 16:30

Pozostale 8 programow Jamesa Lee Valentine'a sa w sieci od ponad 5 lat
i nigdzie nie bylo problemow z wyplatami.
Dzieki polaczeniu tych programow z MXRevShare zysk z nich (matryc) jest tez
dodawany do MXRS,, poza tym w MXRS sa reklamy zewnetrze, co tez daje dodatkowy
dochod dla programu. J. L. V. zapewnil ze jego programy beda dzialac do 2020r,
nie mam powodu w to watpic.
Wszystkie zmiany jakie do tej pory byly w MXRS sa na korzysc uzytkownikow.
W maju tez czekaja nas dobre zmiany z korzyscia dla nas Smile


RE: MXRevShare.com - bialy88 - 22-04-2016 16:36

Jakie to zmiany? Bo chyba coś przeoczyłem. ?


RE: MXRevShare.com - zet - 22-04-2016 16:38

Chociazby to ze nie ma juz koniecznosci wchodzenia w 1 z 8 pozostalych programow.
Kto chetny moze wejsc ale nie ma obowiazku.
Z repurchase mozna kupowac paczki.
100 klikow dziennie za 0,50$


RE: MXRevShare.com - kostek880 - 22-04-2016 17:23

(22-04-2016 16:38)zet napisał(a):  Chociazby to ze nie ma juz koniecznosci wchodzenia w 1 z 8 pozostalych programow.
Kto chetny moze wejsc ale nie ma obowiazku.
Z repurchase mozna kupowac paczki.
Rozmawialem z adminem tego programu i zapewnil ze juz sie to nie zmieni wiec kto nie chce nie musi bawic sie w matryce Smile


RE: MXRevShare.com - maszhajs - 22-04-2016 19:13

Panyyy ... Zrobiłem jakiś czas temu 12 wypłatę. Czekam na przelew z payzy na konto bankowe (na payzie mam completed już od 28 marca) , czyli prawie mija już miesiąc a siana dalej nie ma...

Na jakie konta bankowe przelewacie i na który dzień macie w banku sianko ? Napisałem im tiketa 10 minut temu , ciekawe kiedy odpiszą, chociaż wolałbym już te sianko, a nie czekać znowu na odpowiedz Bo może mam kulawy bank (mBank)...


Sad