Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - tomek019 - 20-04-2016 17:24

(20-04-2016 13:11)patulsky1337 napisał(a):  
(20-04-2016 12:58)zet napisał(a):  Tu za kupienie adpacka dostajesz okreslona ilosc kredytow na reklame swoich biznesow/programow.
Czy i jak je wykorzystasz i kiedy zalezy od Ciebie. Zeby miec naliczenia trzeba miec adpacki i wyklikac min 10 reklam, to warunek zeby miec na drugi dzien naliczenia.

O Jezu powiedz wprost. Strasznie komplikujesz.

Kupiłem AdPacki.

Jeśli wykorzystam je na reklamę to dalej będę je miał i dostawał naliczenia?

Mówisz, że muszę mieć AdPacki, żeby dostać naliczenia a zdanie wcześniej to jak je wykorzystam zależy ode mnie.

napisal naprawde prostym jezykiem Big Grin
Kupiles Adpacki -> klikasz 10 reklam dziennie -> zarabiasz $$
Dodatkowo za 100 reklam masz 0,50$ . Limit reklam jakie mozesz obejrzec dziennie to 100. Wiec za same reklamy jakbys klikal 100 dziennie mialbys 15$ miesiecznie + kase z paczek jakie zakupiles. Paczka wyrabia 110% swojej wartosci w 44 dni.

Prosciej i bardziej skrotowo sie nie da.


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 20-04-2016 18:57

Tak jak ktoś napisał masz sponsora pytaj go. On od tego jest


RE: MXRevShare.com - maszhajs - 20-04-2016 19:18

(20-04-2016 18:57)Dzipsiok87 napisał(a):  Tak jak ktoś napisał masz sponsora pytaj go. On od tego jest

inna sprawa jak się nie zarejestrował pod żadnym heh ... A przecież się na tym nie traci Undecided hehe

Jak wykonać transfer środków jakby ktoś nie wiedział Tongue

[Obrazek: 11111.png]


RE: MXRevShare.com - patulsky1337 - 20-04-2016 22:30

(20-04-2016 19:18)maszhajs napisał(a):  inna sprawa jak się nie zarejestrował pod żadnym heh ... A przecież się na tym nie traci Undecided hehe

Nie jestem taki, podpiąłem się pod sponsora. Wink

Jeszcze jedno pytanie mam, o której godzinie są naliczenia na tej stronie?


RE: MXRevShare.com - zet - 20-04-2016 22:34

Od polnocy przez okolo 1-2 godz.
Do godz 2 w nocy juz powinno byc po naliczeniach.


RE: MXRevShare.com - maszhajs - 20-04-2016 22:42

(20-04-2016 22:30)patulsky1337 napisał(a):  
(20-04-2016 19:18)maszhajs napisał(a):  inna sprawa jak się nie zarejestrował pod żadnym heh ... A przecież się na tym nie traci Undecided hehe

Nie jestem taki, podpiąłem się pod sponsora. Wink

Jeszcze jedno pytanie mam, o której godzinie są naliczenia na tej stronie?

No myślałem ze "sam" jesteś bo ja to pierwsze co to bym do sponsora uderzał, a później na forum Wink powo Huh


RE: MXRevShare.com - piotr2221 - 21-04-2016 07:08

Niektórzy są tacy że nie odpowiadają nawet,tylko złapać i brak kontaktu


RE: MXRevShare.com - todek78 - 21-04-2016 07:55

To trzeba przed inwestycją wszystko ze sponsorem wyjaśnić, wypytać o wszystko Wink
ja np preferuję rozmowę na skype, ew. telefonicznie. Niestety wiele osób nie chce rozmawiać w ten sposób, wchodzi do kogoś innego, kuszona np. refbackiem a potem pyta o pierdoły na forum, na grupach fb.
To tak jak bym zadzwonił do pierwszego lepszego komisu i telefonicznie kupił samochód, potem poszedł bez oglądania zapłacił, pojechał i miał pretensje jak samochód był bity, licznik kręcony itp. Najpierw sprawdzam właściciela-pośrednika, potem sam samochód i dopiero podejmuję decyzję Wink to samo postępowanie obowiązuje także tu Smile


RE: MXRevShare.com - tomek019 - 21-04-2016 08:55

(21-04-2016 07:55)todek78 napisał(a):  To trzeba przed inwestycją wszystko ze sponsorem wyjaśnić, wypytać o wszystko Wink
ja np preferuję rozmowę na skype, ew. telefonicznie. Niestety wiele osób nie chce rozmawiać w ten sposób, wchodzi do kogoś innego, kuszona np. refbackiem a potem pyta o pierdoły na forum, na grupach fb.
To tak jak bym zadzwonił do pierwszego lepszego komisu i telefonicznie kupił samochód, potem poszedł bez oglądania zapłacił, pojechał i miał pretensje jak samochód był bity, licznik kręcony itp. Najpierw sprawdzam właściciela-pośrednika, potem sam samochód i dopiero podejmuję decyzję Wink to samo postępowanie obowiązuje także tu Smile
Wiele ludzi poddaje sie pokusie reffbacku ale zazwyczaj nie dostaja oni ani pomocy, ani kontaktu, zero teamowej pracy. Czesto spotykam ludzi ktorzy zadaja pytanie "ile mi dasz %% z mojej inwestycji". Ale odpowiedz jest bardzo prosta jesli chodzi o moj zespol. Daje wiedze , kontakt, pomoc, materialy do promocji, banery i wiele innych unikalnych rzeczy ktorych reffback nie zastapi . Pomagalem wczesniej ludzia ktorzy maja "zlego sponsora" ale niestety ostatnio zaprzestalem takich dzialan. Wole wiecej czasu poswiecic dla swojego zespolu.

Przyklad z komisem rewelacja Smile

tapnięte


RE: MXRevShare.com - full2000 - 21-04-2016 11:49

Widzę że mowa o sponsorach w ostatnim czasie. W razie gdyby ktoś szukał rzetelnego sponsora do mxrevshare to zapraszam do mnie ! Smile