Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 16-04-2016 08:28

Miałem Nie wypłacać z MXrevshare jeszcze przez długi okres.. Ale to tylko tak, dla pokazania, że to nie wirtualne pieniążki są w Firmie Smile

[Obrazek: 0d6f120adcf0.png]

PS. Do Połowy Sierpnia już Nie wypłacam Smile


RE: MXRevShare.com - piotr2221 - 16-04-2016 09:13

A no piękna wypłata gratuluje !


RE: MXRevShare.com - full2000 - 16-04-2016 09:51

To ja też coś wrzucę od siebie
http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?album=594&pid=10169#top_display_media
Zlecałem już wielokrotnie, za każdym razem bez najmniejszych problemów.
Oczywiście pomagam z refa ... Smile


RE: MXRevShare.com - zet - 16-04-2016 12:25

Jeszcze dzis kazdy mxowicz otrzyma maila na swoja poczte.
Same dobre newsy Smile

Oto tresc:

"MXR... i wspaniałe wiadomości
Szczęśliwy weekend!
Wspaniała wiadomość dla wszystkich członków MXR. Testy nowej opcji zarabiania na każdym kliknięciu reklamy Millionaire były udane.
Po kilku korektach na naszym serwerze doprowadziliśmy naszą witrynę do stabilnego działania i teraz nawet setki partnerów mogą już surfować po stronie w tym samym czasie i bez problemów.

Ale mimo tego: Będziemy dokonywać migracji do 8x szybszego i większego serwera i to już w przyszłym tygodniu, ponieważ chcemy być dobrze przygotowani do obsługi setek tysięcy nowych partnerów którzy będą surfować po stronie w tym samym czasie.
Ta migracja będzie się wiązać z wyłączeniem strony MXR i informacja o migracji będzie podana dzień wcześniej.
Czas migracji może trwać różnie w zależności od regionu świata. Może to być tylko kilka minut ale może też wynieść do 24 godzin, ponieważ będziemy mieć nowe IP, które musi być przydzielone w każdej sieci na świecie.

Chcę również poprosić Ciebie żebyś dołączył do naszych grup na Facebooku. Można tam zasięgać informacji o nowych zmianach, można również zadawać pytania lub zgłaszać ewentualne błędy:
Oficjalne Grupy:
Wielojęzyczna: https://www.facebook.com/groups/MXRevShare/
Polska: https://www.facebook.com/groups/MXRevShare1/
Istnieją również inne grupy, ale nieoficjalne, ponieważ nie jestem tam adminem.

SURFING na stronie:
Aby uzyskać więcej (zewnętrznych) przychodów dokonałem pewnych zmian w procedurze oglądania reklam.
Najpierw pojawiają się 3 specjalne / zewnętrzne banery klikalne, które wypełniają dodatkową pulę przychodów o MXR przy każdym kliknięciu na te banery.
Nie wolno mi Ciebie namawiać na ich oglądanie więc jest to tylko Twój dobry zamiar czy chcesz powiększyć ogólną pulę naszych wspólnych przychodów którymi to firma dzieli się z partnerami MXR.

Pod tymi reklamami znajduje się czarny przycisk "Go to Millionaire Ads". Klikając w ten button zostaniesz przekierowany do kwalifikacyjnych reklam Milionaire.

Można kliknąć maksymalnie 100 reklam Millionaire dziennie. Każde kliknięcie przynosi Tobie 0,005 USD na balans główny.
Po upływie 10 dni od kliknięcia możesz już sobie było kupić pierwszy adpack za 5$. WOW!
Opcja ta będzie już na stałe w MXR. Niech cały świat o tym wie dlatego informuj o tym na swoim blogu, na You Tube, Facebooku, Twitterze i innych mediach promując MXR z Twoim reflinkiem. Bądź kreatywny i pokazuj światu, że jesteś dobrym sponsorem i mentorem dla swoich obecnych i przyszłych partnerów.

NALICZENIA:
Naliczenia zaczynają się teraz od 0:10 europejskiego czasu letniego i trwają około 2 godzin do całkowitego naliczenia.
Jeśli kliknąłeś na co najmniej 10 reklam Millionaire przed tym czasem.... dostaniesz naliczenia.
Jeśli nie: Tracisz jeden dzień, ale nie pieniądze.

TICKETSYSTEM:
Gdy będzie nowy serwer będziemy mieć również lepszy i szybszy system supportu. .

MAJOWY PRZEDSMAK:
Jeszcze lepszego newslettera oczekuj w maju. Będzie dotyczył naszych dochodów. .
Oczekuj na niespodzianki ...

Powiedz tak dla sukcesu!
Janus Nowak
techn. Admin "

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

No to trzeba sobie zarezerwowac czas na klikanie po 100 reklam dziennie na nastepne kilka lat hehe Smile
Z tych reklam tez sie uzbiera niezly kapital.
No i czekamy na maj, na kolejne dobre wiesci od adminow Smile

ps. na milionarex zbieram do 50$ i kupuje kolejna matryce MX500Express,
no i caly czas reinwestycja Smile

Zapraszam do MXRS Smile


RE: MXRevShare.com - piotr2221 - 16-04-2016 13:02

Super wiadomość 5 $ co dziesięć dni przyniesie wielu userów !!! Huh


RE: MXRevShare.com - maszhajs - 16-04-2016 13:30

od dzisiaj zacząłem prace narazie nawet lekka robota żeby się gdzieś zaczepić,
no ale będę też za kilka dni wypłacał z MXR żeby było na życie hehe Big Grin i później reinwest i może coś dorzuce za kilka miechów z wypły Wink


RE: MXRevShare.com - full2000 - 17-04-2016 13:47

Świetne informacje @[zet], obawiałem się o te kliki ale jak widać mxrs daje radę Smile


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 17-04-2016 13:52

Też miałem bardzo duże obawy co do tego, ale póki co chyba wychodzi im to na dobre. Wydaje mi się że też więcej osób zaczęło klikać w reklamy zewnętrzne, po części dzięki tej zmianie że są one wyświetlane najpierw i dopiero trzeba wejść w millionaire ads, niektórzy nawet nie wiedzieli że są jakieś reklamy zewnętrzne Smile


RE: MXRevShare.com - piotr2221 - 17-04-2016 14:11

No tak można było pomylić banerowe z zewnętrznymi bo były na jednej liście,a teraz po tej zmianie oni oprócz promocji zwiększą przychody z reklam Big Grin


RE: MXRevShare.com - Adrik415 - 17-04-2016 14:23

Na jakich procesorach płatniczych działa portal?