Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - zet - 11-04-2016 15:40

Info od admina:

""Witam ponownie,
Nasze testy związane z opcją płatnych kliknięć banerów Milionaire wykazały pewne problemy na naszym serwerze który musimy

rozwiązać.
Ponieważ większość naszych partnerów z Europy ogląda reklamy Milionaire w czasie codziennych naliczeń prowizji.... od teraz naliczenia będą się rozpoczynać o godz. 0.10 czasu europejskiego a nie jak dotychczas o godz. 8.05.
Jest to obecnie najlepsza z możliwych opcji. Oznacza to że trzeba obejrzeć 10 reklam milionaire do godz. 24.00. Po 24.00 przez 10

minut skrypt szuka osób które obejrzały 10 lub więcej reklam i rozpoczyna naliczanie.
W back-office będzie można zobaczyc aktualny czas do kolejnego naliczania.

Ograniczenie reklam banerowych / tekstowych / i Millionaire:
Wiele osób cały czas wstawia wielokrotnie te same banery zamiast dodawać kredyty do już istniejących i zatwierdzonych reklam,

Zajmuje mi to zbyt dużo czasu żeby to wszystko sprawdzać, poprawiać (banery w niedozwolonym formacie) itd.
Postanowiłem zatem ustawić limit 10 banerów reklamowych, 10 reklam tekstowych i 10 reklam Milionaire na jednego partnera.
Wymusi to dodawanie najbardziej wartościowych reklam... zamiast kilku takich samych banerów o tym samym linku i z takim

samym tekstem. Zostaną również usunięte reklamy z zerową ilościa kredytów oraz te które były powielane wielokrotnie, będę je

usuwał a punkty kredytowe które jeszcze są w tych reklamach dodam do pierwszych pięciu Twoich aktywnych banerów, zatem
kredyty za wykupione adpacki nie zostaną utracone... napewno ich nie stracisz.
Ograniczyłem również ilość reklam Millionaire do 10.... jeżeli zbyt wielu partnetów ogląda teraz reklamy Milionaire w tym samym

czasie.... pozostałe funkcje serwera mają duże obciążenie a chodzi o to żeby:
1. Nasze efekty surfowania były szybkie.
2. Strona musi działać bez spowolnienia.
3. Chcemy dać każdemu szansę na zdobycie pierwszych 5$ w ciągu 10 dni. (50 centów dziennie)
4. Bonus za klikniecie nie jest wymieniony jako główny dochód od wszystkich partnerów programu.
5. MXR to platforma reklamowa z podziału przychodów.
6. Zbyt wiele odsłon bannerów zewnętrznych (bez klikania na nich) zmniejszy nasze dochody. Uwaga: Istnieje również mały baner

poniżej menu uczestnika po lewej stronie i zewnętrzny baner 728x90 na stronie surfowania PTC. Wiesz o co mi chodzi...
Więc przejdźmy do testu. 50 centów dziennie, klikając w reklamy milionerów przyniesie Tobie 15$ w ciągu miesiąca.
Jest to realna kwota jaką James może zapłacić. Te pieniądze nie są objęte żadnymi funduszami. James płaci te pieniądze z własnej

kieszeni, aby dać wam kopa do dalszej działalności. Dlatego wszyscy powinniśmy sie z tego cieszyć.
W innych revshare musimy kupic adpacki. Na MXR dostajemy pieniądze tylko za klikanie reklam bez własnego wkładu. Niech cały

świat o tym wie. Ale nie zapominajcie, co tak naprawde musicie robic żeby zarobić. Więcej adpacków to coraz większe zyski.
Dziękujemy za to że jesteś członkiem społeczności MXRevshare!"
Janus Nowak, techn. Admin "


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 11-04-2016 15:49

Tyle że to jest wiadomość z 9 kwietnia, no może po za tymi naliczeniami. Mi to zresztą obojętne, póki jest można klikać to kto chce ten klika, kasa dodatkowa zawsze się przydaSmile


RE: MXRevShare.com - piotr2221 - 11-04-2016 17:42

Kolejne wiadomości na + Big Grin


RE: MXRevShare.com - maszhajs - 11-04-2016 23:31

(11-04-2016 13:13)Fox90 napisał(a):  
(11-04-2016 12:29)maszhajs napisał(a):  Jak narazie to chyba wszyscy się rzucili na "darmowe pieniory" , zamiast patrzeć i myśleć ile jeszcze to będzie działać to też klikam Wink

Jakie darmowe? Godzina klikania za pół dolara. Nie, dziękiSmile Mało jest buxów?

To po miesiącu klikania w buxy całość przelej na MXR, dodaj do tego prowizje przy wpłacie... Wiesz pewnie o co mi chodzi, mi to na rękę bo nie mam dużo paczek a zawsze mogę kilka MINIonków dołożyć Wink

Przypominam... żeby mieć naliczenie, możemy oglądać reklamy od godz. 0.01 do godziny 23.59 czyli mamy 24 godziny na wyklikanie reklam. Po 24.00 przez 10 minut skrypt szuka osób które obejrzały 10 lub więcej reklam i rozpoczyna naliczanie.


RE: MXRevShare.com - tomek019 - 12-04-2016 06:41

Jak narazie zmiany w MX bardzo mi się podobaja. Wszystko idze w strone uzytkownikow aby nam bylo lepiej Smile

tapnięte


RE: MXRevShare.com - piotr2221 - 12-04-2016 06:47

Szkoda tylko że nie można klikać reklam już od 0:10,chyba że tylko ja tak mam ? Big Grin


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 12-04-2016 07:32

Nie wiem bo ja też nie mogłem teraz startowych zrobić...


RE: MXRevShare.com - piotr2221 - 12-04-2016 07:42

No niestety Tongue


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 12-04-2016 09:49

Ale macie na klikanie tych reklam 24h, więc można sobie wyklikac np o 9:00


RE: MXRevShare.com - piotr2221 - 12-04-2016 13:42

Godzina 14 a u mnie nadal pisze Sorry! Kliklimit na Millionaire Ads jest 100.