Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Fox90 - 11-04-2016 13:13

(11-04-2016 12:29)maszhajs napisał(a):  Jak narazie to chyba wszyscy się rzucili na "darmowe pieniory" , zamiast patrzeć i myśleć ile jeszcze to będzie działać to też klikam Wink

Jakie darmowe? Godzina klikania za pół dolara. Nie, dziękiSmile Mało jest buxów?


RE: MXRevShare.com - piotr2221 - 11-04-2016 13:18

Ale pamiętaj że to jest opcja dla ,,małych'' inwestorów oraz dla ludzi którzy chcą wejść w ogóle bez pieniędzy do MX



,,Tak! Za każde kliknięcie w reklame Millionaire dostaniesz małą ilość prawdziwych pieniędzy na Twoje Saldo Główne.
A bardziej szczegółowo: dostaniesz 0,5 centa! Wow! To może nie jest zbyt wiele, ale teraz każdy może zarabiać pieniądze nawet bez włożonego własnego depozytu.
Małe pieniądze, ale lepsze to niż nic, jak jest to w innych platformach revshare.''


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 11-04-2016 13:27

Ja powiem tak.

Dla mnie nie przeszkadza, że płacą za kliki.

Ja nie klikam ich ( klikam tylko tyle ile muszę, aby mieć naliczenia )

Ale są ludzie, co będą klikać, bo zaczynają dopiero i chcą zobaczyć, czy za te uzbierane $5 będą mogli zakupić mini ad pack ...

James wyłożył z własnej kieszeni na te kliki .

Korzyści są imponujące

- Każdy bez wyjątku zarabia teraz w MXrevshare
- Olbrzymi ruch, co spowoduje skok w rankingu alexa
- Dla reklamodawców oznacza, to znacznie szybszy odbiór reklamy.

tak, jak mówię tylko servery do wymiany i będzie okej.

Ktoś chce to klika, jak nie chce to nie klika i proste Smile


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 11-04-2016 13:27

Nie wiem czy jest w ogóle sens wchodzenia do takiego programu bez jakiejkolwiek inwestycji.

A z tego wpisu należy wnioskować że jest raczej małe prawdopodobieństwo że ktoś uzbiera chociaż na jedną paczkę czy wypłatę.

"Hi. Due to too many members want to surf 100 Millionaire Ads at the same time the Sharing-Procedre will be started at 0:10 am Middle European Summer Time every day, when the server is not soooo busy.
Our tests don't look good. This means that we propably will quit to have the 100 Millionaire Clicks option with 0,005 USD per click."


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 11-04-2016 13:29

To był tylko test i widocznie za dużo kombinatorów jest Smile


RE: MXRevShare.com - piotr2221 - 11-04-2016 13:30

Dokładnie Big Grin Choć szkoda bo dzięki tym reklamą liczba userów by wzrosła na razie bez inwestycji a później pewnie część ludzi zaczęła by inwestować


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 11-04-2016 14:03

Jak to nie wiesz czy wejść w program bez inwestycji... Ja bez inwestycji wszedłem pierwszy raz w programy typu RevShare. Po 3 miesiącach z kwoty 0 miałem 6-8 tyś dokładnie nie pamiętam. Start totalnie od 0 i w 3 miesiące uzbierałem 30 poleconych w tym 4 aktywnych, którzy zainwestowali ładne kwoty.

Nikt mi nie wmówi, że się nie da bo trzeba dużo zainwestować. Trzeba to chęci, a nie szukać wymówek i dziury w całym.


RE: MXRevShare.com - piotr2221 - 11-04-2016 14:08

Dokładnie,właśnie o tym mówię i wielu takich ludzi te reklamy mogą ściągnąć


RE: MXRevShare.com - Serkownik - 11-04-2016 14:11

witam
jak wyglada sytuacja w tym programie ?
dopiero zaczelem czytac i zbierac informacje
jakis kalkulator ktos ma?
jakbym chcial 100$ wplacic na mini paczki
cos ktos poleci ?


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 11-04-2016 15:18

Gdzie ja CI szukam dziury w całym? Przeczytałeś dokładnie co napisałem? Ty widocznie umiesz coś wypromować i sprzedać i na poleconych zarobiłeś, duża liczba osób po prostu nie umie tak jak ja a jeszcze inna nie chce się bawić w reklamowanie, więc w zdecydowanej większości przypadków trzeba coś zainwestować, Ty zrobiłeś inaczej i tyle. A zresztą tu mówimy o sensie klikania w te reklamy i ewentualnych z nich zysków a nie ogólnie o opłacalności i możliwości zarobienia na programie.