Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - kostek880 - 08-04-2016 22:08

szkoda ze program ktory ma w sumie wszystko co powinien miec doby revenue share ma taką malą popularnosc... Mam nadzieje ze jeszcze sie to zmieni


RE: MXRevShare.com - zet - 08-04-2016 23:11

A jednak jest w tej nowej opcji male ograniczenie,
ale to ze wzgledu na mozliwe przeciazenie serwera i zeby zapobiec
oszustwom takim jak instalowanie botow do klikania.
Zreszta admin i tak bedzie takich wylapywal wiec nie warto sie w boty bawic.
Dziennie juz mozemy wyklikac 127 reklam co da nam 0,635$ , czyli co 8 dni bedziemy
mogli kupic/dokupic paczke za 5$ tylko z samych wyklikanych reklam
,, w ciagu 32 dni (miesiac) beda to 4 paczki. Czyli calkiem przyjemny zysk.
Nie trzeba "polowac" na reklamy , mozemy w kazdej chwili poklikac.
Jesli wszystko bedzie ok to byc moze nie bedzie dziennego limitu Smile


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 09-04-2016 06:54

Za to jest stabilny i ma dobrą renomę Smile


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 09-04-2016 09:13

(08-04-2016 22:08)kostek880 napisał(a):  szkoda ze program ktory ma w sumie wszystko co powinien miec doby revenue share ma taką malą popularnosc... Mam nadzieje ze jeszcze sie to zmieni


Ja bym powiedział, że jeszcze nie jest on dostrzeżony przez Liderów ( i nie mówię o Polskich )

MXr ma czas i będzie miał swoje 5 minut, ale jeszcze nie teraz Smile

Póki, co zarabiamy Stabilnie Smile

A te zmiany itd. sprawiają, że Firma robi bardzo duże postępy..

Sam James wspominał, ze E biznesem zajmuję się od dawna, ale w biznesie revshare raczkuję..


Zamiast mówić, że jest mało ludzi..

To należy działać !

Zobaczcie jaki mamy potencjał...

w MXr jest ponad 10 000 ludzi. W każdym innym Poważnym Revshare jest dużo, dużo więcej..

Wystarczy tam promować MXrevshare i raz, że w firmie będzie więcej ludzi, to dwa: Wy budujecie swoją strukturę i zarabiacie.

A naprawdę można z dużo większą łatwością, niż np. TM rekrutować ludzi.

Pomyślcie nad rekrutacją, bo naprawdę może wam dać ta umiejętność sporo zarobić.


RE: MXRevShare.com - full2000 - 09-04-2016 09:29

Świetny pomysł ze strony administracji z tymi płatnymi kliknięciami, teraz będzie łatwiej o refy.


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 09-04-2016 09:35

(09-04-2016 09:29)full2000 napisał(a):  Świetny pomysł ze strony administracji z tymi płatnymi kliknięciami, teraz będzie łatwiej o refy.

Co do tych Refów, to akurat na takich dał bym sobie spokój Smile

Bo teraz pytanie, czy chcesz mieć poważnych partnerów biznesowych, czy tylko takich, co klikają w te centy Smile

Liczy się jakość, a nie ilość

PS. To jest tylko moje zdanie, być może są ludzie co liczą tylko na ilość Smile


RE: MXRevShare.com - full2000 - 09-04-2016 09:39

(09-04-2016 09:35)dariuszxdd napisał(a):  
(09-04-2016 09:29)full2000 napisał(a):  Świetny pomysł ze strony administracji z tymi płatnymi kliknięciami, teraz będzie łatwiej o refy.

Co do tych Refów, to akurat na takich dał bym sobie spokój Smile

Bo teraz pytanie, czy chcesz mieć poważnych partnerów biznesowych, czy tylko takich, co klikają w te centy Smile

Liczy się jakość, a nie ilość

PS. To jest tylko moje zdanie, być może są ludzie co liczą tylko na ilość Smile

Jasne aczkolwiek zawsze jest szansa że taka osoba z czasem zainwestuje.

Sam miałem podobny przypadek, ktoś rejestrował się tylko dla cash-linków a wyszło inaczej.

Wraz z rozwojem programu może się on spodobać i przekonać do inwestycji tzw. 'klikaczy' Smile


RE: MXRevShare.com - todek78 - 09-04-2016 09:44

Ja myślę, że MX z powolnym ale stabilnym wzrostem będzie działało i płaciło dłużej niż niektóre programy, do których na hasło liderów wchodzą tłumy, często nieświadome tego, że nie zarobią tych gór pieniędzy, które pokazują liderzy, bo oni je zarabiają własnie na tych setkach ludzi, których brakuje początkującym w takich biznesach. Trzeba mieć chłodną głowę i nie lecieć tam gdzie tłum tylko dlatego, że 'wszyscy tam idą' Trzeba przeanalizować, czy bardziej się opłaca wejść w coś co daje nam 1% dziennie przy paczkach za 50$ czy 2,5% dziennie przy paczkach już od 5$. Oczywiście jak ktoś ma zespół ludzi, to gdzie nie wejdzie, to zarobi nawet z mała inwestycją, ale nie oszukujmy się, bo tam gdzie paczki po 50$ i naliczenia 1-2% to żeby zarobić konkretniej trzeba zainwestować tyle, żeby od początku z naliczeń kupować jedną paczkę, wtedy procent składany da nam fajne zyski. Jest prosta zasada - im tańsze paczki, tym magia procentu składanego daje lepsze wyniki Smile
MXR to jeden z kilku fajnych programów dla tych, którzy nie chcą lub nie potrafią polecać i nie mają dużo na inwestycję Smile I jestem pewien, że powoli, ale stabilnie będzie rósł program i wszyscy będą zadowoleni Smile


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 09-04-2016 10:39

niech Ci 100 ( klikaczy) wyklika 10 centów dziennie. Policzcie jak umiecie kalkulować proste tematy. Ja na podstawie Tm stwierdzić mogę, że dużo wyciągnąłem właśnie na (małolatach co klikają).


RE: MXRevShare.com - todek78 - 09-04-2016 10:51

(09-04-2016 10:39)Dzipsiok87 napisał(a):  niech Ci 100 ( klikaczy) wyklika 10 centów dziennie. Policzcie jak umiecie kalkulować proste tematy. Ja na podstawie Tm stwierdzić mogę, że dużo wyciągnąłem właśnie na (małolatach co klikają).

Z tym, że tu nie masz 100% prowizji z ich klików, bo to ni są cashlinki, tylko reklamy aktywacyjne i nie ma żadnych prowizji z tych klików, bo jeśli mamy 20% prowizji w sumie z kilku poziomów, to program musiał by te 20% dołożyć ze swoich pieniędzy, a to nie ma sensu Smile
Tu chodzi o to, że paczki są tanie, nie trzeba dużo żeby zacząć tu działać, a jak ktoś nie ma na inwestycje, to poklika 1 dni i ma 5$ na paczkę Smile