Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - full2000 - 20-02-2016 11:30

(20-02-2016 08:33)zawi99 napisał(a):  Cześć Wink
Naliczyło Wam dzisiaj coś? Bo jest 8:30 a mi nic nie doszło, reklamy na 1000% oglądałem i obejrzałem ich 12 :o A teraz w dodatku przy oglądaniu reklam znowu jakiś błąd. Oglądam reklamę 30 sekund i po tym czasie nie ma żadnego potwierdzenia, że została zaliczona. Non stop jest "Please wait..."

Mi naliczyło normalnie Smile


RE: MXRevShare.com - zawi99 - 20-02-2016 12:24

Miałeś rację, za szybko spanikowałem Big Grin Wszystko jest okej Wink


RE: MXRevShare.com - full2000 - 20-02-2016 12:33

Od dzisiaj wypłaty na Payza instant... zakup i wpłaty poprzez PM są bez 5% prowizji... całość w mailu od admina technicznego ! Smile


RE: MXRevShare.com - boniek650 - 20-02-2016 14:01

Jak to jest z tymi matrycami.Wykupiłem (trochę omyłkowo) MXmonthly 20 z abonamentem 20$. Opłaca sie wykupić kolejną identyczna czy lepiej kupic inna, bez abonamentu?


RE: MXRevShare.com - zet - 20-02-2016 14:17

boniek650 Pisalem to juz wczesniej, kilka stron wyzej.
Matryca MXM za 20$ nie jest zbyt atrakcyjna. Po pierwsze: jest abonamet
(jedyna z abonametem) . Po drugie: jest zbyt duza. Potrzeba sporo osob by ja zamknac.
W grupie preferujemy matryce MXF za 44$ i te kupujemy. Jest ona mala bo tylko 6 miejsc
do zamkniecia. Powoli sobie MXF zamykamy i wchodzimy do wyzszych.
Cos takiego: MXF > MX500 > MX9.
Wiadomo ze tego w miesiac nie zrobimy, ale jest czas i malymi kroczkami dojdziemy do MX9.

Zebys teraz ja mogl zamknac musisz caly czas ja kupowac, a to duzo miejsc (4x4).
I jeszcze miec kase na abonament. Jest tez malo spadow, bo malo osob ja kupuje.
Mysle ze dobrym rozwiazaniem bedzie teraz uzbierac 44$ i kupic MXF. W MXF jest wiecej spadow,
mniej miejsc do zamkniecia.


RE: MXRevShare.com - full2000 - 20-02-2016 20:16

(20-02-2016 14:01)boniek650 napisał(a):  Jak to jest z tymi matrycami.Wykupiłem (trochę omyłkowo) MXmonthly 20 z abonamentem 20$. Opłaca sie wykupić kolejną identyczna czy lepiej kupic inna, bez abonamentu?

W grupie kupujemy MXF. Nie sądzę by Ci się opłacało wykupić kolejną monthly Smile


Mała statystyka z ostatniego czasu :

* 8919 użytkowników zarejestrowanych,
* $498975.00 to kwota ogólnych zakupów w programie którego start był 01.11.2015r.

Podsumowując - wydaje się że aktualnie jest OK ! Smile


RE: MXRevShare.com - boniek650 - 20-02-2016 20:24

Tylko, że zarejestrowałem sie z refa i mam sponsora. Miałem ochotę napisać w wątku i tak zrobiłem. wracając do tematu, na pewno nastepnej takiej samej nie wykupię Smile


RE: MXRevShare.com - zet - 21-02-2016 17:43

[Obrazek: ca707a141b504.jpg]

Kolejna matryca MXF zamknieta Smile

Jak widac warto tez powazniej zainteresowac sie matrycami, to dodatkowa kasa oprocz naliczen.
Praca w grupie daje efekty, ale potrzebne jest tez zaangazowanie. Nie wystarczy kupic i czekac na spady.
Owszem ona kiedys sie zamknie ale przy zaangazowaniu moze to byc znacznie szybciej.
Jesli ktos nie wie jak kupic pierwszy raz, lub nie wie ktorą, zapraszam przed kupnem do kontaktu na pw.
Matryce mozna tez kupic z zewnatrz, bedac uzytkownikiem MXR jak i nie bedac w MXR.
Ktos moze chciec kupic matryce a nie chce byc w MXR, zapraszam tez takie osoby przed kupnem do kontaktu.
Niestety z dniem dzisiejszym zostala zablokowana mozliwosc przetransferowania kasy z balansu do MilionareX.
Wiecej o tym na grupie FB.


RE: MXRevShare.com - maszhajs - 21-02-2016 18:03

(21-02-2016 17:43)zet napisał(a):  [Obrazek: ca707a141b504.jpg]

Kolejna matryca MXF zamknieta Smile

Jak widac warto tez powazniej zainteresowac sie matrycami, to dodatkowa kasa oprocz naliczen.
Praca w grupie daje efekty, ale potrzebne jest tez zaangazowanie. Nie wystarczy kupic i czekac na spady.
Owszem ona kiedys sie zamknie ale przy zaangazowaniu moze to byc znacznie szybciej.
Jesli ktos nie wie jak kupic pierwszy raz, lub nie wie ktorą, zapraszam przed kupnem do kontaktu na pw.
Matryce mozna tez kupic z zewnatrz, bedac uzytkownikiem MXR jak i nie bedac w MXR.
Ktos moze chciec kupic matryce a nie chce byc w MXR, zapraszam tez takie osoby przed kupnem do kontaktu.
Niestety z dniem dzisiejszym zostala zablokowana mozliwosc przetransferowania kasy z balansu do MilionareX.
Wiecej o tym na grupie FB.

zet dobrze pisze dzięki Niemu i paru innym osobom tez powoli MXF idzie do przodu, także po co samemu czekać w nieskończoność jak można działać w grupie Wink Także kto chce matryce MXF niech PRZED ZAKUPEM się do mnie zgłosi to szybciej ją zamkniemy Wink Huh


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 21-02-2016 19:37

Gratulacje Zet
Ja za chwilkę zamknę mx20 ( do 10 dni max )