Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Podgor - 18-02-2016 10:42

Czy technicznie nie ma żadnych przeciwwskazań przed zakupem konta od kogoś? Czy da się zmienić dane/procesory na swoje? Nie poskutkuje to banem?


RE: MXRevShare.com - zet - 18-02-2016 10:48

Wiem tylko ze ban jest za multikonta, bo juz 1 osoba u mnie dostala.
Co do zmian technicznym , typu mail, procesory , niestety nie wiem,
a niechce wprowadzac w błąd. Haslo napewno da rade zmienic.
Mysle ze mail tez powinno isc.


RE: MXRevShare.com - full2000 - 18-02-2016 14:17

(18-02-2016 10:42)Podgor napisał(a):  Czy technicznie nie ma żadnych przeciwwskazań przed zakupem konta od kogoś? Czy da się zmienić dane/procesory na swoje? Nie poskutkuje to banem?
@[Podgor]
W mxrs jest system ticketów, odpisuje tam admin techniczny który jest Niemcem ale zna polski także spokojnie możesz pisać po PL Smile
Dane raczej da się zmienić jednak czy mxrs zezwala na sprzedaż i zakup kont to najlepiej się upewnić na supp.


RE: MXRevShare.com - Maciejoss20 - 18-02-2016 15:56

To co jest w tym temacie to jest zwykła piramida finansowa, która jest zabroniona w Polsce i podlega karze ograniczenia wolności. Janusz Łytka nie wiem czy to jest jego prawidłowe imię nazwisko czy jakieś fikcyjne... Dodaje wszędzie linki do swojego bloga na którym umieszczone są różne programy w tym właśnie ten w którym jest administratorem i na którym też zarabia jako niby zwykły użytkownik tak pisze w innych postach w przeróżnych miejscach w internecie. Dla mnie to jest jakaś ściema i ten koleś czerpie zyski z naiwnych ludzi. Tutaj jest jego blog http://zarabianieodzaraz.pl.tl , http://zarabianieodzaraz.pl.tl/MX-20-_szybka-kasa.htm gdzie wszędzie znajdują się reflinki do różnych programów partnerskich z których on ma procent że ktoś zarejestruje się z jego linka. Działa w tym temacie od paru lat pochwalił mi się że zarabia na tym 300$ dziennie chociaż może kłamać i ma więcej. Kasę może dostajecie na tą chwile, ale w każdej chwili to może runąć bo to jest najzwyklejsza piramida finansowa co do tych adpackow to może jeszcze na pograniczu prawa bo coś podobnego do traficmoonson ale nie do końca bo mx to już najzwyklejsza piramida finansowa. On mieszka zagranicą to jest niemiec polskiego pochodzenia tutaj już ktoś wyżej to napisał ale jeszcze wcześniej ktoś na innym forum to pisał zaczerpnąłem informacji z neta. Nie wiadomo gdzie on mieszka bo może nawet nie w Niemczech czy tu tylko gdzieś w spokojnym miejscu gdzie tak łatwo jego nie dopadną. Nie wiem jak wy chcecie za to odprowadzać później podatek urząd też się może kiedyś doczepić. Zresztą reklamując swoje reflinki w internecie jest łatwo wpaść po ip i pewnie jakby wdarli się do ich "firmy" mogli by się dostać do bazy i sprawdzać gdzie przelewy docierały a później to tylko wezwanie na komendę jak to było w przepadku easysuba. Jak lubicie ryzyko to się w to bawcie internet nie jest anonimowy i już przekonało się o tym paru użytkowników tego forum w dziale prawo.
Po tym można stwierdzić że ten gość mieszka w USA http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Przedstawicielstwo-w-USA.htm


RE: MXRevShare.com - zet - 18-02-2016 17:02

@Maciejos20 Prosze sprawdz sobie najpierw osoby o ktorych piszesz. Janusz Łytka nie jest i nie byl administratorem MXR (nie znam goscia). A to ze zrobil sobie jakis cienki blog i go reklamuje to jego sprawa. Administratorem technicznym MXR jest Janus Nowak , wspolpracuje z wlascicielem MXow juz 5 lat i napewno by nie robil jakiegos prostego bloga (stac go na lepsze strony , skoro jest programistą) i napewno by nie wchodzil w jakies "dziwne" projekty typu Beon Push czy My Ad Cubes. To ze Janus zna jezyk polski to tylko dla nas plus, bo mozemy po polsku pisac i rozmawiac. Wiec widac ze Twoje skojarzenie osob jest bzdurne. I takie pomówienie tez podlega karze. Na jakiej podstawie twierdzisz ze Janusz Łytka to Janus Nowak ?? Janusz Łytka jest owszem administratorem, ale tylko swojego bloga (hehe) i najprawdopodobniej jest tez w MXRS skoro ma go w swoim blogu.

Co do piramid, twierdzisz ze TM nie jest piramidą bo ma adpacki i wszystko oprocz TM jest piramidą hehe.
No cóż, rozczaruje Cie,,, TM to tez piramida,, wszystko w zyciu jest piramidą. Skoro kupujemy jakies uslugi np w postaci pakietow reklamowych, skoro sie z dochodow rozliczamy z US to gdzie tu jest naginanie lub przekraczanie prawa. Nie mam ochoty ani checi i nie bede dyskutowal na temat piramid.

Podaj tylko zródlo-dowody ze Janusz Łytka jest adminem MXRS i ze Janusz Łytka to Janus Nowak ???

Jesli nie potrafisz tego dowiesc bedzie to pomówienie.
Mysle ze masz na tyle honoru zeby to sprostowac.


RE: MXRevShare.com - maszhajs - 18-02-2016 20:12

na tym jego blogu reklamuje różne biznesy w tym kilka felernych (np. mpa czy marlive) które zresztą szybko usuwa jak okazują się niewypałem hehe beka

Hmm a ja myślałem że adminem jest Janusz...



RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 19-02-2016 17:07

W Matrycach Kupujemy produkt. Szkolenia .


RE: MXRevShare.com - full2000 - 19-02-2016 19:23

Panowie & Panie

Mała statystyka z ostatniego czasu :

* 8884 użytkowników,
* $487795.00 to kwota ogólnych zakupów w programie

Naliczenia w dniu dzisiejszym były prawidłowe (% 2.5) Smile

Podsumowując wydaje się że kondycja programu MXRev$hare jest OK !

W razie w zapraszam po pomoc merytoryczną do mnie lub do @[zet]'a


RE: MXRevShare.com - zawi99 - 20-02-2016 08:33

Cześć Wink
Naliczyło Wam dzisiaj coś? Bo jest 8:30 a mi nic nie doszło, reklamy na 1000% oglądałem i obejrzałem ich 12 :o A teraz w dodatku przy oglądaniu reklam znowu jakiś błąd. Oglądam reklamę 30 sekund i po tym czasie nie ma żadnego potwierdzenia, że została zaliczona. Non stop jest "Please wait..."


RE: MXRevShare.com - zet - 20-02-2016 09:26

zawi99 spokojnie Smile , naliczenia sa normalne i w normalnym czasie
u mnie wszystko gra.... Naliczenia sa o godz 8;00 rano,naszeogo czasu
i moga potrwac 30-40 min , nawet do godz,,, zapewne juz je masz.
nie klikajmy o 8;05 ,, dajmy czas na naliczenie.

Smile Dobre newsy Smile
Wszyscy dostali lub dostana biuletyn na maila, warto poczytac Smile

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,