Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Wizygran - 20-08-2016 13:56

Mógłbyś coś w skrócie? Big Grin


RE: MXRevShare.com - Vasaki - 20-08-2016 13:59

MXRevshar to najnormalniejsza w swiecie piramida finansowa... wiec to normalne ze od pierwszego dnia kiedy uzytkownicy zaczeli inwestowac w cudowne konto pomnażające ich pieniądze serwis się zadłuża.

Jak gdyby obserwacja na przestrzeni czasu tego działu forum pokazuje ze pierwszy etap juz macie za sobą.
Tj weryfikacja dowodowa itp. (w przypadku tm było to pod jazdą banku TM).
W międzyczasie pojawiają się nowe obietnice (tutaj są jakieś emaile itp.)
Stąd nowe wpłaty itp, bo przecież serwis się rozwija beka

P.S. Panowie "Biznesmeni" to po prostu informacja byście przejrzeli na oczy...

Z tego serwisu jest taka platforma reklamowa jak ze mnie baletnica...

Chodz z drugiej strony chylę przed wami czoła Smile
Stworzyć taką bajkę jaką czasami tutaj potrafie przeczytać to trzeba mieć naprawdę talent (chociażby ostatni rabat rozłożony w czasie).

Panowie prosze was, wyciągnijcie swoje pieniądze i przejrzyjcie na oczy bo za chwile będzie płacz i lament...

Jeżeli to wam nie otwiera oczu to zobaczcie co się dzieje w dziale scam, ta strona (bo to tylko strona) nie różni się naprawdę NICZYM powtarzam NICZYM od tamtych...


RE: MXRevShare.com - patulsky1337 - 20-08-2016 14:24

(20-08-2016 13:59)vasaki napisał(a):  Panowie prosze was, wyciągnijcie swoje pieniądze i przejrzyjcie na oczy bo za chwile będzie płacz i lament...

Jeżeli to wam nie otwiera oczu to zobaczcie co się dzieje w dziale scam, ta strona (bo to tylko strona) nie różni się naprawdę NICZYM powtarzam NICZYM od tamtych...

Powoli Twoje słowa nabierają znaczenia.

I to, że Janus przestaje odpisywać na tickety z supportu też coś znaczy. Undecided

Również na razie polecam wstrzymać się z inwestowaniem i pomyśleniu o wypłacaniu.

I jak wspomniał kolega wyżej- moje pieniądze zniknęły, ale nie płacze i nie lamentuje- co nie znaczy, że inni mogą. Ja wpłaciłem tyle, ile mogłem stracić ale niektórzy wzięli nawet niemały kredyt żeby zainwestować w MX ( tak słyszałem nawet o takich przypadkach facepalm ) Dlatego myślę, że dopóki sprawa się nie wyjaśni a Janus dalej będzie się ukrywał z moimi- i prawdopodobnie wielu innych użytkowników, których tu nie ma na forum- pieniędzmi należy podchodzić z dystansem do tego serwisu.

@edit Po drugie czy to nie dziwne..? Janus zawsze odpisuje normalnie na tickety, a kiedy wyjaśniłem jego błąd i prosiłem o dostęp do mojego konta i pieniędzy to milczy już tak długo?


RE: MXRevShare.com - Polakko - 20-08-2016 14:34

Oho,do standardowych lamentujących,którzy wpisują się na każdej stronie dyskusji teraz dołączy jeszcze Patylsky.Nowi ludzie będą mieć jeszcze większy problem ze znalezieniem konkretnych informacji.


RE: MXRevShare.com - patulsky1337 - 20-08-2016 14:44

(20-08-2016 14:34)Polakko napisał(a):  Oho,do standardowych lamentujących,którzy wpisują się na każdej stronie dyskusji teraz dołączy jeszcze Patylsky.Nowi ludzie będą mieć jeszcze większy problem ze znalezieniem konkretnych informacji.

Po pierwsze- jak już piszesz kogoś nick pisz go poprawnie.

Po drugie- ja nie lamentuje. Janus po prostu zabrał moje konto i pieniądze, nie mam do niego dostępu. W porównaniu do Vasaki i innych co krytykują serwis- oni tam konta nie mają i tam nie zarabiają ( i powoli zaczynają mieć racje). Ja konto miałem. Ostatnio kupowałem sporo Adpacków ( ok 3-4 adpacki po 25$ dziennie) i nagle moje konto zostało zablokowane. Na początku myślałem, że to błąd Janusa ale patrząc po tym, jak napisałem do Janusa do supportu z prośbą o odblokowanie i teraz się "ukrywa" i nie zamierza nawet odpisać- to świadczy tylko jedno.

@edit I jeśli Janus nie odpiszę na mój ticket do supportu do końca dnia- piszę podanie do Admina i temat ląduje w scam'ie. Nie pozwolę aby więcej przypadkowych użytkowników, którzy zainwestowali więcej traciło swoją kasę.


RE: MXRevShare.com - Polakko - 20-08-2016 14:53

Pierwszy przykład już jest- na poprzedniej stronie wrzucono nowy regulamin MX i już przepadł w gąszczu lamentu.Patulsky- Janus uznał,że Twoja sygnatura na tym forum sugeruje inwestycyjny charakter MX.Konto nie zostało zablokowane "nagle" tylko z tego właśnie wspomianego wyżej powodu. Zamiast tutaj krzyczeć mogłeś na przykład skontaktować się prywatnie z którymś z top liderów żeby za jego pośrednictwem spróbować załatwić sprawę.


RE: MXRevShare.com - banipunz - 20-08-2016 14:54

(20-08-2016 14:34)Polakko napisał(a):  Oho,do standardowych lamentujących,którzy wpisują się na każdej stronie dyskusji teraz dołączy jeszcze Patylsky.Nowi ludzie będą mieć jeszcze większy problem ze znalezieniem konkretnych informacji.

Temat sluzy dyskusji, ja ostatnio nie zuwazylem tutaj offtopu. Kolega wyzej mozliwe, ze zostal oszukany i stracil pieniadze. To chyba logiczne, ze probuje je odzyskac oraz ostrzec innych przed prawdopodobnie zwiekszajacym sie ryzykiem.

(20-08-2016 14:53)Polakko napisał(a):  Pierwszy przykład już jest- na poprzedniej stronie wrzucono nowy regulamin MX i już przepadł w gąszczu lamentu.Patulsky- Janus uznał,że Twoja sygnatura na tym forum sugeruje inwestycyjny charakter MX.Konto nie zostało zablokowane "nagle" tylko z tego właśnie wspomianego wyżej powodu. Zamiast tutaj krzyczeć mogłeś się na przykład skontaktować się prywatnie z którymś z top liderów żeby za jego pośrednictwem spróbować załatwić sprawę.

Ale czy kontakt/pomoc nie powinny byc ogolnodostepne, bez posrednikow? Aby skontaktowac sie z np bankiem nie musisz chyba dzwonic do typa ktory ma tam najwiecej odlozonych pieniedzy aby laskawie odebrali, prawda? Lol


RE: MXRevShare.com - xxamaranthxx - 20-08-2016 14:56

Cytat:Janus zawsze odpisuje normalnie na tickety, a kiedy wyjaśniłem jego błąd i prosiłem o dostęp do mojego konta i pieniędzy to milczy już tak długo?

być może po zablokowaniu konta Twoje wiadomości wysłane do supportu automatycznie zostają ignorowane, spróbuj skontaktować się z adminem w jakiś inny sposób i wyjaśnić całą sytuację..


RE: MXRevShare.com - mikuss - 20-08-2016 14:58

(20-08-2016 14:56)xxamaranthxx napisał(a):  
Cytat:Janus zawsze odpisuje normalnie na tickety, a kiedy wyjaśniłem jego błąd i prosiłem o dostęp do mojego konta i pieniędzy to milczy już tak długo?

być może po zablokowaniu konta Twoje wiadomości wysłane do supportu zostają ignorowane, spróbuj skontaktować się z adminem w jakiś inny sposób i wyjaśnić całą sytuację..

Możliwe, że tak właśnie jest jak piszesz....
@[patulsky1337] Spróbuj napisać na fb jeśli należysz do grupy do Janusa lub po prostu napisz do kogoś z adminów grupy wiadomość na FB


RE: MXRevShare.com - patulsky1337 - 20-08-2016 15:01

(20-08-2016 14:56)xxamaranthxx napisał(a):  
Cytat:Janus zawsze odpisuje normalnie na tickety, a kiedy wyjaśniłem jego błąd i prosiłem o dostęp do mojego konta i pieniędzy to milczy już tak długo?

być może po zablokowaniu konta Twoje wiadomości wysłane do supportu automatycznie zostają ignorowane, spróbuj skontaktować się z adminem w jakiś inny sposób i wyjaśnić całą sytuację..

(20-08-2016 14:58)mikuss napisał(a):  Możliwe, że tak właśnie jest jak piszesz....
@[patulsky1337] Spróbuj napisać na fb jeśli należysz do grupy do Janusa lub po prostu napisz do kogoś z adminów grupy wiadomość na FB


Nie są, jednego już pisałem z wyjaśnieniem- coś tam napisał strasznie kulawym polskim ( zrozumiałem tylko, że MX to nie inwestycja) i zakończył "żegnam". Następna wiadomość w której wyjaśniłem sytuację, że to, że pomagam w inwestycjach i mam to wpisane w sygnaturce nie odnosi się do MX ( dodatkowo usunąłem w razie czego ten wpis) i poprosiłem o zwrot konta w moje ręce- jak na razie do tej pory milczy. A minęły już ponad 24h.