Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Zugi - 19-08-2016 18:51

(19-08-2016 12:11)Zugi napisał(a):  Nie dziwie sie ze wiekszosc interetowych biznesow pada przez ludzkie spekulacje. Po co takie pierdoly sadzisz ? Heh.
(19-08-2016 16:10)mysc napisał(a):  "Pierdoły" to akurat można wyczytać w Twoich niedawnych postach dot. Google Smile Co do upadku MXR - czas zweryfkuje kto miał rację, ale co do GOOGLE ADSENSE już teraz możesz sobie poczytać na jakiej zasadzie to działa i dlaczego nie ma mozliwości żeby zbankrutowało.

Ten "biznes" nie upadnie przez ludzkie spekulacje - upadnie bo codziennie zadłuża się coraz bardziej.
.

Obiecuje nadrobić zaległości Wink nie mam zamiaru sie z Toba spierac i szanuje Twoje poglady. Czas pokaze jak dlugo i jak bardzo pozyje i rozwinie sie MX. Plany sa duze i to cieszy. Wink


RE: MXRevShare.com - ShuQi - 19-08-2016 20:54

Czy jest jakiś bonus dodatkowy za ogladanie 100 reklam przez X czasu?


RE: MXRevShare.com - MisieQ88 - 19-08-2016 21:28

Nie nie ma. Jest dodatkowy bonus za posiadanie 100 aktywnych paczek mini (za 5$) w wysokości 0.5$ dziennie


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 19-08-2016 21:47

(19-08-2016 20:54)ShuQi napisał(a):  Czy jest jakiś bonus dodatkowy za ogladanie 100 reklam przez X czasu?

Janus coś kiedyś o tym wspominał, ale chyba na razie poszło na dalszy plan. Tak jak ktoś tu napisał jest ten bonus 0.50$ za 100 mini paczek aktywnych.


MXRevShare.com - tomek019 - 19-08-2016 22:12

(19-08-2016 12:36)patulsky1337 napisał(a):  
(19-08-2016 12:11)tomek019 napisał(a):  sa conajmniej dwa powody które widze aby Ci zablokowali konto Smile
Wg mnie to jesli chcesz mieć odblokowane to napraw swoje błędy , przeproś i może Ci odblokują Smile

Ps: czytaj regulamin Smile

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dwa powody?

Ok, podaj chociaż jeden.


1. Porównanie mema do Janusa
2. Gadanie o inwestycji itd itp



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: MXRevShare.com - patulsky1337 - 19-08-2016 22:40

(19-08-2016 22:12)tomek019 napisał(a):  1. Porównanie mema do Janusa
2. Gadanie o inwestycji itd itp

1. Serio uważasz, że żart w postaci memu to powód bana? I co mam mem do serwisu?

2. Ja pier... facepalm myślałem, że czytania uczą w podstawówkach... gdzie ja pisałem, że MX to inwestycja i ile już o tym pisałem, że tego nie robiłem?

Całą sytuację wyjaśniłem do supportu dzisiaj, dalej milczą, od tego momentu daje 24h.

Jeśli nic z tym nie zrobią, obiecuję, że zrobię wszystko co w mojej mocy, że temat wyląduje w SCAM'ie- serwis zabrał moje pieniądze bez widocznego powodu z niedoczytania i błędu Admina- spełnia więc wszystkie wymagania aby się tam znaleźć. Jeśli Admin zrobił to umyślnie i nie odbanuje konta- będzie robił to również z innymi użytkownikami. Nie chce aby nikt inny podzielił mojego losu. Dla mnie to niewielka strata, bo wpłaciłem do programu tyle ile mogłem stracić ale niektórzy mogą być tą sytuacją- jeśli im się przytrafi- bardziej załamani. Do tego nie dopuszczę.

Tyle.


MXRevShare.com - tomek019 - 19-08-2016 22:48

(19-08-2016 22:40)patulsky1337 napisał(a):  
(19-08-2016 22:12)tomek019 napisał(a):  1. Porównanie mema do Janusa
2. Gadanie o inwestycji itd itp

1. Serio uważasz, że żart w postaci memu to powód bana? I co mam mem do serwisu?

2. Ja pier... facepalm myślałem, że czytania uczą w podstawówkach... gdzie ja pisałem, że MX to inwestycja i ile już o tym pisałem, że tego nie robiłem?

Całą sytuację wyjaśniłem do supportu dzisiaj, dalej milczą, od tego momentu daje 24h.

Jeśli nic z tym nie zrobią, obiecuję, że zrobię wszystko co w mojej mocy, że temat wyląduje w SCAM'ie- serwis zabrał moje pieniądze bez widocznego powodu z niedoczytania i błędu Admina- spełnia więc wszystkie wymagania aby się tam znaleźć. Jeśli Admin zrobił to umyślnie i nie odbanuje konta- będzie robił to również z innymi użytkownikami. Nie chce aby nikt inny podzielił mojego losu. Dla mnie to niewielka strata, bo wpłaciłem do programu tyle ile mogłem stracić ale niektórzy mogą być tą sytuacją- jeśli im się przytrafi- bardziej załamani. Do tego nie dopuszczę.

Tyle.


Sam widziałem wczoraj jeszcze na forum miałeś sygnaturkę podajże o inwestycji Smile wiec proszę cię bez ściemy Big Grin miałeś, poprawiłeś ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: MXRevShare.com - patulsky1337 - 19-08-2016 22:56

(19-08-2016 22:12)tomek019 napisał(a):  Sam widziałem wczoraj jeszcze na forum miałeś sygnaturkę podajże o inwestycji Smile wiec proszę cię bez ściemy Big Grin miałeś, poprawiłeś ok

Ale... ( albo serio nie umiesz czytać, lub specjalnie to robisz- nie ma innej opcji) ale ona nie odnosiła się do MXREVSHARE ile razy mam to powtarzać? A usunąłem nie tylko wpis w sygnaturce ale w profilu, w niektórych tematach, nawet w opisie GG- żeby Janus czasami znowu czegoś nie doczytał. To, że pisało w sygnaturce, że pomagam w inwestycjach nie nawiązywało do MXRV facepalm Gościu, proszę pomyśl, dopytaj się, lub cokolwiek zanim zaczniesz wypisywać głupoty.


MXRevShare.com - tomek019 - 19-08-2016 23:00

(19-08-2016 22:56)patulsky1337 napisał(a):  
(19-08-2016 22:48)tomek019 napisał(a):  [quote='patulsky1337' pid='1537824' dateline='1471642834']
[quote='tomek019' pid='1537804' dateline='1471641151']
Sam widziałem wczoraj jeszcze na forum miałeś sygnaturkę podajże o inwestycji Smile wiec proszę cię bez ściemy Big Grin miałeś, poprawiłeś ok

Ale... ( kurde specjalnie to robisz prawda) ale ona nie odnosiła się do MXREVSHARE ile razy mam to powtarzać? A usunąłem nie tylko wpis w sygnaturce ale w profilu, w niektórych tematach, nawet w opisie GG- żeby Janus czasami znowu czegoś nie doczytał. To, że pisało w sygnaturce, że pomagam w inwestycjach nie nawiązywało do MXRV facepalm Gościu, proszę pomyśl, dopytaj się, lub cokolwiek zanim zaczniesz wypisywać głupoty.


Jakie głupoty ? Napisałem Ci tylko bo chciałeś wiedzieć jakie wg mnie były błędy czy tez powody Smile a na gg tez miałeś cos o inwestycji ? W sumie mało ważne Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: MXRevShare.com - patulsky1337 - 19-08-2016 23:04

(19-08-2016 23:00)tomek019 napisał(a):  Jakie głupoty ? Napisałem Ci tylko bo chciałeś wiedzieć jakie wg mnie były błędy czy tez powody Smile a na gg tez miałeś cos o inwestycji ? W sumie mało ważne Smile

Miałem. Ale tak samo jak wszędzie- nie było to o inwestycjach na MX, tylko na giełdzie. Taki opis miałem jeszcze przed powstaniem MX.

Powtórzę jeszcze raz- Janus nie doczytał i zrobił błąd, albo umyślnie znalazł słowo "inwestycje" i zbanował, żeby zarobić ( na MX wpłaciłem niemałą kwotę więc możliwe, że "zapolował" na kogoś żeby zaoszczędzić kasę).

Ale nie przesądzam- ciągle czekam na odpowiedź od supportu. Ale, że ten ciągle milczy zaczyna powoli oznaczać jedno- Janus myśli, że to wszystko ucichnie i wszyscy zapomną. Ale ja jeszcze poczekam zanim zacznę działać. Wink