Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Zugi - 19-08-2016 12:11

(19-08-2016 10:34)mysc napisał(a):  Myślę, że skoro zaczął kombinować - tzn. że zaczyna brakować pieniędzy na wypłaty Smile

Nie dziwie sie ze wiekszosc interetowych biznesow pada przez ludzkie spekulacje. Po co takie pierdoly sadzisz ? Heh.

Co do sposobu promowania jesli masz konto, porozmawiaj z Janusem, to tez czlowiek.
Informacje sa dostepne od razu po zalogowaniu jesli chodzi o newsy.

Mysle ze wyjasni sie to w ciagu kilku najblizszych dni, jak bedzie nowy design strony. Juz sa nowe bannery, wtedy dokladnie bedzie wiaodmo w jaki sposób promować MXa.


RE: MXRevShare.com - patulsky1337 - 19-08-2016 12:18

(19-08-2016 12:11)Zugi napisał(a):  Mysle ze wyjasni sie to w ciagu kilku najblizszych dni, jak bedzie nowy design strony. Juz sa nowe bannery, wtedy dokladnie bedzie wiaodmo w jaki sposób promować MXa.

Myślę, że to wyjaśni się dzisiaj, o ile Janus odpisze na mój ticket.

Zawiesił moje konto ze swojego błędu, ma czas aby je odbanować. Jeśli nie oznacza to, że to wcale nie był błąd tylko umyślne działanie i MXRV jedyne w czym wyląduje to w dziale SCAM.


RE: MXRevShare.com - Polakko - 19-08-2016 12:25

Jeśli ktoś sugeruje,że MX chciałby się zwijać to ja mam kontrargument- to po kiego grzyba wyłożyli tyle kasy na nowy serwer? To są duże wydatki,jeśli ktoś chce sie zwijać to sie zwija a nie wywala grube tysiące dolarów na serwer.Chyba każdy wie ile to kosztuje.Także pieniędzy nie brakuje i nikt tu się zwijać nie chce.

Przecież MX jest dopiero na początku drogi.Za chwilę będzie nowy dizajn,reklamy video,rozsyłanie płatnych maili na pocztę.No i za jakiś czas będzie ten wspomniany wcześniej portal społecznościowy.Na to akurat możemy długo poczekać,tego się nie da zrobić w tydzień,to chyba będzie najdłużej budowany projekt w ramach MX.

Trzeba tylko jakoś uporządkować kwestię sposobów reklamowania portalu żeby nie robić niepotrzebnie negatywnej atmosfery.


MXRevShare.com - tomek019 - 19-08-2016 12:29

Wszystkie obecne zmiany sa wg mnie na Plus poniewaz w mxr zostanie więcej pieniędzy Smile a Ci co nie oszukują i nie strzelają fochów bedą dalej zarabiać Smile
Wszystko co ostatnio zrobili to odbije sie na dobre dla żywotności programu Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

(19-08-2016 12:18)patulsky1337 napisał(a):  
(19-08-2016 12:11)Zugi napisał(a):  Mysle ze wyjasni sie to w ciagu kilku najblizszych dni, jak bedzie nowy design strony. Juz sa nowe bannery, wtedy dokladnie bedzie wiaodmo w jaki sposób promować MXa.

Myślę, że to wyjaśni się dzisiaj, o ile Janus odpisze na mój ticket.

Zawiesił moje konto ze swojego błędu, ma czas aby je odbanować. Jeśli nie oznacza to, że to wcale nie był błąd tylko umyślne działanie i MXRV jedyne w czym wyląduje to w dziale SCAM.


sa conajmniej dwa powody które widze aby Ci zablokowali konto Smile
Wg mnie to jesli chcesz mieć odblokowane to napraw swoje błędy , przeproś i może Ci odblokują Smile

Ps: czytaj regulamin Smile



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: MXRevShare.com - patulsky1337 - 19-08-2016 12:36

(19-08-2016 12:11)tomek019 napisał(a):  sa conajmniej dwa powody które widze aby Ci zablokowali konto Smile
Wg mnie to jesli chcesz mieć odblokowane to napraw swoje błędy , przeproś i może Ci odblokują Smile

Ps: czytaj regulamin Smile

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dwa powody?

Ok, podaj chociaż jeden.


RE: MXRevShare.com - rafi213 - 19-08-2016 12:42

(19-08-2016 11:54)Polakko napisał(a):  Pieniędzy to akurat nie brakuje,jest milion dolarów w rezerwie.Ten milion jest odłożony gdzieś na koncie,nie pracuje w programie.

Przedstawił na to jakiś sensowny dowód?


RE: MXRevShare.com - mysc - 19-08-2016 15:26

(19-08-2016 11:54)Polakko napisał(a):  Pieniędzy to akurat nie brakuje,jest milion dolarów w rezerwie.Ten milion jest odłożony gdzieś na koncie,nie pracuje w programie.

1. Janus to powiedział ? Bo niedawno mówił też, że MXR działa jak GOOGLE Smile

2. Milion $, to trochę za mało. Dla przykładu TM miało zobowiązania na około 900 mln $ Smile


(19-08-2016 12:11)Zugi napisał(a):  Nie dziwie sie ze wiekszosc interetowych biznesow pada przez ludzkie spekulacje. Po co takie pierdoly sadzisz ? Heh.

"Pierdoły" to akurat można wyczytać w Twoich niedawnych postach dot. Google Smile Co do upadku MXR - czas zweryfkuje kto miał rację, ale co do GOOGLE ADSENSE już teraz możesz sobie poczytać na jakiej zasadzie to działa i dlaczego nie ma mozliwości żeby zbankrutowało.

Ten "biznes" nie upadnie przez ludzkie spekulacje - upadnie bo codziennie zadłuża się coraz bardziej.



Nie będę się już tutaj wypowiadał, bo to nie ma sensu Smile

.


RE: MXRevShare.com - patulsky1337 - 19-08-2016 15:46

(19-08-2016 15:26)mysc napisał(a):  Ten "biznes" nie upadnie przez ludzkie spekulacje - upadnie bo codziennie zadłuża się coraz bardziej.

Po wczorajszej akcji Janusa na moje konto wydaje się to bardzo realistyczne. Teraz będą banować losowych użytkowników żeby się lekko "oddłużyć".

Na razie to TYLKO podejrzenie. Dalej mam nadzieje, że Janus popełnił błąd i nie zrobił tego umyślnie- jeśli tak- niestety serwis jest już tak zadłużony, że zaczyna robić wszystko aby pociągnąć jeszcze jak najdłużej.

Czekamy na odpowiedź od supportu. Dalej milczy.


RE: MXRevShare.com - mysc - 19-08-2016 16:10

Jednak to będzie mój ostatni post. Nie subskrybuję już tego tematu, także bez obaw - nie będę dłużej przeszkadzał w budowaniu niezależności finansowej ;p

Jeśli faktycznie chodzi o cięcia zobowiązań, a Janus to czyta, to Cię odblokuje @[patulsky1337] Smile Nie dlatego, że chce - ale nie będzie ryzykował powstawania paniki. Od paniki do upadku jest jeden krok - bo nagle ludzie zaczną wypłacać, zamiast reinwestować Smile Ciebie zapewne odblokuje bo wypowiadasz się publicznie na poczytnym forum skąd dużo ludzi czerpnie informacje o MXR, a blokadę dostanie ktoś inny Smile


RE: MXRevShare.com - patulsky1337 - 19-08-2016 16:13

(19-08-2016 16:10)mysc napisał(a):  Jeśli Janus to czyta, to Cię odblokuje @[patulsky1337] Smile Nie dlatego, że chce - ale nie będzie ryzykował powstawania paniki.

Ja tam dalej wierze, że to błąd Janusa i nie będzie blokował innych osób. Po co miałby to robić? Zawsze może trafić na osobę, która wprowadza/będzie wprowadzać wielu ludzi do serwisu, poleca go itp. Tak by strzelił sobie tylko w stopę.

(19-08-2016 16:10)mysc napisał(a):  Jednak to będzie mój ostatni post.

Wypowiadaj się ile chcesz kolego, od tego jest forum.