Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Polakko - 18-08-2016 20:13

Jak będzie gotowy portal społecznościowy powiązany z MX będą podpisywać umowy reklamowe tak jak robi to Future Ad Pro.Teraz reklamy wykupują tylko uczestnicy programu.Niektórzy reklamują swoje własne firmy typu sklep internetowy,agencja detektywistyczna,pralnia itd.Jak będzie już w opcji reklama video będzie można promować na przykład film reklamujący własną firmę no i będzie to podbijać oglądalność filmu w Youtube.


RE: MXRevShare.com - patulsky1337 - 19-08-2016 07:30

No dobra. Pierwsze rozczarowanie MXRevShare. Nie wiedziałem, że nastąpi tak szybko.

Moje konto zostało zawieszone, więc napisałem do Janusa aby wyjaśnić całą sprawę o co poszło.

Odpowiedź jaką dostałem no... ciut mnie zaskoczyła.

Okazało się, że wspominam na forum zarabiam.com o tym, że pomagam na inwestycjach...

[Obrazek: 8118713792df4c55a5b301fb5b33efef.png]

Oczywiście jest to prawda- pomagam, ale Janus pomyślał, że tratkuje JEGO program jako program inwestycyjny i że to w NIM pomagam. Kiedy tak na prawdę jakikolwiek support który udzielałem na temat inwestycji był w postaci poradników do serwisów typu plus500, XM.com itp.

Dodam, że nigdy nie wspominałem o MX jako programie inwestycyjnym gdziekolwiek i nie złamałem też żadnej innej zasady programy.

A po drugie dodam, że info w sygnaturze, że pomagam w inwestycjach miałem już od dłuuuuugiego czasu jeszcze przed MX a bana dostałem teraz, kiedy ostatnio nakupowałem niemało AdPacków. Przypadek?

Polecam zachować ostrożność na chwilę, aż sytuacja się nie wyjaśni. Odpowiedź z wyjaśnieniem do supportu wysłana.


RE: MXRevShare.com - Zugi - 19-08-2016 09:11

Temat rzeka z tymi piramidami. Nakłanianie przez właściciela projektu do klikania jest zabronione, natomiast przez użytkowników ? Każdy ma swoje racje.

Fakt pojawią się bany dla ludzi piszących że MX to inwestycja, pomnażarka pieniędzy itp. Również używanie 'kalkulatorów zysków' jest w tej chwili surowo zabronione


RE: MXRevShare.com - Polakko - 19-08-2016 09:28

Zugi Ty masz zdaje się dobry kontakt z Janusem.Możesz mu przekazać żeby jednak trochę mniej straszył tymi banami.Działanie w MX powinno sie odbywać w miłej atmosferze a jak ludzie zaczną mieć palpitacje serca bo gdzieś ktoś coś napisał i nie jest pewien czy to jest zgodne z regulaminem to na zdrowie nam to nie wyjdzie.Nie dałoby się wprowadzić najpierw zawieszenia a dopiero potem bana ostatecznego?

Nie wszyscy śledzą grupę MX na FB,są pewnie tacy,którzy nawet nie wiedzą o tych zmianach w sposobie dozwolonego reklamowania.Więc najpierw powinni mieć szansę się wytłumaczyć,usunąć to co tam wcześniej napisali w necie.Atmosfera terroru nikomu nie służy.Przydałoby się więcej luzu.

Tymczasem codziennie przybywa około tysiąca osób.Może będzie 200 000 zarejestrowanych do końca roku?


RE: MXRevShare.com - twardy - 19-08-2016 09:49

@patulsky1337
Obstawiam, ze duzo ludzi bedzie po prostu na siebie donosic, a to jakis post sprzed kilku miesiecy, a to juz nieaktualny post na jakims blogu... 1 zbanowany user = wiecej pieniedzy w programie = dluzsze dzialanie programu Lol


RE: MXRevShare.com - patulsky1337 - 19-08-2016 10:02

(19-08-2016 09:49)twardy napisał(a):  @patulsky1337
Obstawiam, ze duzo ludzi bedzie po prostu na siebie donosic, a to jakis post sprzed kilku miesiecy, a to juz nieaktualny post na jakims blogu... 1 zbanowany user = wiecej pieniedzy w programie = dluzsze dzialanie programu Lol

W Twoich słowach może być prawda ale... Nie ma co jeszcze przesądzać o losach programu. Czekamy na odpowiedź od supportu i wtedy się przekonamy jak jest na prawdę.

PS Tylko, że u mnie nie było na co donieść. Nigdzie nie pisałem, że MX to inwestycja, tylko to pomyłka Admina jak pisałem post wcześniej.


RE: MXRevShare.com - xdax1 - 19-08-2016 10:29

Czemu u mnie nie wyświetla się to okno z newsami? Wcześniej było a teraz nic...
Gdzieś można to znaleźć?
FB nie mam i nie zamierzam zakładać, żeby dołączać do jakieś tam grupy.


RE: MXRevShare.com - mysc - 19-08-2016 10:34

Jeżeli Janus potrafi prosto w oczy kłamać, że GOOGLE działa tak samo jak MXR, tzn. że ma gdzieś swoich użytkowników i nie zawaha się blokować kont byleby jego "platforma reklamowa" nie zbankrutowała za szybko.
Każdy twórca piramid finansowych wzbudzał wiarygodność (na tym bazują!) i każdy okazywał się później oszustem, który z uśmiechem na ustach brał Twoje pieniądze Smile


Myślę, że skoro zaczął kombinować - tzn. że zaczyna brakować pieniędzy na wypłaty Smile Zakaz pisania o "inwestycjach" jest śmieszny - bo czym innym jest zakup reklamy, który to niby się w MXR odbywa? Jakbym tam dodał bloga, to chyba smiało mogę powiedzieć że inwestuję w reklamę :>


@[patulsky1337], może powiedz mu że traktujesz zakup reklamy jako inwestycję w promocję reklamowanej strony - stąd "inwestycja". Pomagasz w inwestycjach w reklamy w kontekście promowania strony, którą dodają userzy do tej SKUTECZNEJ PLATFORMY REKLAMOWEJ. Musiałby zaprzeczyć sam sobie żeby powiedzieć, że to nieprawda.


RE: MXRevShare.com - patulsky1337 - 19-08-2016 11:38

(19-08-2016 10:34)mysc napisał(a):  @[patulsky1337], może powiedz mu że traktujesz zakup reklamy jako inwestycję w promocję reklamowanej strony - stąd "inwestycja". Pomagasz w inwestycjach w reklamy w kontekście promowania strony, którą dodają userzy do tej SKUTECZNEJ PLATFORMY REKLAMOWEJ. Musiałby zaprzeczyć sam sobie żeby powiedzieć, że to nieprawda.

Powtórzę- ja nigdzie nie mówiłem, że MXRV to program inwestycyjny. Mówiąc o pomaganiu w inwestycjach miałem na myśli inne serwisy ( właśnie typu plus500). Więc po co mam się tak tłumaczyć? Napisałem do supportu z wyjaśnieniem dokładnym, że mówiłem o innych serwisach, że inwestycji uczę od dawna, jeszcze przed powstaniem MX i jeszcze na dowód tego robiłem do tego poradniki i nawet kiedyś jeszcze dziennik na zarabiam.com ( więc jakby co mam świadków). Powtórzę jeszcze raz dla jasności- NIGDZIE nie pisałem niczego w stylu- "ooo! MXRV! TA DOKŁADNIE platforma inwestycyjna! Tutaj się inwestuje i zarabia za to pieniądze!"

Przed chwilą usunąłem wpis z swojego profilu, że pomagam w inwestycjach tak dla bezpieczeństwa, ale nie oznacza to, że już nie udzielam wsparcia- jeśli ktoś chce pomocy proszę pisać na PW lub zapraszam do poczytania moich poradników w dziale Poradniki.

Jeśli ktoś znajdzie taką wzmiankę gdziekolwiek, że określiłem tak ten serwis- niech się odezwie a wygra talon na... na co chce.

BTW. Jak kogoś oznaczyć w poście jak to zrobił mysc? Nie chce robić śmietnika i zakładać nowy temat na to specjalnie...

@edit

stan na 11:36 19/08/2016 support dalej milczy.


RE: MXRevShare.com - Polakko - 19-08-2016 11:54

Pieniędzy to akurat nie brakuje,jest milion dolarów w rezerwie.Ten milion jest odłożony gdzieś na koncie,nie pracuje w programie.Jak zawsze najwięcej do powiedzenia mają osoby,które w danym projekcie nie uczestnicząSmile Tak jest na każdym forum i na każdym ciężko się przebić przez konkretne informacje z powodu takiego spamu.To jest nawet dziwne,że ktoś regularnie zaśmieca temat programu,w którym w ogóle nie działa.No ale co z takimi Januszami zrobisz.

Chodzi o to żeby nie robić atmosfery polowania na czarownice i łapania za słówka.Na dobrą sprawę jakby przenalizować wypowiedzi na Youtube największych liderów to można tam znaleźć fragmenty teoretycznie niezgodne z regulaminem.Tak się jakoś dziwne składa,że kuzyn MX czyli Future Ad Pro ma takie same zapisy w regulaminie ale tam jakoś nikt nikogo nie łapie za słowo.

@xdax1

Sprawdzaj pocztę na Gmailu,tam przychodzą wszystkie istotne newsy.