Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - rafciu - 17-08-2016 16:21

(17-08-2016 10:10)Tabciogaraj napisał(a):  Czytam i czytam o tych 10 dniach i kupnie pierwszej paczki, ale mam pytanie - które reklamy trzeba wyklikać? Tylko te millionaire ads?
Tak te reklamy Milionaire, ale nie zapominaj również o klikaniu w reklamy zewnętrzne zanim przejdziesz do milionaire. Pamiętaj, aby tylko nie brać od firmy, daj również coś od siebie dla firmy. Dzięki temu jest możliwość klikania w te reklamy a następnie zakupu AdPacka.


RE: MXRevShare.com - radek0389 - 17-08-2016 17:42

(15-08-2016 19:45)Zugi napisał(a):  Nie ma problemu. Mialem okazje napic sie piwa z Janusem w piatek. Pamietajcie rowniez zeby klikac bannery zewnetrzne aby zasilac firme Smile To bardzo wazna rzecz.
Jakie firmy reklamuja się w mxr z tych zewnętrznych banerow? I jak mxr na tym zarabia?


RE: MXRevShare.com - Zugi - 17-08-2016 18:43

To sa firmy które wykupuja reklame w google. Google wynajmuje powierzchnie mx i za kazdy klik w banner (nr 2 jest od google) firma zarabia X $. Nie wiem czy wiecie ale google to najwiekszy revshare w sieci i jakos zaden sec sie nie przyczepia Smile


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 17-08-2016 19:39

Z tą różnicą, że google nikt nie zarzuci braku finansowania tego "revshare"


RE: MXRevShare.com - AresxXx - 17-08-2016 20:39

(17-08-2016 18:43)Zugi napisał(a):  To sa firmy które wykupuja reklame w google. Google wynajmuje powierzchnie mx i za kazdy klik w banner (nr 2 jest od google) firma zarabia X $. Nie wiem czy wiecie ale google to najwiekszy revshare w sieci i jakos zaden sec sie nie przyczepia Smile

W google nie kupujesz paczek, nie wchodzisz na google.pl lub gmail.com I nie zamawiasz 50 paczek, ktore za miesiac z dupy wygeneruja kolejne 20. Google nawet poprzez adsense nie zaplaci ci jezeli nie popracujesz i nie zapewnisz ruchu na strone, a reklamowada nie bedzie zadowolony. W mx kupujesz paczki, ktore z dooopy przynhosza dochod.

Serio?

Porownywac google, giganta na rynku do pozniaka? Prosze, nie osmieszajcie sie tym. To kpina.

Plus kolega wyzej pytal jakie firmy czyli chcial konkret - typ dzialalnosci i nazwe firmy, a nie pieprzenie o dupie ciotki krytki. Jezzuusu ludzie...


RE: MXRevShare.com - patulsky1337 - 18-08-2016 06:44

Przeglądałem sobie memy w necie i znalazłem Janusa.

[Obrazek: KAJCag.gif]


RE: MXRevShare.com - Zugi - 18-08-2016 15:22

(17-08-2016 20:39)AresxXx napisał(a):  W google nie kupujesz paczek, nie wchodzisz na google.pl lub gmail.com I nie zamawiasz 50 paczek, ktore za miesiac z dupy wygeneruja kolejne 20. Google nawet poprzez adsense nie zaplaci ci jezeli nie popracujesz i nie zapewnisz ruchu na strone, a reklamowada nie bedzie zadowolony. W mx kupujesz paczki, ktore z dooopy przynhosza dochod.
Porownywac google, giganta na rynku do pozniaka? Prosze, nie osmieszajcie sie tym. To kpina.
Zrobiłem porownanie do modelu Rev-share. Podział zysków z racji wykonanej pracy. Niżej masz opis tego modelu
https://en.wikipedia.org/wiki/Revenue_sharing


(17-08-2016 20:39)AresxXx napisał(a):  Plus kolega wyzej pytal jakie firmy czyli chcial konkret - typ dzialalnosci i nazwe firmy, a nie pieprzenie o dupie ciotki krytki. Jezzuusu ludzie...

Aliexpress ? Ostatnio miałem taki klik.
Wiesz, mi to ryba czy to będzie aliexpress czy allegro, faktem jest że MX otrzymuje te reklamy od googla, udostepnia i otrzymuje nalezyta zaplate za to. Smile


RE: MXRevShare.com - KenkyushaKamil - 18-08-2016 16:07

(15-08-2016 19:45)Zugi napisał(a):  Nie ma problemu. Mialem okazje napic sie piwa z Janusem w piatek. Pamietajcie rowniez zeby klikac bannery zewnetrzne aby zasilac firme Smile To bardzo wazna rzecz.

Reklamy zewnętrzne jak mniemam chodzi o Adsense tak ?
"Zachęcanie do klikania
Wydawcy nie mogą prosić innych osób o klikanie ich reklam ani uzyskiwać kliknięć za pomocą zwodniczych metod. Obejmuje to m.in. oferowanie użytkownikom wynagrodzenia za oglądanie reklam lub przeprowadzanie wyszukiwań, zobowiązywanie się do zbierania funduszy dla innych podmiotów w zamian za takie postępowanie oraz umieszczanie grafiki obok pojedynczych reklam."


(17-08-2016 18:43)Zugi napisał(a):  To sa firmy które wykupuja reklame w google. Google wynajmuje powierzchnie mx i za kazdy klik w banner (nr 2 jest od google) firma zarabia X $. Nie wiem czy wiecie ale google to najwiekszy revshare w sieci i jakos zaden sec sie nie przyczepia Smile

Google to revshare tak, bo ma zyski do podziału. 66% idzie do wydawców czyli osób które umieszczają reklamę na własnej stronie, a 33% do google.
mxrevshare ma zyski z wpłat uczestników piramidy finansowej.

google ma targetowane reklamy np. możesz wybrać aby Twoją reklamę zobaczyli mężczyźni interesujący się motoryzacją wówczas pojawia się ona na takich stronach i ktoś zainteresowany klika w nią.

mxrevshare oglądają ludzie którzy odbębniają swoje, a na forum naliczyłem już 2 albo 3 poradniki jak "ominąć" wyklikanie tych reklam. Dla przykładu pewne osoby polecają oglądać reklamy na telefonie, a na komputerze robić coś innego.
Czy taka reklama jest skuteczna ?

A więc podsumowując bo pewnym osobą może mózg się przegrzać.
Wasza reklama ma nikłą skuteczność. Nie macie zysków do podziału więc to nie revshare tylko nie sprytnie ukryta piramida finansowa.

Osoby porównujące mlm,adsense czy revshare do piramid finansowych mam do Was prośbę. Szanujcie swoją branże i po prostu tego nie róbcie ponziak jest ponziakiem.

Osoby nie uczciwie naganiające do piramid powiem Wam jedno w internecie nikt nie jest anonimowy Wink

Osoby które się oszukują że koszulki że realny produkt itd. Proszę odstawić używki i wrócić do szkoły, bo wasza logika już nie kuleje ona została ztrynkiewiczowana.


RE: MXRevShare.com - radek0389 - 18-08-2016 19:53

(17-08-2016 18:43)Zugi napisał(a):  To sa firmy które wykupuja reklame w google. Google wynajmuje powierzchnie mx i za kazdy klik w banner (nr 2 jest od google) firma zarabia X $. Nie wiem czy wiecie ale google to najwiekszy revshare w sieci i jakos zaden sec sie nie przyczepia Smile
Pytałem, żeby rozwiać swoje wątpliwości, że rzeczywiście jakaś firma wykupiła reklamę konkretnie na mxr. Admin po prostu wrzucił baner z adsense. Ok, tylko praktyka nakłaniania do kliknięcia jest zakazana i takie konta wydawców skutecznie banowane. Dlaczego? Bo forma rozliczenia CPC (za kliknięcie), to uproszczenie. Owszem google płaci wydawcom za kliki, ale te wejścia są badane pod kątem konwersji, zainteresowania produktem i wieloma mniej i bardziej skomplikowanymi współczynnikami, aby śledzić, optymalizować i zmaksymalizować zyski reklamodawców. Teraz zadaj sobie pytanie, czy reklamodawca jest chętny płacić za puste kliknięcia? NiekoniecznieSmile. Czy pospolity klikacz z mxr jest rzeczywiście zainteresowany wzięciem w leasing mercedesa klikając w taką ofertę na stronie mxr? No właśnieSmile.
Mogę teraz założyć bloga, założyć konto adsense, wrzucić baner i jutro chwalić się Wam, że współpracuję z Porsche bo ich banery mam na stronieSmile

Tak więc mówiąc poważnie, czekam na informację jakie firmy współpracują z MXR w celu reklamowania swoich produktów.


RE: MXRevShare.com - twardy - 18-08-2016 19:55

(18-08-2016 19:53)radek0389 napisał(a):  Tak więc mówiąc poważnie, czekam na informację jakie firmy współpracują z MXR w celu reklamowania swoich produktów.

Te same wielkie firmy co w trafficmonsoon.