Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - oalan1 - 15-08-2016 10:49

Macie jakiś kalkulator tego MXR?


MXRevShare.com - tomek019 - 15-08-2016 11:09

(15-08-2016 10:49)oalan1 napisał(a):  Macie jakiś kalkulator tego MXR?


Możesz sobie symulacje w excelu sam przeprowadzić przecież to proste Smile kalkulatorów pełno na internecie i każdy liczy inaczej xD mam niby ten co liczy najbliżej tego realnego naliczenia ale i tak zawsze jakaś mała różnica jest Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: MXRevShare.com - oalan1 - 15-08-2016 11:20

To weź zapodaj ten swój


RE: MXRevShare.com - Matthew98 - 15-08-2016 13:03

Już miałem tu wrzucić trochę grosza, a tu loguje się, widzę ten "nius" i... nie wygląda to zachęcająco. Chyba odpuszczę sobie i skupie się na piorytetowych programach, bo przeważnie jak admin zaczyna wymyślać weryfikacje i inne pierdoły to tylko gra na czas Smile


RE: MXRevShare.com - AresxXx - 15-08-2016 13:05

(15-08-2016 13:03)Matthew98 napisał(a):  Już miałem tu wrzucić trochę grosza, a tu loguje się, widzę ten "nius" i... nie wygląda to zachęcająco. Chyba odpuszczę sobie i skupie się na piorytetowych programach, bo przeważnie jak admin zaczyna wymyślać weryfikacje i inne pierdoły to tylko gra na czas Smile


dokladnie, ale janusow biznesu nie przekonasz, ze jest inaczej.


RE: MXRevShare.com - Fallriv - 15-08-2016 13:25

Weryfikacja weryfikacją, ale zamierzają dodatkowo banować konta osób, które prowadzą blogi/mają filmy na youtube i wspomną tylko gdziekolwiek o "inwestycji" facepalm

Powodzenia w pozyskiwaniu poleconych Lol A obecni rekruterzy niech edytują swoje stare landing pages i tak dalej, bo dostaną banana...


RE: MXRevShare.com - twardy - 15-08-2016 13:33

(15-08-2016 13:25)Fallriv napisał(a):  Weryfikacja weryfikacją, ale zamierzają dodatkowo banować konta osób, które prowadzą blogi/mają filmy na youtube i wspomną tylko gdziekolwiek o "inwestycji" facepalm

Powodzenia w pozyskiwaniu poleconych Lol A obecni rekruterzy niech edytują swoje stare landing pages i tak dalej, bo dostaną banana...

Nikt by w takie programy nie wchodzil jakby nie bylo adpackow. Mozna kupic lepsza i tansza reklame swoich stron i blogow. Weryfikacja tozsamosci... pewnie chca odtraszyc tych co maja jakies pieniadze w programie a nie chca podawac swoich danych... zawsze to jakis zaoszczedzony pieniadz (e, co ja mowie, przeciez to nie inwestycja, podzial 'zyskow' to tylko dobra wola admina).


RE: MXRevShare.com - Polakko - 15-08-2016 14:18

(15-08-2016 13:03)Matthew98 napisał(a):  Już miałem tu wrzucić trochę grosza, a tu loguje się, widzę ten "nius" i... nie wygląda to zachęcająco. Chyba odpuszczę sobie i skupie się na piorytetowych programach, bo przeważnie jak admin zaczyna wymyślać weryfikacje i inne pierdoły to tylko gra na czas Smile

Co masz na myśli mówiąc o priorytetowych programach? Jeśli chodzi o revshare to nic pewniejszego niż MX i Future Ad Pro nie ma w tej chwili.Jest jeszcze ten program Drew Burtona czy jak mu tam ale na razie za wcześnie na jego ocenę.Jakie są więc Twoje priorytety?


RE: MXRevShare.com - frytek - 15-08-2016 14:28

Witajcie, ze względu, że nie mam czasu to piszę dopiero teraz. Po wprowadzeniu przez Janusa obowiązku dodania swojej reklamy, nie mam jak kupować kolejnych paczek, a środki się zbierają. I mam takie pytanie: co najlepiej wstawić w reklamę millionare? Z dodaniem nie będę miał problemów. Takie banalne pytanie tylko ze względu na to, że nie mam czasu wejść na kompa i sam poszukać na forum. Mam nadzieję, że w dobrym miejscu zadaję to pytanie Big Grin


RE: MXRevShare.com - Polakko - 15-08-2016 14:34

@frytek

Możesz się zapisać do innego revshare i promować w MX swój link partnerski.Jeśli masz w rodzinie lub wsród znajomych osoby prowadzące jakąś firmę możesz ich wspomóc i promować link do strony ich biznesu.Różne reklamy już widziałem na MX- agencja detektywistyczna,myjnia,sklep z częściami samochodowymi itd.Możesz sie zarejestrować w jakimś kasynie internetowym i promować link partnerski.Możliwości jest wiele.W ostateczności możesz wrzucić link do oficjalnej strony Twojego miasta jeśli już pomysłów zabraknie.