Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Polakko - 14-08-2016 08:26

Jak już uczestnicy wczorajszego grilla z Janusem otrzeźwieją niech powiedzą o czym wczoraj z nim rozmawiali.


MXRevShare.com - tomek019 - 14-08-2016 10:10

(14-08-2016 08:26)Polakko napisał(a):  Jak już uczestnicy wczorajszego grilla z Janusem otrzeźwieją niech powiedzą o czym wczoraj z nim rozmawiali.


Cześć tematów niestety takich prywatnych na przyszłe planów pozostaje tajemnica Big Grin nie można przekazać ich dalej . Ale ogólnie powiem wam ze Janusa juz drugi raz widziałem i gadałem na żywo i naprawdę świetny gościu ! Jego podejście do programu jest proste - zrobi wszystko aby program rósł w sile i aby każdy zarabiał jak najdłużej Smile

Bedzie nowy design strony w najbliższej przyszłości gdy tylko Janus skończy prace nad skryptem Smile
Poszukiwani sa ludzie którzy bedą pomagać ogarniać grupę na Fb oraz możliwe ze kogoś zatrudni dodatkowo do suportu Smile
Itd itp z rana trudno mu to ogarnąć xD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: MXRevShare.com - MisieQ88 - 14-08-2016 10:20

No właśnie najlepiej w punktach wypisać o czym rozmawialiście tak, żeby osoby które nie miały jak się pojawić wiedziały co się zbliża wielkimi krokami, a co tymi mniejszymi ??


MXRevShare.com - tomek019 - 14-08-2016 10:29

Najlepsze spotkanie jeśli chodzi o wszystkie kwestie płatności i funduszy programu MXR bedzie we wrześniu z jamesem Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: MXRevShare.com - zet - 14-08-2016 10:58

To napewno nie jest tajemnicą, byla juz o tym mowa.
Od poniedzialku rusza bonus,,, 0,50$ za 100 mini adpackow Smile


RE: MXRevShare.com - Jumpres - 14-08-2016 11:29

(13-08-2016 22:33)oalan1 napisał(a):  Witam was, mam konto na tym programie i jedną paczkę. Może będę w stanie zainwestować tu większe pieniądze i dlatego przyszedłem z zapytaniem ile ten program według was ekspertów którzy już robią w tym od lat może jeszcze potrzymać, oraz jakie są inne dobre i pewne (teraz)

Ekspertem nie jestem,ale moje odczucia są chwiejne,wiem że program nie upadnie,ale jeśli zrobią jakąś weryfikacje dowodu osobistego wtedy wiele osób odejdzie,żeby nie dawać swoich danych do internetu. Osobiście dziś wypłaciłem tyle pieniędzy,żeby móc powiedzieć że zarobiłem na serwisie a reszta mi pracuje Wink Jeśli nie obawiasz się weryfikacji sądzę że inwestycja jest dobrym pomysłem


RE: MXRevShare.com - rafi213 - 14-08-2016 11:34

(13-08-2016 22:33)oalan1 napisał(a):  Witam was, mam konto na tym programie i jedną paczkę. Może będę w stanie zainwestować tu większe pieniądze i dlatego przyszedłem z zapytaniem ile ten program według was ekspertów którzy już robią w tym od lat może jeszcze potrzymać, oraz jakie są inne dobre i pewne (teraz)

Na tą chwilę to pewne są 2 rev share - MX i FutureAdPro. Jeśli wejdziesz w najbliższych dniach to można powiedzieć z bardzo dużym prawdopodobieństwem że zarobisz, ale jak pisali poprzednicy gwarancji nikt ci nie da i każdy z nas musiał na początku choć trochę zaryzykować.
Bez ryzyka to polecam lokatę w banku na 2% w skali roku Smile


RE: MXRevShare.com - AresxXx - 14-08-2016 12:19

(13-08-2016 23:59)adik7276 napisał(a):  Żaden nie jest pewny i nikt na Twoje pytanie nie odpowie. Program może kleknąć z dnia na dzień niezależnie od intencji admina/założyciela. To jest hyip, dzisiaj masz kase w programie, dzisiaj zarabiasz, a jutro programu nie ma. Musisz się z tym liczyć.

Wreszcie mondrze piszosz


MXRevShare.com - tomek019 - 14-08-2016 12:23

Lokata to tez ryzyko Big Grin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: MXRevShare.com - oalan1 - 14-08-2016 13:21

Dzięki panowie, kilka fajnych odpowiedzi i to lubię