Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - billmunny - 13-08-2016 21:26

Nie wiem jak u innych użytkowników ale u mnie przy klikaniu stron nie ma kontroli captcha.


RE: MXRevShare.com - xxamaranthxx - 13-08-2016 21:32

Cytat:Nie wiem jak u innych użytkowników ale u mnie przy klikaniu stron nie ma kontroli captcha.

Wkrótce zostanie to naprawione.. a póki co możesz klikać reklamy bez kontroli captcha.


RE: MXRevShare.com - Admek69 - 13-08-2016 21:58

Co do paczki za 50$, to moj polecony dostal dzis Smile Wiec raczej nie jest to do picu Tongue

Admin pisal, ze problem z captcha i narazie zostanie usunieta. Dajcie znac co tam w Turawie.


RE: MXRevShare.com - oalan1 - 13-08-2016 22:33

Witam was, mam konto na tym programie i jedną paczkę. Może będę w stanie zainwestować tu większe pieniądze i dlatego przyszedłem z zapytaniem ile ten program według was ekspertów którzy już robią w tym od lat może jeszcze potrzymać, oraz jakie są inne dobre i pewne (teraz)


RE: MXRevShare.com - MisieQ88 - 13-08-2016 23:53

Admin dawał gwarancję wypłacalności, a co za tym idzie i stabilności programu do conajmniej 2020 roku, wystarczy trochę poszukać/poszperać. Wiadomo może nagle przyjść krach i się skończy, ale póki co działa i zarabiamy Smile


RE: MXRevShare.com - oalan1 - 13-08-2016 23:58

Heh, no wiesz admin.... on sie moze zawinac z tym w kazdej chwili dlatego sie pytam o wasze opinie. Gwarancje masz na pismie ze tak mówisz? To że tak powiedział (o czym wiedziałem) to nie znaczy że masz gwarancje. Dlatego się pytam Misieq88, jakie są Twoje odczucia?


RE: MXRevShare.com - adik7276 - 13-08-2016 23:59

Żaden nie jest pewny i nikt na Twoje pytanie nie odpowie. Program może kleknąć z dnia na dzień niezależnie od intencji admina/założyciela. To jest hyip, dzisiaj masz kase w programie, dzisiaj zarabiasz, a jutro programu nie ma. Musisz się z tym liczyć.


RE: MXRevShare.com - oalan1 - 14-08-2016 00:04

Dlaczego moze pasc niezaleznie od intencji zalozyciela?


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 14-08-2016 00:30

(13-08-2016 22:33)oalan1 napisał(a):  Witam was, mam konto na tym programie i jedną paczkę. Może będę w stanie zainwestować tu większe pieniądze i dlatego przyszedłem z zapytaniem ile ten program według was ekspertów którzy już robią w tym od lat może jeszcze potrzymać, oraz jakie są inne dobre i pewne (teraz)
Pomijając wszystkie gadki typu "wszystko się może zdarzyć", "przyszłości nie przewidzisz", "jutro może być koniec świata" to program powinien działać i wypłacać jeszcze na prawdę długi czas. Rozwija się, ma dobre zabezpieczenia finansowe, jest robiony z głową przez ludzi którzy wiedzą jak pieniądze robić, znają się zarówno na reklamie jak i marketingu(jeżeli to nie jest to samoSmile), wyciągnął jak większość programów wnioski po upadku TM, no i jeszcze pare zalet ma Smile W skrócie moim zdaniem warto wejść, bo jeszcze długo przyjdzie nam się cieszyć możliwością zarabiania w nim pieniędzy Smile


RE: MXRevShare.com - oalan1 - 14-08-2016 00:49

Dzięki, o to mi chodziło Smile