Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - full2000 - 11-08-2016 18:35

(11-08-2016 00:07)world napisał(a):  To wiadomo co piszecie. Dywersyfikacja. Tylko pytanie: ile jest wartych programów do takiej inwestycji? Obawiam się, że jedna ręka to max. Do tego czy one podziałają więcej jak rok? Większość jak widać nie..

Nie odbierz mnie źle... masz trochę racji ale jakie to ma znaczenie czy dany program podziała więcej niż rok jeżeli zarobić na nim można już po (przykładowo) 6 miesiącach czasu? Liczy się inwestowanie UMIEJĘTNE. Głowa i samodzielne myślenie oraz świadomość ryzyka (wszelkie inwestycje niosą za sobą realne ryzyko utraty pieniędzy). Już kiedyś o tym pisałem i to tyle w temacie. Większość ludzi ma błędne myślenie i już nie wiedzą czego mają się czepiać widząc innych, całkiem nieźle zarabiających na programach typu revshare. Kiedyś ktoś tutaj mądrze napisał - dobry program obroni się sam i tak jest z MXRevShare. Pozdrowienia dla tych "z własnym mózgiem" i bez klapek na oczach Smile


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 11-08-2016 20:47

(11-08-2016 00:07)world napisał(a):  To wiadomo co piszecie. Dywersyfikacja. Tylko pytanie: ile jest wartych programów do takiej inwestycji? Obawiam się, że jedna ręka to max. Do tego czy one podziałają więcej jak rok? Większość jak widać nie..

Programy policzysz na połowie palców u ręki. Dywersyfikuj najlepiej w innej branży BTC, złoto, diamenty czy inne rzeczy. Chyba, że chcesz dywersyfikować ryzyko w Revshare i rozbijać kapitał na 2-3 platformy, ale tutaj jeżeli chodzi o duże kapitały to lepiej odbijać całkiem w różne branże.

Co do samego działania to tego nikt nie wie ile pociągnie. Kto nie ryzykuje ten nie ma i to wie każdy czy rentier czy marketer czy inwestor. Ważne żeby ten wkład własny wypłacić w miarę szybko. Wtedy nawet jak stracisz to tylko to co zarobisz, a nie swoje pieniądze. Kiedy ktoś deponuje 2 tyś czy 4 tyś to myślę, że z takim kapitałem warto zaryzykować i pokusić się o więcej niż 3-6 miesięcy reinwestowania lub obrać taktykę 50/50 czy 70/30.


RE: MXRevShare.com - fusek - 11-08-2016 21:12

To jest magiaWink
Serwer znowu nie dziala.


RE: MXRevShare.com - Tiger_GG - 11-08-2016 22:09

Couldn't connect to server

no i po $0,50 Smile


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 11-08-2016 22:14

U mnie wszystko działa Smile


RE: MXRevShare.com - full2000 - 11-08-2016 22:18

Już miałem radośnie pisać, że u mnie wszystko działa bez najmniejszych zarzutów a tu nagle BACH: "Cant connect to server". Czyli można by rzec że jest to klasyka ostatnich czasów w MXR ...

Faktycznie błędy pojawiają się zbyt często. Szkoda mi tylko tego, co sam program na owych błędach traci... a tego czego traci myślę że nie trzeba tłumaczyć i każdy sam może się domyślić... ($)


RE: MXRevShare.com - devilne - 11-08-2016 22:19

klikanie reklam nie działa


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 11-08-2016 22:21

(11-08-2016 22:19)devilne napisał(a):  klikanie reklam nie działa
Faktycznie, dlatego ja wyznaję zasadę przynajmniej jeżeli chodzi o MX nie czekaj na ostatnią chwilę Smile


RE: MXRevShare.com - full2000 - 11-08-2016 22:34

(11-08-2016 22:21)Fox90 napisał(a):  
(11-08-2016 22:19)devilne napisał(a):  klikanie reklam nie działa
Faktycznie, dlatego ja wyznaję zasadę przynajmniej jeżeli chodzi o MX nie czekaj na ostatnią chwilę Smile

Może i warto klikać reklamy do południa (np. ja tak robię) ale spokojnie... Wierzę że Janus (admin techniczny) jest na tyle uczciwym człowiekiem, że jak w danym dniu coś pójdzie nie tak, do takiego stopnia, że np. z powodu problemów technicznych chętni nie zdążą wy-klikać reklam to po prostu zostanie wstrzymany obowiązek klikania reklam na czas trwania technicznego problemu (w danym dniu). Wcześniej takie rozwiązanie było zastosowane przez Janusa ... Smile


RE: MXRevShare.com - xxamaranthxx - 11-08-2016 22:44

Może są jakieś problemy a może coś zmieniają/testują pewnie planów na ulepszenie platformy jest wiele tak czy inaczej sprawy techniczne zostawmy Janusowi -
zaraz wszystko wróci do normy impreza