Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Fox90 - 08-08-2016 18:52

Po tych zmianach to juz co innego, ale powiedz mi co to za taktyka i strategia na ktorej sie traci kase? Smile

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka


RE: MXRevShare.com - full2000 - 08-08-2016 18:57

No to spoko zmiana.... Puki co nie będę musiał przerzucać się na millionaire adpacks tylko można lecieć do limitu medium, go go go ... Smile


RE: MXRevShare.com - fusek - 08-08-2016 19:47

Ekstra zmiany! Długo na to czekałem


RE: MXRevShare.com - Jumpres - 10-08-2016 21:01

Cześć,jak wiemy najpopularniejsza forma wypłaty z Mx to Payza.
Jednak czy jest jakaś możliwość aby ostatecznie pieniądze znalazły się na PayPal ? Nie licząc przesłania na zwykły bank


RE: MXRevShare.com - world - 10-08-2016 21:32

Obserwując ostatnio różne revshare czy nie warto w tym momencie zapoznać się z recenzją programu , który wydaję się być na topie? Czyli MX Revshare.

http://behindmlm.com/mlm-reviews/mx-revshare-review-three-tier-adcredit-ponzi-scheme/


To co dziś dzieje się z gigantem TM napawa raczej obawami co dalej z tego typu nową branżą revshare. Nie mówcie mi tylko : Nikt ci nie każe tu działać. Wydaje mi się aby każdy nowy poznał ten schemat. Jak to działa i również jego ZAGROŻENIA..

Miłego wieczoru.


RE: MXRevShare.com - Polakko - 10-08-2016 22:00

Według Behind MLM wszystko to Ponzi,Future Ad Pro też.Szkoda czasu na tą stronę.O zagrożeniach to na tym forum wszyscy raczej wiedzą bo nie od dziś są w temacie revshare.


RE: MXRevShare.com - zet - 10-08-2016 22:12

NEWS :





Dla chcacych miec polskie napisy prosze wejsc w ustawienia
i wyszukac jezyk polski.


RE: MXRevShare.com - adik7276 - 10-08-2016 22:36

Ja jedyne co proponuje to używać mózgu i myśleć samodzielnie. Dużo osób pisze że upadek TM zniszczy całą branże Hyipów. Nie sądze aby prawo w Stanach zmieniło przepisy we wszystkich krajach na świecie, a sam SEC nie ma takiej władzy aby globalnie coś pozmieniać w tej branży. Co może się zmienić? Może się jedynie zmienić pogląd potencjalnych "inwestorów" na tego typu programy i zniechęcić do zarabiania w nich. Ewentualnie jakieś zmiany prawne w kilku krajach jednak nadal będą miejsca gdzie te programy będą mogły legalnie działać jako firmy.

Na programach tego typu można jak najbardziej sporo zarobić, jednak kluczową sprawą jest świadomość tego jak one naprawdę działają !

Jedno proponuje - zarabiać i dywersyfikować, a nie trzymać się ślepo jednej firmy "biznesu na lata" bo już nie jeden taki był i padł tak samo jak w niedalekiej przyszłości padną te które działają aktualnie.


RE: MXRevShare.com - world - 11-08-2016 00:07

To wiadomo co piszecie. Dywersyfikacja. Tylko pytanie: ile jest wartych programów do takiej inwestycji? Obawiam się, że jedna ręka to max. Do tego czy one podziałają więcej jak rok? Większość jak widać nie..


RE: MXRevShare.com - todek78 - 11-08-2016 08:01

(11-08-2016 00:07)world napisał(a):  To wiadomo co piszecie. Dywersyfikacja. Tylko pytanie: ile jest wartych programów do takiej inwestycji? Obawiam się, że jedna ręka to max. Do tego czy one podziałają więcej jak rok? Większość jak widać nie..

Do dywersyfikacji wystarczą 2-3 revshare plus innego rodzaju programy. 4-5 spokojnie można znaleźć na daną chwilę, a co jakiś czas pojawia się kolejna fajna opcja. Warto pomyśleć dywersyfikacji nie tylko między revshare, ale też na inne możliwości, bo to co się stanie z TM napewno odbije się jakoś na pozostałych, bo wiele osób kolejne revshare będzie porównywało do TM, szczególnie Polaków, tak jak to było z Amber Gold Wink