Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Exodisss - 06-08-2016 10:27

Opłaca się nadal? Mam troche wolnej gotówki której nie rusze przez najbliższy rok więc mógłbym sie pobawić jeżeli jest to niemal pewna inwestycja.


RE: MXRevShare.com - full2000 - 06-08-2016 10:40

(06-08-2016 10:27)Exodisss napisał(a):  Opłaca się nadal? Mam troche wolnej gotówki której nie rusze przez najbliższy rok więc mógłbym sie pobawić jeżeli jest to niemal pewna inwestycja.

Pytanie wysłane wprost w kosmos Smile

Np. ja uznam że się "opłaca" a ktoś inny stwierdzi inaczej.

Jaką DECYZJĘ wtedy podejmiesz ? Smile

Jeszcze zależy co masz na myśli pisząc "opłaca" ...

Nie ma czegoś takiego jak niemal pewna inwestycja.

Gdyby tak było mielibyśmy samych inwestorów ! Smile


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 06-08-2016 10:48

Exodisss

poczytaj, po oglądaj i zdecyduj, to twoja decyzja i pytając się tutaj na Forum, zdania będą podzielone, bo osoby, których nie ma w tym programie, powiedzą ci, że nie opłaca się, a osoby, które są i zapoznały się z tematem, że opłaca się...

Oczywiście lepiej posłuchać osób, które są w temacie i wiedzą o co chodzi.

Tak samo, jak ja miałbym powiedzieć, że nie warto wchodzić na giełdę itp.

Ale ja nic prawie nie wiem o tym temacie, więc nie mogę się wypowiadać.

O RevShare wiem sporo Big Grin


RE: MXRevShare.com - adik7276 - 06-08-2016 10:50

Nigdy nie ma pewnej inwestycji.... Gdyby tak było to każdy z nas byłby bogaty.
Jeden wejdzie, a drugi nie tutaj każdy sam musi zdecydować.


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 06-08-2016 12:18

(06-08-2016 10:27)Exodisss napisał(a):  Opłaca się nadal? Mam troche wolnej gotówki której nie rusze przez najbliższy rok więc mógłbym sie pobawić jeżeli jest to niemal pewna inwestycja.
Jakieś 2-3 strony temu pisałem o tym czy warto i dlaczego. Dziwią mnie ludzie którzy zadają takie pytanie, bo to oznacza że w ogóle nie wiedzą jak program stoi, nie przeczytali nawet z grubsza tego co jest w tym temacie, a chcą inwestować pieniądze. A jak przepadną to co? Wszyscy chórem powiedzą Ci że warto inwestować, ale sam powinieneś się zorientować dlaczego i jak dokładnie prezentuje się sytuacja.
Jeszcze taka dygresja nie związana z Twoim pytaniem, ludzie którzy "inwestują" w takie programy dosyć często myślą że to jakaś zabawa. Co chwile na grupie fb pojawia się tekst w stylu "zapomniałem PINu i nie mogę zrobić wypłaty", albo "kupiłem x paczek i one mi nagle zniknęły co się dzieje" no ludzie, chce ktoś "zainwestować" pieniądze i to większe czy na dłuższy jak na takie programy czas to może lepiej się podowiadywać czegoś o programie Smile


RE: MXRevShare.com - Zugi - 06-08-2016 13:47

(06-08-2016 10:27)Exodisss napisał(a):  Opłaca się nadal? Mam troche wolnej gotówki której nie rusze przez najbliższy rok więc mógłbym sie pobawić jeżeli jest to niemal pewna inwestycja.

MX'a nazwalbym niemal pewnym programem w ciagu roku czasu. Zauwazcie ze od 2 miesiecy ma tendencje wzwyzkowa i liczba uzytkownikow urosla o ponad 100%. Admin i wlasciciel maja w planach na ten rok jezdzic i promowac biznes a serwer na milion uzytkownikow mowi sam za siebie.

Oczywiscie sa zdarzenia losowe na ktore nie mamy wplywu.. Smile


RE: MXRevShare.com - mikuss - 07-08-2016 09:55

Nowy serwer znowu pokazuje klasę :

"Cant connect to server"


RE: MXRevShare.com - todek78 - 07-08-2016 09:59

(07-08-2016 09:55)mikuss napisał(a):  Nowy serwer znowu pokazuje klasę :

"Cant connect to server"

Może to nie problem z serwerem. wyczyść dobrze przeglądarkę, może skorzystaj z innej. Ja często czyszczę kompa ze śmieci programem ninja i wszystko działa bez problemu. Właśnie skończyłem oglądać reklamy i tak śmigało, ze mrówka sama chlebek chciała wyrwać zanim go jej podałem Wink


RE: MXRevShare.com - mikuss - 07-08-2016 10:35

Coś znowu padło
Laptop, telefon, tablet wszystko inne systemy, internety i teraz strona działa ale w miejscu obrazków jest info : "Couldn't connect to server"
Oby do wieczora naprawili by te 10 klików wymaganych zrobić a jak nie to najwyżej jutro nie będzie naliczenia Tongue


RE: MXRevShare.com - redo - 07-08-2016 10:51

Znowu serwer nie wyrabia, chyba trzeba zacząć wypłacać kasę.