Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - boss_nass - 04-08-2016 20:02

Ostatnio coraz bardziej zastanawiam się nad wejściem do mxrevshare, ale ostatnio okazało się, że mxrevshare.com nie jest adresem który można znaleźć w googlach. Czy ta niedogodność może przyczynić się do niekorzystnego kierunku rozwoju tego biznesu?


RE: MXRevShare.com - Serkownik - 04-08-2016 20:06

(04-08-2016 20:02)boss_nass napisał(a):  Ostatnio coraz bardziej zastanawiam się nad wejściem do mxrevshare, ale ostatnio okazało się, że mxrevshare.com nie jest adresem który można znaleźć w googlach. Czy ta niedogodność może przyczynić się do niekorzystnego kierunku rozwoju tego biznesu?

tez to zauwazylem ostatnio
bo na telefonie zawsze przez google wchodzilem
nie wiem czym to jest spowodowane
ale widzialem ze mxr logowal mi sie przez inna domene(nie pamietam jaka)

tak czy siak to nie wydaje mi sie zeby wplywalo na dzialanie serwisu
caly czas wyplaca a depozyt juz dawno wyjelem Smile

Zapraszam !


RE: MXRevShare.com - Polakko - 04-08-2016 21:00

Może brak MX w Google ma związek ze zmianą serwera.Albo sami tak zrobili,że ich nie widać w związku z planowaną zmianą nazwy.Nie mam wiedzy technicznej na takie tematy,może jest jakiś informatyk na sali.


RE: MXRevShare.com - xxamaranthxx - 05-08-2016 10:22

tu można spojrzeć na wzrost popularności programu MXRevShare w ostatnim czasie: KLIK
co niewątpliwie prowadzi do zwiększenia stabilności platformy impreza


RE: MXRevShare.com - Polakko - 05-08-2016 11:44

Tutaj również można zobaczyć jak wzrasta popularność MX a także z jakich stron ludzie najczęściej trafiają do MX i na jakie strony najczęściej MX kieruje: https://www.similarweb.com/website/mxrevshare.com#overview


RE: MXRevShare.com - full2000 - 05-08-2016 12:46

(04-08-2016 20:02)boss_nass napisał(a):  ...
ostatnio okazało się, że mxrevshare.com nie jest adresem który można znaleźć w googlach. Czy ta niedogodność może przyczynić się do niekorzystnego kierunku rozwoju tego biznesu?

Czy ktoś ma więcej informacji (potwierdzonych) na ten temat?

Jeżeli tak - proszę o informację tutaj albo na priv. Smile

Wygląda to tak jakby strona MXR dostała filtr od google [...]

Ciekawe jak to się ma do reklam adsense w MXR [...]


RE: MXRevShare.com - Polakko - 05-08-2016 12:59

Według tej strony MX nie ma żadnych problemów z Google:

http://bannedcheck.com/


RE: MXRevShare.com - rafciu - 05-08-2016 15:27

Jak widać z MX nic złego się nie dzieje. Z dnia na dzień jest coraz popularniejszy co widać po rejestracjach nowych użytkowników. Możliwe że nie wyszukuje się w google ze względu na to, że była przeprowadzona zmiana serwera na mocniejszy.


RE: MXRevShare.com - Zugi - 05-08-2016 19:13

Mi również obiło się o uszy że zniknięcie w google ma związek ze zmianą serwerów. Nie wątpliwie nie ma to najmniejszego znaczenia co do rozwoju firmy. W obecnej sytuacji najwięcej zyskują osoby które mają dobrze wypromowane strony promocyjne Smile


RE: MXRevShare.com - Zugi - 05-08-2016 19:13

double, prosze moderatora o usuniecie.