Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 04-08-2016 14:59

Todek nie gadaj głupot, że bezkonkurencyjny bo 2,5% to nie znaczy bezkonkurencyjny bo to znaczy większe ryzyko z każdym %. Mx ma dużą konkurencję w dalszym ciągu.


RE: MXRevShare.com - todek78 - 04-08-2016 15:13

(04-08-2016 14:59)Dzipsiok87 napisał(a):  Todek nie gadaj głupot, że bezkonkurencyjny bo 2,5% to nie znaczy bezkonkurencyjny bo to znaczy większe ryzyko z każdym %. Mx ma dużą konkurencję w dalszym ciągu.

Nie patrz tylko na naliczenia dzienne. Są inne ważne cechy, które stawiają go w lepszej pozycji niż inne programy:
- Reinwestycja 50%, czyli już naliczenie do wypłaty masz tylko 1,25% Smile
- Max 1000$ dziennie do wypłaty - już wiele osób nie może wypłacić tyle ile by mogła Wink
- Paczki już od 5$ a nie od 50$, co pozwala od tego programu zacząć zarabianie dosłownie każdemu, bo można mieć 100-200 zł i od tego zacząć z powodzeniem.

Programy, które mają adpacki za 50$ i 1% naliczenia od jakiej inwestycji tak na prawdę mają sens? 500-1000$, chyba że polecasz i masz prowizje Smile

Dla promotorów lepsze są programy, które mają więcej niż 3 poziomy polecania, które mają matryce, binarki itp. Jednak czy lepsze to jest zwykłych użytkowników, których jest zdecydowanie więcej, a przede wszystkim dla samego programu?
Patrząc na wszystko, biorąc pod uwagę każdy aspekt, to w Mx może zacząć zarabiać każdy oraz to co ważne, kasa nie ucieka tak szybko, bo są tylko naliczenia oraz prowizje, może i z 3 poziomów, ale za to pomniejszone jeśli chodzi o reinwestycje. Jak by policzyć wszystko tu i w konkurencji, to myślę, że MX jest oszczędnym programem Wink

Oczywiście masz rację, ze ma konkurencję, ale jeśli chodzi o program dosłownie dla każdego i program na początek, to nie ma konkurencji na ten moment. Takie jest moje zdanie Smile


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 04-08-2016 15:35

MX oszczędnym ? Nielimitowane paczki ? rozdawanie paczek po 50$ ? 100 klikniec za 50 centów? $ za ambasadora?

Oszczędny no spoko niech Ci będzie Smile Weź pod uwagę, że to początki Mxa a już mają po 1000 paczek. Szybko dojdą do 10 tys i co wtedy? Mam nadzieję, że James Lee ma dużo na koncie z tych 60 książek, które napisał.


RE: MXRevShare.com - todek78 - 04-08-2016 15:48

(04-08-2016 15:35)Dzipsiok87 napisał(a):  MX oszczędnym ? Nielimitowane paczki ? rozdawanie paczek po 50$ ? 100 klikniec za 50 centów? $ za ambasadora?

Oszczędny no spoko niech Ci będzie Smile Weź pod uwagę, że to początki Mxa a już mają po 1000 paczek. Szybko dojdą do 10 tys i co wtedy? Mam nadzieję, że James Lee ma dużo na koncie z tych 60 książek, które napisał.

Co z tych nielimitowanych paczek jak max 1000$ dziennie można wypłacać? Policzyłeś ile w FN wypłacili ci, którzy brali udział kilka miesięcy temu w starcie? Na Fb było dużo screenów tuż przed startem FAP ile to już 5-cyfrowych kwot z FN wypłacili niektórzy Wink Matryce, binarki, bonusy za zamknięcie matryc, nagrody itp., wypłaty bez limitów... Te 5$ czy 10$ dziennie dla kilkunastu, może kilkudziesięciu osób i 0,5$ dziennie to nie jest tak na prawdę wiele Smile
Beonpush też taka wspaniała firma, takie wypłaty ludzie pokazywali, ale co z tego jak już się skończyło chyba dobre. Binarki, matryce pochłaniają masę pieniędzy i zarabiają z nich tylko Ci są na kilki najwyższych poziomach, większość traci niestety...

Ja patrzę na MX z perspektywy osób, które zaczynają i nie mają zespołów, z których mają dochód. Zacznij w MX ze 100$ oraz z taką samą kwotą w innym programie i porozmawiajmy za pół roku o efektach Wink

Jestem nie tylko w MX i nawet w innym programie mam więcej aktywnych osób niż tu, jednak mimo to polecam MX na początek, bo tam ze 100$, a raczej € nie ma co zaczynać. Tu rozwijają skrzydła i potem co zarobią mogą dywersyfikować w inne miejsca Smile

I nie mówię, że FAP jest złym programem. Uważam, że jest ok, ale są lepsze i takim jest np. MX. Dla niektórych FAP będzie lepszy, z wiadomych przyczyn, ale nie dla wszystkich, nawet tych co go promowali nie dawno, dla niektórych wszystkie są na tym samym poziomie Smile


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 04-08-2016 15:48

(04-08-2016 15:35)Dzipsiok87 napisał(a):  MX oszczędnym ? Nielimitowane paczki ? rozdawanie paczek po 50$ ? 100 klikniec za 50 centów? $ za ambasadora?

Oszczędny no spoko niech Ci będzie Smile Weź pod uwagę, że to początki Mxa a już mają po 1000 paczek. Szybko dojdą do 10 tys i co wtedy? Mam nadzieję, że James Lee ma dużo na koncie z tych 60 książek, które napisał.
Masz limit wypłat $1000 dziennie i nie zostanie on zwiększony jeżeli nie będzie ich stać. Już teraz dużo pieniędzy zostaje w programie właśnie dzięki temu limitowi, najwięksi mają już od dawna ten limit osiągnięty, a mają tylko więcej poleconych i co z tego że mają z nich prowizje duże albo że ich paczki dużo już naliczają skoro nie mogą ich wypłacić? Chociaż można je wydać ewentualnie na matryce, ale póki co spokojnie im się wszystko zgadza więc ja tam nie widzę problemu Smile Jak by nie mieli na darmowe paczki to by ich nie rozdawali, a te 50 centów dziennie to był genialny ruch marketingowy Smile Większość pokryją z adsense, a duża część osób zobaczy co i jak i zrobi depozyt. Jak za dużo pieniędzy zacznie im "uciekać" przez to że większość ludzi będzie to wypłacała to to wycofają, na pewno nie zagrozi to w żaden sposób stabilności programu.


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 04-08-2016 16:00

Przecież ten limit nie będzie dotyczył ludzi, którzy przekroczą ten 1000$. James to wielokrotnie powtarza, że różnicę będzie dopłacał, a na razie jest to tymczasowe. Więc wpierw się dobrze dowiedzcie, a potem piszcie tutaj. Dziękuje za uwagę


RE: MXRevShare.com - todek78 - 04-08-2016 16:09

(04-08-2016 16:00)Dzipsiok87 napisał(a):  Przecież ten limit nie będzie dotyczył ludzi, którzy przekroczą ten 1000$. James to wielokrotnie powtarza, że różnicę będzie dopłacał. Więc wpierw się dobrze dowiedzcie, a potem piszcie tutaj. Dziękuje za uwagę

Oglądałem wywiad i wiem co mówił. Wspominał o możliwości ręcznego wypłacania w przyszłości powyżej 1000$, jednak na razie jest max 1000$.

Dla zwykłego szarego człowieka chcącego zarobić w Internecie, zaczynającego w tym temacie najlepszy jest MX, potem jest kilka innych możliwości, niekoniecznie revshare, a FAP nie jest nawet w pierwszej 3. Dla osób mających zespoły ludzi, w tym takich, którzy również już mają swoje zespoły, takich, które nie zaczynają od zera może i FAP będzie najlepszy, bo tam szybko zapełnią matryce w FN i zarobią z wielu poziomów w FAP.

Takie jest moje, prywatne zdanie Smile


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 04-08-2016 16:15

(04-08-2016 16:00)Dzipsiok87 napisał(a):  Przecież ten limit nie będzie dotyczył ludzi, którzy przekroczą ten 1000$. James to wielokrotnie powtarza, że różnicę będzie dopłacał, a na razie jest to tymczasowe. Więc wpierw się dobrze dowiedzcie, a potem piszcie tutaj. Dziękuje za uwagę
Z tego co ja wiem limit jest i obowiązuje, James mówił jednak że chciałby aby w przyszłości był większy limit i żeby ludzie zarabiali więcej i więcej. Będzie na to kasa to będą większe limity. Smile Może niektórzy promotorzy, ci najwięksi, może będą mieli jeszcze inne limity, tego to nie wiem.


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 04-08-2016 16:16

(04-08-2016 16:09)todek78 napisał(a):  
(04-08-2016 16:00)Dzipsiok87 napisał(a):  Przecież ten limit nie będzie dotyczył ludzi, którzy przekroczą ten 1000$. James to wielokrotnie powtarza, że różnicę będzie dopłacał. Więc wpierw się dobrze dowiedzcie, a potem piszcie tutaj. Dziękuje za uwagę

Oglądałem wywiad i wiem co mówił. Wspominał o możliwości ręcznego wypłacania w przyszłości powyżej 1000$, jednak na razie jest max 1000$.

Dla zwykłego szarego człowieka chcącego zarobić w Internecie, zaczynającego w tym temacie najlepszy jest MX, potem jest kilka innych możliwości, niekoniecznie revshare, a FAP nie jest nawet w pierwszej 3. Dla osób mających zespoły ludzi, w tym takich, którzy również już mają swoje zespoły, takich, które nie zaczynają od zera może i FAP będzie najlepszy, bo tam szybko zapełnią matryce w FN i zarobią z wielu poziomów w FAP.

Takie jest moje, prywatne zdanie Smile

Dobrze napisałeś na razieSmile Lecz to się szybko zmieni. Na razie MX jest stabilny, ale zobaczymy jak przybędzie użytkowników. Sam tam działam i czekam cierpliwie.


RE: MXRevShare.com - zet - 04-08-2016 18:30





03.08.2016