Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Fox90 - 03-08-2016 22:48

(03-08-2016 22:44)doeraeme napisał(a):  Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź. Czyli 10$ x 30 dni w miesiącu to wychodzi 300 na miesiąc. Oferta bardzo kusząca ale chyba dość "kosztowna" Bo żeby uzbierać 250 paczek to wychodzi 100 mini, 100 medium i 50 millionaire. Czyli dość ogromne kwoty
Do bonusu liczą się tylko paczki millionaire.

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka


RE: MXRevShare.com - Podgor - 03-08-2016 23:31

(03-08-2016 18:03)full2000 napisał(a):  Proszę, http://www.make-money.pl/mxrevshare-kalkulator/
Tak jak kolega proponuję podpięcie linku w pierwszym poście Smile

Chyba pomyliłeś linki, takie coś można obliczyć w pamięci w 10 sekund.

Użytkownikom potrzebny jest kalkulator z codziennym reinvestem, zarobkami po określonym dniu itd.


RE: MXRevShare.com - Gelek - 04-08-2016 08:53

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CDgk2FW6V62oyElTYaram6U3wwSxnpOHbiQkdatH_6c/edit?usp=sharing Kalkulator


RE: MXRevShare.com - full2000 - 04-08-2016 10:46

(03-08-2016 23:31)Podgor napisał(a):  
(03-08-2016 18:03)full2000 napisał(a):  Proszę, http://www.make-money.pl/mxrevshare-kalkulator/
Tak jak kolega proponuję podpięcie linku w pierwszym poście Smile

Chyba pomyliłeś linki, takie coś można obliczyć w pamięci w 10 sekund.

Użytkownikom potrzebny jest kalkulator z codziennym reinvestem, zarobkami po określonym dniu itd.

Podałem link do oficjalnego kalkulatora mxrevshare (od Janusa), który był zalinkowany na grupie Smile

Mam gdzieś obszerniejszą wersję aczkolwiek zagubiłem link, jak znajdę to sprawdzę czy wgl. się nadaje.

@[Gelek] mam do Ciebie sprawę - sprawdź priv. Smile


RE: MXRevShare.com - TikTak - 04-08-2016 11:26

jestem troche już w tym programie , ale powiem że tylko ludzie którzy zainwestowali grubą kase lub też mają wielu poleconych mogą coś z tego programu dobrego zarobić reszta tych którzy wchodzą za "free" zarobią ale na loda....klikanie 100 reklam dziennie i patrzenie jak to mozolnie rośnie nie daje jakiś pozytywnych odczuwań do tego że możemy zarobić , niby mówi się że program będzie do 2020 roku ja osobiście myślę że nastąpi to prędzej , nie podoba mi się to że jest jakiś filtr czy coś iż wpisując w przeglądarce Mxrevshare nie widać strony a jedynie blogi o zarabianiu , druga sprawa ktoś gdzieś to napisał kasa jest póki są ludzie którzy wpłacają kase , nie będą wpłacać , skończy sie kasa i interes upadnie , ale z drugiej strony otwierają się setki innych podobnych serwisów które będą miały na celu tylko wydojenie ludzi z kasy i zwinięcie manatek , MX oraz TM to dwa tego typu serwisy które mają coś jeszcze na rynku do powiedzenia i stwarzają poczucie bezpieczeństwa ( narazie)


RE: MXRevShare.com - mysc - 04-08-2016 11:43

(04-08-2016 11:26)TikTak napisał(a):  MX oraz TM to dwa tego typu serwisy które mają coś jeszcze na rynku do powiedzenia i stwarzają poczucie bezpieczeństwa ( narazie)

Obawiam się, że z wymienionych dwóch - został już tylko jeden Smile


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 04-08-2016 11:49

Dokładnie został jeden o podobnym schemacie do TM z tą różnicą, że coś tam mają wpływów z matryc i google.


RE: MXRevShare.com - Polakko - 04-08-2016 12:10

" jestem troche już w tym programie , ale powiem że tylko ludzie którzy zainwestowali grubą kase lub też mają wielu poleconych mogą coś z tego programu dobrego zarobić reszta tych którzy wchodzą za "free" zarobią ale na loda"

Nie zgodzę się z tym.Im mniej włożysz tym dłużej będziesz czekał na konkretne pieniądze ale doczekasz się.To tylko kwestia czasu.Przecież nie zrobisz z 5$ w miesiąc 5 000$.Kalkulator jest od tego żeby każdy mógł zobaczyć ile czasu mu zajmie dojście do satysfakcjonującej go kwoty dziennych wypłat.

Poza tym to przecież nie koniec rozwoju programu.Będzie sekcja PTC,reklamy video,rozsyłanie płatnych maili na pocztę do wszystkich zarejestrowanych,w planie jest coś na kształt portalu społecznościowego.Powinno to iść w kierunku przyciągania jak największej ilości reklamodawców z zewnątrz.Tak jak robi to nasz polski Future Ad Pro.


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 04-08-2016 14:48

(04-08-2016 11:26)TikTak napisał(a):  jestem troche już w tym programie , ale powiem że tylko ludzie którzy zainwestowali grubą kase lub też mają wielu poleconych mogą coś z tego programu dobrego zarobić reszta tych którzy wchodzą za "free" zarobią ale na loda....klikanie 100 reklam dziennie i patrzenie jak to mozolnie rośnie nie daje jakiś pozytywnych odczuwań do tego że możemy zarobić , niby mówi się że program będzie do 2020 roku ja osobiście myślę że nastąpi to prędzej , nie podoba mi się to że jest jakiś filtr czy coś iż wpisując w przeglądarce Mxrevshare nie widać strony a jedynie blogi o zarabianiu , druga sprawa ktoś gdzieś to napisał kasa jest póki są ludzie którzy wpłacają kase , nie będą wpłacać , skończy sie kasa i interes upadnie , ale z drugiej strony otwierają się setki innych podobnych serwisów które będą miały na celu tylko wydojenie ludzi z kasy i zwinięcie manatek , MX oraz TM to dwa tego typu serwisy które mają coś jeszcze na rynku do powiedzenia i stwarzają poczucie bezpieczeństwa ( narazie)
Moim skromnym zdaniem są 2 takie serwisy, ale jest to MX oraz FutureAdPro. Wydaje mi się również, że rok 2020 jest jak najbardziej realny, już teraz MX ma rezerwę finansową na poziomie MILIONa dolarów! Co do klikaczy to fakt, nawet z zarobieniem na loda będzie ciężko, a przynajmniej zajmie to kilka miesięcy, chyba że ktoś będzie traktował program jako buxa. Jest to fajny dodatek jednak nie zbuduje się z tych 50 centów dziennie stabilnego nawet jako takiego zarobku.
Aby realnie coś z tego mieć są 3 możliwości: umieć polecać i mieć z tego tytułu duże przychody; "zainwestować"; albo połączyć jedno z drugim Smile
Gdzieś miesiąc temu albo i wcześniej ludzie się pytali czy jeszcze warto w to wchodzić. Warto teraz i jeszcze długo tak będzie, oczywiście im wcześniej tym lepiej, ponieważ nie jest to 3 miesięczny hyip, który od samego początku wylicza w którym momencie się zawinąć żeby jak najwięcej się nachapać. Ktoś kto "zainwestowałby" $1000 teraz to zarobi więcej niż 85% albo i więcej użytkowników i jednocześnie zacząłby o wiele szybciej wypłacać, mówię tu o czymś więcej niż $50-$100 miesięcznie.
Problem polega na tym, że wielu chciałoby tak zarabiać, ale jednocześnie się boi i wchodząc do takiego programu chce przede wszystkim nie stracić.
Aktualnie MX i FutureAdPro to 2 najstabilniejsze programy w "branży", odpowiedni ludzie, dobre zabezpieczenia finansowe, plany na przyszłość, ciągły rozwój i raczej nie widzę na horyzoncie nikogo kto miałby dołączyć do tego grona. Wszyscy teraz napaleni na my24hourlyincome ale zobaczymy czy coś z tego będzie, na pewno nie zagrozi w żaden sposób tym 2 programom, a to że jego adminem będzie ktoś znany z FortAdPays tym bardziej mnie nie przekonuje. Jest ciekawą opcją moim zdaniem jeżeli chodzi o dywersyfikacje, ale na numer 1 to aktualnie nadaje się tylko MX bądź FutureAdPro Smile


RE: MXRevShare.com - todek78 - 04-08-2016 14:57

Są programy równie dobre, może i nawet lepsze(nie od mx, bo w tej chwili jest bezkonkurencyjny), tylko nie są promowane z jednego powodu - nie dają tyle kasy z prowizji, bo nie ma tam 5 czy 8 poziomów polecania Wink I też nie rosną w tempie 100 tys na miesiąc. Jednak i z nich ludzie wypłacają kasę i to ładne Smile
Dla mnie osobiście powolny ale stabilny przyrost uzytkowników jest wiele lepszy i bezpieczniejszy, bo im szybciej rośnie, tym szybciej te miliony osób przyjdą i się wtedy zacznie zatrzymywać. A tak niech sobie rośnie MX 10-20 tys miesięcznie i w 2020 dopiero niech będzie 1 mln użytkowników i w kolejnych latach niech będzie 2,3 mln itd Wink
Jak czytam , ze program w ciągu tygodnia po starcie albo wg w fazie prelounch ma już 50 tys użytkowników i wypłacił dziesiątki-setki tysięcy prowizji, to powiem szczerze, że na czytaniu kończę moje zainteresowanie programem Smile