Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Polakko - 01-08-2016 08:57

(31-07-2016 21:46)AresxXx napisał(a):  
(31-07-2016 21:39)Polakko napisał(a):  Scoville zarejestrował swoją działalność oficjalnie w stanie Utah więc wiedział,że może mieć do czynienia z amerykańską skarbówką.Banners Broker działało oficjalnie w Kanadzie a Kanada ma chyba jakąś umowę o współpracy z USA w takich sprawach.ZeekRewards czy jakoś tak też działało w Ameryce Północnej nieprawdaż?

Taki Paidverts na przykład ma siedzibę zdaje się w Holandii a w Polsce i w Słowenii ma biura za których wynajem płaci.Polskie biuro znajduje się w Szczecinie.Nie słyszałem żeby mieli jakieś problemy a MTV/Paidverts działa od kilku lat.Także możecie sobie pisać o tym SEC codziennie skoro tak was to kręci.Proponuję dla odmiany napisać coś o NASA czy FEMA żeby nie truć d... sekiem.

Nie działam w Adpackpro,wiem,że to szwajcarski revshare a zdaje się Szwajcaria ma dosyć surowe regulacje finansowe.Ten kraj się przecież kojarzy z bankami od razu.I dziwnym trafem jakoś ich szajcarska skarbówka nie ściga.

Banners Brookers rowniez mialo swoje biuro w PL i kilku krajach Europy. Stany maja taka umowe spisana nie tylko z Kanada ale takze z UE.

A jak dobrze sie orientuje Paid Vers od jakiegos czasu juz jest uwazany za scam.

Nie wiem jakie regulacje prawne ma Szwajcaria, ale prosze przytocz je tutaj zamiast skojarzen z bankami.

No i weź tu dyskutuj z gimnazjalistą.Paidverts aktualnie płaci chyba 1% dziennie,mniej więcej tyle co MX i FAP.Ostatni restart był konieczny bo Jo narobił takiego długu,że w sposób naturalny jego redukcja zajęłaby 3 lata.My Traffic Value pracuje nad wieloma produktami więc wszystko idzie w dobrym kierunku.

"A jak dobrze się orientuje Paid Verts od jakiegoś czasu jest uważany za scam"

Być może tak jest w twoim gimnazjum imienia Kopernika bo nie wiem gdzie Paidverts uważany jest za scam.Ludzie narzekają,że były restarty ale PV jak płacił tak płaci,wszystko co zlecisz trafia na procesor.Co do Szwajcarii kolega mnie wyręczył i opisał jak jest.Pewnie podobna sprawa jest z tym niemieckim revshare,któremu Paypal oddał ostatnio pieniądze.Nie chce mi się szukać,co ja Google jestem?

Co do MX to za dwa tygodnie o ile dobrze pamiętam będzie grill z Janusem nad jeziorem gdzieś na opolszczyźnie.Będzie można go zapytać o plany na przyszłość.Ja się osobiście nie wybieram bo mam za daleko ale pewnie parę osób z tego forum tam będzie.


RE: MXRevShare.com - Jumpres - 01-08-2016 10:37

Cześć,dodałem reklamę tekstową na którą dałem 100 kredytów. Reklama została zatwierdzona i kredyty zniknęły,więc dodałem jeszcze 100,które zniknęły po odświeżeniu strony,a kliknięć wciąż jest 0 ! Czy może ktoś mi pomóc i doradzić co zrobić aby naliczało kliknięcia ???


RE: MXRevShare.com - AresxXx - 01-08-2016 11:47

(01-08-2016 08:57)Polakko napisał(a):  
(31-07-2016 21:46)AresxXx napisał(a):  
(31-07-2016 21:39)Polakko napisał(a):  Scoville zarejestrował swoją działalność oficjalnie w stanie Utah więc wiedział,że może mieć do czynienia z amerykańską skarbówką.Banners Broker działało oficjalnie w Kanadzie a Kanada ma chyba jakąś umowę o współpracy z USA w takich sprawach.ZeekRewards czy jakoś tak też działało w Ameryce Północnej nieprawdaż?

Taki Paidverts na przykład ma siedzibę zdaje się w Holandii a w Polsce i w Słowenii ma biura za których wynajem płaci.Polskie biuro znajduje się w Szczecinie.Nie słyszałem żeby mieli jakieś problemy a MTV/Paidverts działa od kilku lat.Także możecie sobie pisać o tym SEC codziennie skoro tak was to kręci.Proponuję dla odmiany napisać coś o NASA czy FEMA żeby nie truć d... sekiem.

Nie działam w Adpackpro,wiem,że to szwajcarski revshare a zdaje się Szwajcaria ma dosyć surowe regulacje finansowe.Ten kraj się przecież kojarzy z bankami od razu.I dziwnym trafem jakoś ich szajcarska skarbówka nie ściga.

Banners Brookers rowniez mialo swoje biuro w PL i kilku krajach Europy. Stany maja taka umowe spisana nie tylko z Kanada ale takze z UE.

A jak dobrze sie orientuje Paid Vers od jakiegos czasu juz jest uwazany za scam.

Nie wiem jakie regulacje prawne ma Szwajcaria, ale prosze przytocz je tutaj zamiast skojarzen z bankami.

No i weź tu dyskutuj z gimnazjalistą.Paidverts aktualnie płaci chyba 1% dziennie,mniej więcej tyle co MX i FAP.Ostatni restart był konieczny bo Jo narobił takiego długu,że w sposób naturalny jego redukcja zajęłaby 3 lata.My Traffic Value pracuje nad wieloma produktami więc wszystko idzie w dobrym kierunku.

"A jak dobrze się orientuje Paid Verts od jakiegoś czasu jest uważany za scam"

Być może tak jest w twoim gimnazjum imienia Kopernika bo nie wiem gdzie Paidverts uważany jest za scam.Ludzie narzekają,że były restarty ale PV jak płacił tak płaci,wszystko co zlecisz trafia na procesor.Co do Szwajcarii kolega mnie wyręczył i opisał jak jest.Pewnie podobna sprawa jest z tym niemieckim revshare,któremu Paypal oddał ostatnio pieniądze.Nie chce mi się szukać,co ja Google jestem?

Co do MX to za dwa tygodnie o ile dobrze pamiętam będzie grill z Janusem nad jeziorem gdzieś na opolszczyźnie.Będzie można go zapytać o plany na przyszłość.Ja się osobiście nie wybieram bo mam za daleko ale pewnie parę osób z tego forum tam będzie.

Kiedys noobku byl program, nazywal sie JustBeenPaid, ale to sa tak odlegle czasy, ze takie morony jak Ty tego nie pamietaja juz. Program tez robil duzo restartow, aby dluzej placic i placic. A wiesz dlaczego? Poniewaz byla to piramida.

Co do Szwajcarii, to kolega Cie wcale nie wyreczyl - wspolmnial tylko, ze "zdaje sie" a to nie jest "pewne" gimbusku. Dlatego prosze o pzytoczenie paragafow Szwajcarskich.

Super, takie konferencje i inne spotkania sa robione dla jeleni, aby mysleli, ze program bedzie huuuuuuuuuuuuulal dlugo.


RE: MXRevShare.com - xxamaranthxx - 01-08-2016 12:52

@AresxXx sam twierdziłeś że program Recyclix upadnie po pół roku a jednak działa do dzisiaj, jest wypłacalny, rozwija się i ma plany na przyszłość - nie można wrzucać wszystkich programów typu RevShare do jednego worka. MOIM ZDANIEM obecnie zarówno program FutureAdPro jak i MXRevShare mają potencjał, mogą odnieść sukces - można stać z boku i się przyglądać ale można również zacząć działać, zaryzykować i wiele na tym zyskać. Niemniej jednak powinniśmy zakończyć tę dyskusję która i tak donikąd nie prowadzi..


A tutaj informacje z oficjalnej grupy MXrevShare - z pytaniem czy klikacie również w te reklamy zanim przejdziecie do kroku czwartego? KLIK


RE: MXRevShare.com - Polakko - 01-08-2016 13:03

(01-08-2016 10:37)Jumpres napisał(a):  Cześć,dodałem reklamę tekstową na którą dałem 100 kredytów. Reklama została zatwierdzona i kredyty zniknęły,więc dodałem jeszcze 100,które zniknęły po odświeżeniu strony,a kliknięć wciąż jest 0 ! Czy może ktoś mi pomóc i doradzić co zrobić aby naliczało kliknięcia ???

Reklama tekstowa to nie to samo co Millionaire Credits czyli reklamy,które klikamy codziennie.Reklama tekstowa pojawia się w tych kwadratach na dole strony.Twoje kredyty oznaczają liczbę wyświetleń,nie ma tu żadnej gwarancji,że ktoś kliknie w reklamę,chodzi tylko o wyświetlenia.

Millionaire Credits to jest to co klikamy codziennie.Tam masz już gwarantowaną liczbę wejść.Więc jeśli masz np 1000 Millionaire Visitors i je wykorzystasz to znaczy,że Twoją stronę odwiedzi 1000 różnych użytkowników programu.

Co do wypowiedzi tego nieszczęsnego gimbusa z iksami w nicku- Paidverts istnieje od wiosny 2014 i płaci,obecnie coś około 1% dziennie.My Traffic Value istnieje od bodajze 2012 roku.I to chyba byłby najlepszy komentarz.


RE: MXRevShare.com - Gelek - 01-08-2016 21:16

Ile % trzeba reinwestować aby utrzymać stan paczek


RE: MXRevShare.com - xxamaranthxx - 01-08-2016 21:28

Cytat:Ile % trzeba reinwestować aby utrzymać stan paczek

żeby ilość posiadanych przez nas pakietów reklamowych nie zmieniła się możemy wypłacać 10% naszego zarobku.. kilka stron wcześniej było już takie pytanie Rolleyes


RE: MXRevShare.com - adik7276 - 01-08-2016 21:54

Skoro wpłacasz 50$, a dostajesz 55$. To ile możesz wypłacić a ile zostawić zeby kupić kolejną paczke ? Co to za pytania...


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 02-08-2016 08:56

(01-08-2016 21:16)Gelek napisał(a):  Ile % trzeba reinwestować aby utrzymać stan paczek

Przykładowo masz w naliczeniach łącznie $300 Dziennie, to sobie te $30 wypłacasz

Stan paczek nie powinien się uszczuplać, to znaczy raz w czas kilka spadnie, ale to w ciągu kilku dni się wyrównuje.

Dodatkowo wiadomo, że jak masz zespół, to dochodzą prowizje..

Ale 9-10% i masz stabilną ilość paczek .


RE: MXRevShare.com - zet - 02-08-2016 09:12

Zmiany na kontach ambassador od 1 sierpnia.
1. Nie będzie bonusów na matryce MX3, MX500 i MX9 (partnerzy, którzy mieli taką kwalifiakcję do dnia 31 lipca otrzymają oczywiście matryce mx3 / Mx500 lub mx9 rachunków.
2. Zamiast pkt 1:
Codzienne naliczenie za status ambassador zwiększa z $ 5 do $ 10 dziennie
Codziennie naliczenie za status silver ambassador zwiększa się z $ 10 do $ 15 dziennie
Codziennie naliczenie za status gold ambassador zwieksza się z $ 30 do $ 35 dziennie.
Codziennie naliczenie za status milioniare zwiększa się z $ 50 do $ 55 dziennie
Myślimy, że to jest o wiele lepszym rozwiązaniem dla naszych partnerów. Matryce można nabyć w każdej chwili , nawet z dodatkowych pieniędzy, lub konta repurchase..