Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Polakko - 31-07-2016 21:13

Zapomniałem nazwy niemieckiego revshare,któremu Paypal zwrócił ostatnio pieniądze,z tego co na forach czytałem firma działa i jakoś jej niemiecki SEC nie zamyka.Ludzie nie warto czytać wypowiedzi Januszy,teraz im się nadało i będą pisać o tym SEC codziennie.Jak ktoś jest zainteresowany tym co się dzieje w programie niech śledzi grupy MX na FB.Tutaj codziennie będą pisać o SEC i niczego się nie dowiecie.


RE: MXRevShare.com - AresxXx - 31-07-2016 21:17

(31-07-2016 21:13)Polakko napisał(a):  Zapomniałem nazwy niemieckiego revshare,któremu Paypal zwrócił ostatnio pieniądze,z tego co na forach czytałem firma działa i jakoś jej niemiecki SEC nie zamyka.Ludzie nie warto czytać wypowiedzi Januszy,teraz im się nadało i będą pisać o tym SEC codziennie.

Dobrze, wiec przytocz tutaj link do artykulu/forum gdzie takze moge o tym poczytac I miec potwierdzenie Twoich slow.

Tylko wiedz, ze mimo to iz jeden program dostal zwrocone pieniadze z paypola, gdzie jak wnioskuje nie mial problemow z niemieckim odpowiednikiem SEC'a to nie znaczy, ze inne "firmy" zamkniete nie beda, a tych jest dluuuuuga lista. Zaczynajac od dawnego zeek rewars, a konczac na obecnym TM gdzie bylo mowienie, ze to "biznes na lata", "nie hyip", "nie piramida"


RE: MXRevShare.com - xxamaranthxx - 31-07-2016 21:25

Cytat:Bardzo prosze o przedstawienie zewnetrznych zrodel finansowania tego programu
wszystko można znaleźć w internecie zarówno właściciel jak i administrator otwarcie mówią o swoich planach w przyszłości tworząc program bardziej stabilnym, a z tego co pamiętam również w tym wątku była już dyskusja na ten temat

Cytat:a tam sec juz czeka
bez komentarza

Nie rozumiem dlaczego osoby które nie biorą udziału w MXRS tak bardzo się nim interesują. Naprawdę tak bardzo zależy wam na tym żeby jakiś użytkownik forum nie stracił 100$ czy 200$ w przypadku kiedy program stałby się niewypłacalny? Ale jak to się mówi: NIEWAŻNE ŻE JA MAŁO ZARABIAM, WAŻNE ŻEBY INNI NIE ZARABIALI WIĘCEJ ODE MNIE..


RE: MXRevShare.com - AresxXx - 31-07-2016 21:31

(31-07-2016 21:25)xxamaranthxx napisał(a):  
Cytat:Bardzo prosze o przedstawienie zewnetrznych zrodel finansowania tego programu
wszystko można znaleźć w internecie zarówno właściciel jak i administrator otwarcie mówią o swoich planach w przyszłości tworząc program bardziej stabilnym, a z tego co pamiętam również w tym wątku była już dyskusja na ten temat

Cytat:a tam sec juz czeka
bez komentarza


Każda inwestycja niesie za sobą realne ryzyko utraty pieniędzy nikt nie powinien inwestować więcej niż może stracić - program podobnie jak każda inna inwestycja może upaść ale nie musi, wszyscy o tym wiemy. Nie rozumiem dlaczego osoby które nie zainwestowały w MXRS tak bardzo się nim interesują. Naprawdę tak bardzo zależy wam na tym żeby jakiś użytkownik forum nie stracił 100$ czy 200$ w przypadku kiedy program stałby się niewypłacalny? Ale jak to się mówi: NIEWAŻNE ŻE JA MAŁO ZARABIAM, WAŻNE ŻEBY INNI NIE ZARABIALI WIĘCEJ ODE MNIE..

W TM, BB I innych tego typu smieciach tez byla rozmowa o zewnetrznych formach finansowania programu, a sam watek ma 200 stron I nie mam ochoty szukac tego. Natomiast jezeli ktos juz twierdzi, ze program bedzie posiadal wodospad pieniedzy z zewnatrz to dobrze, aby uargumentowal jeszcze swoje wywody

Odniosnie punktu 2.
Szczerze to mnie nie obchodzi czy ktos tutaj wplaci 100£ 200£ i czy zyzska czy straci. Nie moje pieniadze nie moj biznes.
Mimo to jak nie zauwazyles rozmowa dotyczy samego programu, a watek jest otwarty wiec moge wykazywac nim zainteresowanie i krytyke. Jezeli nie jest Ci to na reke otworz forum zamkniete dla uzytkownikow tego programu.


RE: MXRevShare.com - adik7276 - 31-07-2016 21:35

Z tego co mi wiadomo w Hyipach nie ma inwestycji.. Kupujesz usługi reklamowe i ruch na stronie, a właśnie przez wasze "inwestycje" program pada i później jest kupa problemu. Bo pieniądze zniknęły, "gdzie moja inwestycja".

Właśnie takie promowanie doprowadziło do tego że w TM będzie wojna i sądzenie się o kase. Tutaj nie ma żadnej inwestycji - tak to traktujemy ale ludzie kredyty brali na te "biznesy na lata" bo ktoś właśnie nawciskał im ciemnoty że tutaj się inwestuje i zarabia.


RE: MXRevShare.com - Polakko - 31-07-2016 21:39

Scoville zarejestrował swoją działalność oficjalnie w stanie Utah więc wiedział,że może mieć do czynienia z amerykańską skarbówką.Banners Broker działało oficjalnie w Kanadzie a Kanada ma chyba jakąś umowę o współpracy z USA w takich sprawach.ZeekRewards czy jakoś tak też działało w Ameryce Północnej nieprawdaż?

Taki Paidverts na przykład ma siedzibę zdaje się w Holandii a w Polsce i w Słowenii ma biura za których wynajem płaci.Polskie biuro znajduje się w Szczecinie.Nie słyszałem żeby mieli jakieś problemy a MTV/Paidverts działa od kilku lat.Także możecie sobie pisać o tym SEC codziennie skoro tak was to kręci.Proponuję dla odmiany napisać coś o NASA czy FEMA żeby nie truć d... sekiem.

Nie działam w Adpackpro,wiem,że to szwajcarski revshare a zdaje się Szwajcaria ma dosyć surowe regulacje finansowe.Ten kraj się przecież kojarzy z bankami od razu.I dziwnym trafem jakoś ich szajcarska skarbówka nie ściga.


RE: MXRevShare.com - AresxXx - 31-07-2016 21:46

(31-07-2016 21:39)Polakko napisał(a):  Scoville zarejestrował swoją działalność oficjalnie w stanie Utah więc wiedział,że może mieć do czynienia z amerykańską skarbówką.Banners Broker działało oficjalnie w Kanadzie a Kanada ma chyba jakąś umowę o współpracy z USA w takich sprawach.ZeekRewards czy jakoś tak też działało w Ameryce Północnej nieprawdaż?

Taki Paidverts na przykład ma siedzibę zdaje się w Holandii a w Polsce i w Słowenii ma biura za których wynajem płaci.Polskie biuro znajduje się w Szczecinie.Nie słyszałem żeby mieli jakieś problemy a MTV/Paidverts działa od kilku lat.Także możecie sobie pisać o tym SEC codziennie skoro tak was to kręci.Proponuję dla odmiany napisać coś o NASA czy FEMA żeby nie truć d... sekiem.

Nie działam w Adpackpro,wiem,że to szwajcarski revshare a zdaje się Szwajcaria ma dosyć surowe regulacje finansowe.Ten kraj się przecież kojarzy z bankami od razu.I dziwnym trafem jakoś ich szajcarska skarbówka nie ściga.

Banners Brookers rowniez mialo swoje biuro w PL i kilku krajach Europy. Stany maja taka umowe spisana nie tylko z Kanada ale takze z UE.

A jak dobrze sie orientuje Paid Vers od jakiegos czasu juz jest uwazany za scam.

Nie wiem jakie regulacje prawne ma Szwajcaria, ale prosze przytocz je tutaj zamiast skojarzen z bankami.


RE: MXRevShare.com - todek78 - 31-07-2016 21:53

Panowie:
Po1 - Adpackpro, to tylko jeden z produktów realnej firmy niemiecko-szwajcarskiej zarejestrowanej w Szwajcarii. Firm działa zarówno offline jak i online, ma swoje produkty, z których do odpowiedniego działania jest potrzebny właśnie Adpackpro, aby dostarczać ruch na stronach pozycjonowanych za pomocą specjalnej, dodatkowo płatnej aplikacji. Produkty firmy dają kilkaset tysięcy € miesięcznego dochodu, którego część jest przeznaczona na prowizje w adpackpro. Tu nie ma piramidy, jest realna firma, realne produkty, a jak ktoś pisze inaczej, to najpierw zachęcam do zapoznania się ze szczegółami, a potem do dyskusji - to tak informacyjnie.
Po2 - To jest wątek o Mxrevshare, a nie innych programach, Secach i innych instytucjach. I żeby doczytać coś o programie, to trzeba przewinąć kilka stron z nic nie wnoszącymi wpisami.


RE: MXRevShare.com - matix2711 - 01-08-2016 07:33

Każdy rev jest inni, więc nie ma co tutaj porównywać jednego z drugim. Plusy są wszedzie jak i minusy, jednych więcej drugich mniej. Smile


MXRevShare.com - tomek019 - 01-08-2016 08:43

(01-08-2016 07:33)matix2711 napisał(a):  Każdy rev jest inni, więc nie ma co tutaj porównywać jednego z drugim. Plusy są wszedzie jak i minusy, jednych więcej drugich mniej. Smile


Co prawda to prawda Wink to tez kwota z jak wchodzimy czasami pomoże nam wybrać odpowiedniejsza opcje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk