Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - kaczor89 - 29-07-2016 09:26

(29-07-2016 09:15)junior89 napisał(a):  Witam, polecam zarabianie dzięki portalowi społecznościowemu !!!!!!
https://junior89.futurenet.club

A Ty co? Z choinki się urwałeś?


RE: MXRevShare.com - mikuss - 29-07-2016 09:26

@ junior spadaj stąt z tym spamem



Nie wiem jak Wam, ale mi mx już śmiga, 10 zaliczone do jutra mx mi niepotrzebny Smile


RE: MXRevShare.com - piotr2221 - 29-07-2016 09:43

(29-07-2016 09:26)mikuss napisał(a):  @ junior spadaj stąt z tym spamem



Nie wiem jak Wam, ale mi mx już śmiga, 10 zaliczone do jutra mx mi niepotrzebny Smile

No to masz fajnie,mi panel główny się nie chce załadować Tongue To nie wina mojego połączenia bo wszystko śmiga ekspresowo poza MX


RE: MXRevShare.com - mikuss - 29-07-2016 09:44

(29-07-2016 09:43)piotr2221 napisał(a):  
(29-07-2016 09:26)mikuss napisał(a):  @ junior spadaj stąt z tym spamem



Nie wiem jak Wam, ale mi mx już śmiga, 10 zaliczone do jutra mx mi niepotrzebny Smile

No to masz fajnie,mi panel główny się nie chce załadować Tongue To nie wina mojego połączenia bo wszystko śmiga ekspresowo poza MX

Wygląda na dalsze dosowanie strony. Ja od 7 rano walczyłem z wejściem i wyklikaniem reklam Big Grin
w końcu o 10 wszystko poszło i na mx już dzisiaj nie będę raczej wchodził


RE: MXRevShare.com - jaczaq - 29-07-2016 10:00

(28-07-2016 19:57)vojtec napisał(a):  I pamiętaj - admin będzie Cię zapewniał o stabilności i realności programu, Twój "sponsor" nakłaniał do ciągłej reinwestycji stawiając coraz to nowe cele, inni świadomi użytkownicy będą z udawaną zazdrością patrzeć na stan Twojego wirtualnego konta. Wszystko w jednym celu - trzymaj swoje pieniądze wewnątrz programu i broń boże nie wypłacaj.

Wiem, że się powtarzam, ale będę to robił dopóki mi czas pozwoli Wink

BTW. 2020 a nawet i 2032 rok jest jak najbardziej realny. Serio Lol
Pod jednym warunkiem - wszyscy obecni będą reinwestować, nowi dopłacać i nikt nic nie wypłaci. Tak można do końca świata i jeden dzień dłużej.

Tak przemyślałem to co napisał vojtec - jest w tym naprawdę sporo racji. Program trzyma się świetnie dopóki większość ludzi 100% środków reinwestuje - przecież program jest stosunkowo świeży. Zakładam, że większość userów obrało taktykę reinwestowania większości środków przez kilka miesięcy, po czym ma w planach zbieranie na wypłaty... i wtedy mogą (nie muszą) się zacząć masowe problemy... Co nie zmienia faktu, że takie jest ryzyko tych zabaw. Fajnie by było, gdyby program pociągnął nawet do końca 2017, czy 2018 roku. Nawet do tego czasu można w programie zarobić przyzwoite pieniądze. Pozdro Smile


RE: MXRevShare.com - full2000 - 29-07-2016 11:26

(29-07-2016 09:43)piotr2221 napisał(a):  
(29-07-2016 09:26)mikuss napisał(a):  @ junior spadaj stąt z tym spamem



Nie wiem jak Wam, ale mi mx już śmiga, 10 zaliczone do jutra mx mi niepotrzebny Smile

No to masz fajnie,mi panel główny się nie chce załadować Tongue To nie wina mojego połączenia bo wszystko śmiga ekspresowo poza MX

U mnie to samo ...


RE: MXRevShare.com - zet - 29-07-2016 11:42

Strona faktycznie ciezko chodzi ale reklamy wyklikane.
Sprobujcie z tego linku : https://mxrevshare.com/index.php
po zalogowaniu zjedzcie na dół strony i zielony przycisk klikac,
bedzie jak zwykle ta 20 sek reklama, potem juz w biurze tez klikamy
ten zielony przycisk i mamy reklamy. Przynajmiej u mnie to działa,
oby u Was tez poszlo i chociaz te 12-15 reklam zrobic do naliczen.


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 29-07-2016 11:49

Jak problem będzie cały dzień albo na tyle długo że dużej części osób uniemożliwi to wyklikanie reklam obowiazkowych to zapewne naliczenia beda automatyczne, zreszta juz gdzies chyba nawet pojawila sie taka informacja. Wrzuccie wszyscy na luz, nie dziala teraz to sprobujcie po poludniu czy wieczorem. Wiadomo że nie chodzi o to że strona zniknie, wiec nie ma co 5 sekund pisac ze strona nie dziala. W sumie taka natura ludzka, strona ma wiecej odwiedzin jak nie dziala niz jak smiga jak rakieta Wink

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka


RE: MXRevShare.com - Polakko - 29-07-2016 12:17

(29-07-2016 10:00)jaczaq napisał(a):  
(28-07-2016 19:57)vojtec napisał(a):  I pamiętaj - admin będzie Cię zapewniał o stabilności i realności programu, Twój "sponsor" nakłaniał do ciągłej reinwestycji stawiając coraz to nowe cele, inni świadomi użytkownicy będą z udawaną zazdrością patrzeć na stan Twojego wirtualnego konta. Wszystko w jednym celu - trzymaj swoje pieniądze wewnątrz programu i broń boże nie wypłacaj.

Wiem, że się powtarzam, ale będę to robił dopóki mi czas pozwoli Wink

BTW. 2020 a nawet i 2032 rok jest jak najbardziej realny. Serio Lol
Pod jednym warunkiem - wszyscy obecni będą reinwestować, nowi dopłacać i nikt nic nie wypłaci. Tak można do końca świata i jeden dzień dłużej.

Tak przemyślałem to co napisał vojtec - jest w tym naprawdę sporo racji. Program trzyma się świetnie dopóki większość ludzi 100% środków reinwestuje - przecież program jest stosunkowo świeży. Zakładam, że większość userów obrało taktykę reinwestowania większości środków przez kilka miesięcy, po czym ma w planach zbieranie na wypłaty... i wtedy mogą (nie muszą) się zacząć masowe problemy... Co nie zmienia faktu, że takie jest ryzyko tych zabaw. Fajnie by było, gdyby program pociągnął nawet do końca 2017, czy 2018 roku. Nawet do tego czasu można w programie zarobić przyzwoite pieniądze. Pozdro Smile

I właśnie dlatego osoby ze statusem ambasador będą w tym programie rozpieszczane.Już teraz dostają gratisy a mają być one większe.Chodzi o to żeby trzymali kasę w programie,żeby nie musieli jej wypłacać.Do tego w planach jest portal społecznościowy dzięki któremu będzie co robić na stronie MX nawet po wyklikaniu reklam.No i na pewno są też inne pomysły.


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 29-07-2016 13:00

Niektórzy to się zachowują jakby się dopiero obudzili po długim śnie i zorientowali się że mamy XXI wiek, zaczęli dostrzegać rzeczy oczywiste i praktykowane wszędzie i od dawna dopiero przy pojawieniu się programu MX Smile Każdy bank będzie chciał żebyś to u niego trzymał pieniądze, żebyś wypłacał jak najmniej, żebyś założył lokatę najlepiej na sto lat. Jak wszyscy by teraz poszli do banku to też nie wypłaciłaby ich większość osób Smile Platforma społecznościowa czy inne sposoby żeby ludzie jak najdłużej przebywali na stronie? No przecież genialny pomysł i dla kogoś kto u nich "inwestuje" świetna wiadomość. Im więcej osób jest w programie i nie tylko na zasadzie odklikania 10 reklam tym większe szanse na przyciągnięcie dużych zewnętrznych reklamodawców. A tak po za tym każdy wie i widać to świetnie na przykładzie MX że w biznesie bardzo ważne jest aby klient był przywiązany do danej marki Smile I tak np. wielu ludzi nie wyobraża sobie dnia bez coca-coli w Meksyku używa się jej do obrzędów religijnych, wielu ludzi chce mieć np iPhone czy inne produkty Apple dlatego że to modne, ładne, no i steve jobs a nie ze względu na działanie, bo większość osób dopiero po zakupie dowiaduje się że to tysiąc razy lepsze od innych produktów ale nie zakupiło tego ze względu na to.
Chodzi mi o to że jak program ma zabezpieczenia finansowe, jest stabilny, ma ludzi którzy czują się z nią związani(jest wiele programów typu RevShare ale to w tym wątku jest najostrzejsza dyskusja, dlatego właśnie że są osoby które za programem pójdą w ogień), ma super admina, stale się rozwija, za programem stoi James Lee Valentaine czyli ktoś kto zna się na biznesie i nie został nim z przypadku to moim zdaniem nie ma powodów dlaczego nie miałby pociągnąć do conajmniej 2020roku.
A to że będzie korzystał z różnych chwytów marketingowych, wprowadzał rozwiązania które sprawią że będzie to program na lata to nie ma się co dziwić Smile
A jeszcze co do finansów, to jeżeli ktoś jeszcze nie widział wywiadu z Jamesem to polecam go sobie zobaczyć, bo porusza tam wątek który ma największy na nie wpływ czyli ludzka natura Smile
Pozostaje zdrowy rozsądek i dywersyfikacja, a wszystko będzie ok Smile

EDIT: Jeszcze zwróćcie uwagę na to że program MX ma ograniczenia do $1000 dziennie wypłaty(w przyszłości ma się to zmienić), a kto tyle ma? Ktoś kto ma dużo poleconych i aktualnie im "grube ryby" mają więcej tym paradoksalnie lepiej bo duża część pieniędzy zostaje w programie.