Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Kaspirek - 02-02-2016 19:42

Zet ile masz aktywnych w grupie mx20? Szukam gdzieś aby dojść . na FB mnie chce wziąć jakąś babka starsza

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50L przy użyciu Tapatalka


RE: MXRevShare.com - Fallriv - 02-02-2016 19:49

Pewnie było, ale temat ma sporo stron - o co chodzi w tym zamykaniu matryc? W sensie jaki jest profit z zamknięcia takiej matrycy 6x44$? Smile


RE: MXRevShare.com - zet - 02-02-2016 19:50

Mam zamkniety 1 poziom ,,, ale lepsze jest MXF.
Szybciej i czesciej mozna zamknac .

Za zamkniecie MXF jest 100$.


RE: MXRevShare.com - Kaspirek - 02-02-2016 19:54

Zet 1poziom ? Już kolejny raz? Czy dopiero 1 . lub inną matrycę robisz?

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50L przy użyciu Tapatalka


RE: MXRevShare.com - zet - 02-02-2016 20:02

Doszedlem i doszlismy w grupie ze MXF sie lepiej oplaci.
Potrzeba mniej miejsc i w grupie szybciej sie kazdemu zamknie.
W grupie sami sobie bedziemy spady robic.


RE: MXRevShare.com - maszhajs - 03-02-2016 00:05

No właśnie ludzie pomóżcie mojej osobie i z mojego reffka wbijajcie hehe w tym temacie jest Smile KLIKHuh
Tak jak zet pisał, trzeba sobie pomagać to szybciej zamkniemy matryce... Jestem w "tej grupie" z MXF i myślę ze za niedługo zamkniemy co nie co Big Grin

(02-02-2016 19:42)Kaspirek napisał(a):  Zet ile masz aktywnych w grupie mx20? Szukam gdzieś aby dojść . na FB mnie chce wziąć jakąś babka starsza
Zapewne Pani M.G Smile

(02-02-2016 19:38)Kaspirek napisał(a):  Klon

hmm Wink ?


RE: MXRevShare.com - zet - 03-02-2016 00:18

@Kaspirek jeszcze nigdy nie odmowilem Ci pomocy, rad itp.
ale nie wymagaj odemnie az tak dokladnego info. nie jestes w mojej
grupie moich poleconych zebysmy publicznie pisali co zamierzamy.
Swoją strategie i plany juz ujawnilem wiec po co je dublowac.
Skoro sie z nimi nie zgadzasz to przedstaw swoja strategie Smile
Zawsze sluze pomocą.


RE: MXRevShare.com - Kaspirek - 03-02-2016 00:35

Po prostu chce dojść do grupy szybkiego reagowania Wink aby mx500 w przyszłości zamykać w dzień Wink

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50L przy użyciu Tapatalka


RE: MXRevShare.com - zet - 03-02-2016 01:18

Grupa szybkiego reagowania to Twoje refy ,,, z nimi uzgadniaj plan.
A takze spady z gory ,,, ja juz dawno temu z gorą nawiazalem kontakt,
choc spady nie sa z mojej grupy,,,, Widze ze patrzysz tylko na siebie
a nie na grupe, na swoich refow. Grupa to Ty i wszyscy pod Toba,
jesli TY bedziesz chcial szybko zamknac matryce musisz miec pomoc refow
lub tych wyzej,,,, ale pamietaj, jesli nikomu z dolu nie pomozesz to potem
mozesz zapomniec o ich pomocy,,, tez trzeba im spady dac.

ps. nie doczytalem do konca o mx500 ,, chcialys te matryce zamykac w tydzien ?
No to gratuluje ilosci paczek, bo to od nich zalezy naliczenie w MilionareX,
gratuluje tez refow, ktorzy przynajmiej raz w tyg beda Ci pomagac w tej matrycy.


RE: MXRevShare.com - karpiu_ - 03-02-2016 17:27

az dziw ze nikt jeszcze nie wrzucil ten informacji ktora jest wg mnie bardzo wazna :

"Dzisiejsze info od Jamesa. Dostepne również w informacjach od Admina.
Info od Jamesa dla użytkowników MXR

Nie panikuj! Przykro mi, że wypłaciłem tylko 0,25% udziału z reklam ale wciąż uczę się mechaniki, jak zbudować bardzo udany biznes w Internecie oparty o przychody z reklam.

Musimy być elastyczni, żeby szybko iść do przodu. Dziś będziemy naliczać 1%, ale w przyszłości będziemy mieć elastyczną formę udostępniania naliczeń za paczki reklamowe. Jakiś czas będzie ona wyższa niż 1%, a czasami mniej, ale każdego dnia będziemy dzielić się i każdego dnia będziecie mogli zarobić pieniądze za wykupione adpacki.

Proszę zrozumieć moją determinację i zobowiązanie do długoterminowego sukcesu MXRevShare i wszystkich programów biznesowych MillionaireX i dla Ciebie i wszystkich Twoich partnerów.

Od uruchomienia MXRevShare trzy miesiące temu, dnia mieliśmy naliczenia 2,5% za ADPACK każdego dnia. Ale to bardzo wysoki procent i nie może być stały żeby zachować trwałe i długoterminowe działanie programu.

Teraz jest właściwy czas dla mnie, aby upewnić się, że MXRevShare zbuduje ogromną rezerwę finansową w ciągu najbliższych miesięcy i lat dla długoterminowej stabilności finansowej firmy i jej globalnych członków.

W każdym dużym programie Revshare ważne jest, aby budować ogromne rezerwy i obsłużyć dziesiątki tysięcy członków (nasz cel do roku 2020 to milion członków) i być w stanie wypłacić ogromne prowizje przez wielu lat.

Więc nie będziemy już mieli stałej codziennej prowizji 2,5%, co jest zbyt sztywne dla długoterminowego zrównoważonego rozwoju. Zamiast tego, mamy elastyczne codzienne naliczenia procentowe. To będzie oscylować w zależności od rzeczywistych kwot, które będą wniesione na nasze procesory płatności.

MXRevShare zawsze będzie oferować naszym członkom możliwość zarabiania dobrych dochodów z prowizji (20% skierowań na trzech poziomach) i udziały w zyskach z puli przychodów na co dzień.

Więc proszę nigdy nie reaguj negatywnie na moje decyzje krótkoterminowe, które są decyzjami dla długotrwałego sukcesu MXRevShare i wszystkich programów biznesowych MillionaireX i dla Ciebie i Twoich partnerów.

Powiedz tak do sukcesu!

James Lee Valentine."

post przetlumaczony z grupy na fb...

Jak ludziska to widzicie? jak dla mnie to na razie sie wstrzymuje z wplata pieniedzy, 1% dziennie to biednie...