Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 26-07-2016 18:44

(26-07-2016 18:28)xxamaranthxx napisał(a):  no to jestem ciekaw jaka ta niespodzianka będzie Huh
już niedługo serwer powinien działać, pytanie tylko czy mając na uwadze tak duże zainteresowanie programem w krótkim czasie nie będzie potrzebna migracja na kolejny jeszcze większy i szybszy serwer Rolleyes

Ten jest Olbrzymi i póki, co pomieści sporo nowych użytkowników ...

Ważne

Server już działa, ale strona jeszcze nie jest podłączona do sieci.

Janus będzie dzisiaj wyłapywał błędy i kiedy już zakończy i będzie przekonany, że błędów nie ma, to podłączy do sieci stronę.

Janus pracował do ok. 04:00 w nocy. Więc dajmy mu trochę czasu na sen i wtedy an spokojnie niech już wykona ostatnie kroki.

Przypominam, że naliczenia nas nie ominęły.


MXRevShare.com - tomek019 - 27-07-2016 07:37

To co najważniejsze to ze naliczenia bedą przyznane Smile wiec można czekać i miesiąc Tongue


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: MXRevShare.com - zet - 27-07-2016 07:52

Janus całą noc pracował, strona była juz ok, ale wyskoczyl jakis błąd.
W tej chwili go usuwa, takze jeszcze troche cierpliwosci.

Nie bede wklejał cytatu, odesle Was do grupy fb:
https://www.facebook.com/groups/mxrevshare/permalink/507051522822274/

Wiadomo juz jaka to bedzie niespodzianka Huh


RE: MXRevShare.com - kostek880 - 27-07-2016 08:39

TAK! Jesteśmy online ponownie !!!!
Tutaj widać, jak się czuję w końcu znalezienie i rozwiązując wielki problem z naszego nowego oprogramowania na nowym serwerze 88 CPU, który może obsłużyć 1,000,000+ odwiedzających w tym samym czasie!
https://www.youtube.com/embed/krEV5vnwBD0
Użytkownicy , którzy zalogowany lipca - 24 lipca - 25 lub ( dopóki serwer był niedostępny ) zostały opłacone za ich cierpliwość z 0,50 $ ( Docelowy zysk musiał zostały zresetowane ) .
sharings przychodów została wypłacona na 2 dni serverchange , 2. udostępnianie zostało zrobione dla członków bez kwalifikacji 10 kliknięć.
***** A oto nasza niespodzianka! *****
Użytkownicy , którzy odwiedzają stronę internetową MXR więcej niż 1x dziennie ( 2-24x ) może wygrać milionerem Adpack ! - To zaczyna się dzisiaj ! Powodzenia!


RE: MXRevShare.com - piotr2221 - 27-07-2016 09:00

Wywala co trochę Tongue


RE: MXRevShare.com - mikuss - 27-07-2016 09:03

(27-07-2016 09:00)piotr2221 napisał(a):  Wywala co trochę Tongue

U mnie w ogóle strona niedostępna więc nawet nie ma co wywalać Tongue


RE: MXRevShare.com - piotr2221 - 27-07-2016 09:04

(27-07-2016 09:03)mikuss napisał(a):  
(27-07-2016 09:00)piotr2221 napisał(a):  Wywala co trochę Tongue

U mnie w ogóle strona niedostępna więc nawet nie ma co wywalać Tongue

No to masz fajnie,u mnie czasami sie załaduje i raz mi się do panelu udało dostać ale zaraz brak połączenia Tongue


RE: MXRevShare.com - zet - 27-07-2016 09:05

Zalogowac sie juz mozna, kupic adpacki tez.
Nie ma jeszcze mozliwosci klikania w reklamy,
Janus juz nad tym pracuje. Cierpliwosci i bedzie.
Jesli po zalogowaniu i probie wejscia w panel glowny
kogos jeszcze wywala uzyjcie tego linku:
https://mxrevshare.com/panel.php


RE: MXRevShare.com - mikuss - 27-07-2016 09:11

Działa u mnie teraz mx na wersji językowej ang, natomiast zmiana na pl i wtedy :

Ta witryna jest nieosiągalna

Serwer mxrevshare.com odrzucił połączenie.
Wypróbuj te rozwiązania:

Odśwież stronę
Sprawdź połączenie
Sprawdź serwer proxy i zaporę sieciową
Check your internet connection.

Check any cables and reboot any routers, modems, or other network devices you may be using.
W ustawieniach swojej zapory sieciowej lub programu antywirusowego zezwól programowi Opera na dostęp do sieci.

Jeśli ten program jest już na liście programów mogących korzystać z sieci, spróbuj go z niej usunąć i dodać ponownie.
Jeśli używasz serwera proxy...

Check your proxy settings or contact your network administrator to make sure the proxy server is working. If you don't believe you should be using a proxy server: Przejdź do menu głównego > Ustawienia > Zmień ustawienia serwera proxy... > Ustawienia sieci LAN i odznacz „Użyj serwera proxy dla sieci LAN”.


RE: MXRevShare.com - pietrek1 - 27-07-2016 09:40

Mi właśnie teraz poszła normalnie, bez żadnych rozwiązań Smile