Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - evrin - 02-02-2016 00:04

Siemka, jeśli moim sponsorem jest Admin to są jakieś szanse,że otworzone matryce się zamkną bez jakiegokolwiek polecania? Jeśli tak to ile mniej wiecej by to trwało?


RE: MXRevShare.com - maszhajs - 02-02-2016 00:11

(01-02-2016 22:33)zet napisał(a):  Witaj.
Kazda paczka zarabia 110%.
Naliczenia sa okolo 2,5% dziennie co daje zywotnosc paczki 44 dni.
Zeby miec naliczenia codzien musimy wyklikac-obejrzec minimum 10 reklam.
Jesli chcesz wiecej szczegolow itp zapraszam na pw.

Naliczenia są zmienne do 2,5 Tongue

(02-02-2016 00:04)evrin napisał(a):  Siemka, jeśli moim sponsorem jest Admin to są jakieś szanse,że otworzone matryce się zamkną bez jakiegokolwiek polecania? Jeśli tak to ile mniej wiecej by to trwało?

Najpierw musisz mieć środki na koncie millionarex żeby wejść w jakąś matryce. Są różne ceny wejścia jak i profity za zamknięcie. Niektórzy zamykają MX20 w 3 dni bo działają w grupach a niektórzy tez w grupach są lecz czekają długo, różnie to bywa Big Grin

P.S Mogłeś pode mnie wbić bym miał pierwszego poleconego Cool


RE: MXRevShare.com - bartus2278 - 02-02-2016 07:16

Jak by ktoś miał pytania jakieś to też zapraszam na pw Smile
Chętnie pomogę Wink
Swoim poleconym pomogę również taniej wpłacić $ na payzę niż normalnie przez konto bankowe. Po aktualnym kursie NBP i przy minimalnej prowizji ze strony Payzy Smile


RE: MXRevShare.com - zet - 02-02-2016 09:59

Nie odniose sie tu do konkretnej osoby zadajacej pytanie ale do wszystkich.
Dlaczego wiekszosc zapisuje sie z czystego lub przypadkowego linku do programow?
Czyzby to jakies (ne wiem jak to nazwac) uprzedzenie, zawisc. Moze ludzie mysla:
a wejde z czystego, po co ktos ma na mnie zarobic itp. A potem rodza sie pytania:
nikt mi nie pomaga, co dalej itp.
MXRS jest programem gdzie liczy sie tez praca w grupie, zespolowa. Chocby dlatego ze sa matryce.
Najlepiej i najszybciej matryce zamykaja sie w grupie. Kazdy w grupie kupuje te sama matryce,
sa wtedy spady z calej grupy, szybciej sie kazdemu zamykaja. Zamykajac samemu trzeba miec
sporo paczek zeby sporo $ dochodzilo na konto MilionareX i w miare czesto kupowac kolejne pozycje w tej samej matrycy. Przyklad: matryca MXF ma 6 miejsc (6x44$) i zeby ja samemu zamknac trzeba samemu 6 razy ja kupic. Logiczne wiec jest pracowac w grupie. Kupisz matryce MXF, w miedzyczasie dostaniesz jakies spady z grupy potem np sam kupisz kolejne miejsce i juz matryca moze byc zamknieta.

@ervin jestes pod adminem wiec nikt z nas nie wie jakie matryce kupuje admin i jak czesto. Byc moze kupuje te najdrozsze za 1500$ , byc moze zadnej. Jesli nie masz jeszcze poleconych to sprobuj napisac
do admina o zmiane sponsora,, jakos to uzasadnij , np ze dostajesz pomoc od X osoby,, ze Cie wprowadza, doradza itp.


RE: MXRevShare.com - bartus2278 - 02-02-2016 13:00

Tak samo ostanio do mnie napisała osoba o clixsense.. pomogłem, wytłumaczyłem i ani dziękuję ani pocałuj go w 4 litery Undecided a jak się zapytałem gdzie jego sponsor to nic zero odpowiedzi... takze dołączam sie do zet-a, współpracujmy, bo to leży w naszym interesie :-) a takim pseudo biznesmen jeden z drugim przez zawiść nic nie zarobi albo bardzo niewiele ;-)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: MXRevShare.com - Lukasz5555 - 02-02-2016 18:41

Czy tylko ja dzisjaj miałem mniejsze naliczenia niż zwykle?


RE: MXRevShare.com - zet - 02-02-2016 18:50

Nietylko Ty. Wszyscy tak mieli.
2-3 dni temu Valentine w swoim biuletynie mowil ze naliczenia beda zmienne.
Ma to na celu urealnienie naliczen i zapewnienie dlugoterminowosci programu.
Osobiscie uwazam ze jesli naliczenia beda w granicach 1%-2% to bedzie super.
Dzis faktycznie nikt sie nie spodziewal az tak niskich, ale widocznie tak wyszlo z obliczen.
Poczekajmy kilka dni i zobaczymy na jakim poziomie beda naliczenia. W dluzszej perspektywie
np miesiecznej moze sie okazac ze naliczenia sa calkiem fajne.


RE: MXRevShare.com - Lukasz5555 - 02-02-2016 19:34

Czyli na stałe admin chce zmniejszyć naliczenia? Zgadzam się z tobą jak będą 1-2 % to ujdzie a program bedzie napewno stabilniejszy i dłużej pociągnie.


RE: MXRevShare.com - Kaspirek - 02-02-2016 19:38

Klon


RE: MXRevShare.com - zet - 02-02-2016 19:42

Poczekajmy kilka dni i zobaczymy na jakim poziomie beda naliczenia.