Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 21-07-2016 15:01

Co tu się uczyć? Masz siano wrzucasz w inny projekt nie masz nie wrzucasz. Wpierw musisz zbudować biznes żeby mieć co wkładać w inne. Chyba, że startujesz z 20 -50k to już inna bajka.


RE: MXRevShare.com - full2000 - 21-07-2016 15:47

(21-07-2016 15:01)Dzipsiok87 napisał(a):  Co tu się uczyć? Masz siano wrzucasz w inny projekt nie masz nie wrzucasz. Wpierw musisz zbudować biznes żeby mieć co wkładać w inne. Chyba, że startujesz z 20 -50k to już inna bajka.

"wrzucasz w inny projekt" - kwintesencja tego co napisałeś, myślę że nic tutaj nie trzeba dodawać facepalmfacepalm

Od razu widać że nie masz pojęcia o czym piszesz i czym jest dywersyfikacja [...]

Potem płacze taki "geniusz dywersyfikacji", że każdy revshare to g*no i największe zło z jakim się spotkał.

Pozwól że zacytuję słowa kolegi @[clutchu], on to bardzo dobrze zobrazował :

(21-07-2016 00:29)clutchu napisał(a):  A no widzisz...bo tu nie chodzi by sobie znaleźć 5-6 pierwszych lepszych programow bo to nie bedzie dywersyfikacja tylko rosyjska ruletka Wink
Trzeba miec jakis tam swoj system oceny danego programu i kiedy zaczac z niego wyplacac.
Ja programy rozrózniam na 3 grupy i mam 3 rozne pule wkladu...proste i skuteczne bo kreci sie wysmienicie i wszystko do przodu od 7 miesiecy Wink



RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 21-07-2016 16:02

Full ok ok Panie profesjonalistoSmile Nie wiem co to dywersyfikacja jednak to robię w 6 projektach więc możliwe, że nic o tym nie wiem. Zanim wypowiesz się udając speca to zastanów się do kogo piszesz o takich tematach. Trochę więcej pokory proponuję i dystansu. Pozdrawiam

Jeszcze na marginesie proponuję Ci zacząć dawać jakąś wartość swojej grupie bo masz tam ponad 100 osób w tym Mxie, a jednak ludzie piszą na FB, że nie przekazujesz wiedzy ani nie dajesz nic ciekawego od siebie. Proste wskazówki jak deponować pieniądze każdy potrafi dać. Tyle w temacie i zajmij się swoim biznesem nie udając kogoś kim nie jesteś.

Proponuję też nie śmiecić wątku bo może ktoś będzie chciał zadać pytanie lub doszukać się czegoś tutaj:...


.


RE: MXRevShare.com - full2000 - 21-07-2016 19:55

Miałem na to nie odpisywać ale jak ktoś wypisuje brednie ...

(21-07-2016 16:02)Dzipsiok87 napisał(a):  ... zastanów się do kogo piszesz o takich tematach ...

Jak to do kogo? Do kogoś kto dywersyfikacją uznaje wrzucenie pieniędzy do pierwszego lepszego projektu Big Grin

Cytat:Jeszcze na marginesie proponuję Ci zacząć dawać jakąś wartość swojej grupie bo masz tam ponad 100 osób w tym Mxie, a jednak ludzie piszą na FB, że nie przekazujesz wiedzy ani nie dajesz nic ciekawego od siebie.

To ilu mam poleconych wiesz ze screen'a który udostępniłem. Każdy otrzymuje wskazówki, dokładny opis i dodatkowe materiały do MXR. Na forum i na blogu (http://make-money.pl) są o mnie pozytywne opinie co łatwo sprawdzić Smile

Żaden z moich poleconych się nie skarżył (+dochodzą nowe osoby). Jeżeli masz takie informacje to podaj konkrety a nie wypisuj kłamstw tylko dlatego że słusznie zwróciłem ci uwagę. Następnym razem się zastanowisz co piszesz.

Cytat:Proste wskazówki jak deponować pieniądze każdy potrafi dać. Tyle w temacie i zajmij się swoim biznesem nie udając kogoś kim nie jesteś.

Nigdy nie dawałem wskazówek jak deponować środki więc jak ze mną polemizujesz to chociaż bezczelnie nie kłam ... facepalm

Cytat:Proponuję też nie śmiecić wątku bo może ktoś będzie chciał zadać pytanie lub doszukać się czegoś tutaj:...

W dodatku hipokryta? facepalm


Przejrzyj sobie posty i zobacz kto udziela więcej pomocy w tym temacie. Ty czy ja. Jestem w stanie odpowiedzieć na każde pytanie związane z MXR.

Nowe osoby zapraszam na priv. lub do zapoznania się z dokładniejszym opisem na moim blogu http://karolbiznes.blogspot.com/p/mxrevshare.html Smile


RE: MXRevShare.com - zet - 21-07-2016 21:57

Prosze Was, te posty nic nie wnosza do tematu MXR,
ludzie chca wiedziec co sie w programie dzieje a nie czytac jakąś dyskusje
o tym kto jakim jest sponsorem i wytykac sobie uchybienia/błędy.
Stwórzcie sobie temat w odpowiednim dziale i tam dyskutujcie,
tak samo o dywersyfilacji, kto bedzie chciał to tam zajrzy.
Dziekuje i trzymajmy sie tematu.


RE: MXRevShare.com - sulliwan93 - 22-07-2016 01:09

do kasacji


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 22-07-2016 07:04

Bana dostałeś za grupę, ale chyba tak nie powinno być napisz do Janusa niech to wyjaśni bo wolność wypowiedzi chyba jeszcze powinna być na grupach fb...


RE: MXRevShare.com - sulliwan93 - 22-07-2016 09:07

Przecież napisałem i zamknął zgłoszenie bez odpowiedzi. Mam nadzieję że coś z tego wyjdzie, bo a dużo czasu straciłem na to


RE: MXRevShare.com - rafi213 - 22-07-2016 10:06

Daj na start, pozycz, ile dajesz refbacku co tak mało, takie pytania sa bezcenne. Takie osoby na pewno zarobią majatek i rozbuduja strukturę :-D


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 22-07-2016 10:11

Żeby dywersyfikować trzeba mieć pieniądze!
Chyba że umiesz polecać, to możesz równolegle tworzyć strukturę/zespół w kilku programach.
W dywersyfikacji chodzi o zmniejszenie ryzyka niepowodzenia więc wiadomo, że trzeba ją opierać o na ile to w dzisiejszym świecie, internecie, revsharach możliwe stabilne i rozwijające się programy!
Moim zdaniem z tą dywersyfikacją też nie ma co przesadzać, w tym sensie że lepiej najpierw "zbudować" sobie jeden program potem dołączać do kolejnych. Niektórzy przystępują do 3 naraz i wszędzie wrzucają po $100, moim zdaniem to bez sensu, ale w sumie kto jak woli Smile