Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - rafciu - 20-07-2016 15:59

Kiedy padnie to nawet tego najstarsi Indianie nie wiedzą Smile Ja wierzę w to, że dłuuuugo będziemy się cieszyć MX'em. Z tego co wiem o Jamesie jest on kompetentnym człowiekiem i nie pozwoli szybko upaść.
Popatrzcie na poprzednie Biznesy Jamesa Lee Valentin'a i jak widać nadal wypłacają i mają się świetnie. Drogą dedukcji można dojść do wniosku że możemy spać spokojnie przez dłuższy czas Smile


RE: MXRevShare.com - richbutterfly - 20-07-2016 19:13

(20-07-2016 15:59)rafciu napisał(a):  Kiedy padnie to nawet tego najstarsi Indianie nie wiedzą Smile Ja wierzę w to, że dłuuuugo będziemy się cieszyć MX'em. Z tego co wiem o Jamesie jest on kompetentnym człowiekiem i nie pozwoli szybko upaść.
Popatrzcie na poprzednie Biznesy Jamesa Lee Valentin'a i jak widać nadal wypłacają i mają się świetnie. Drogą dedukcji można dojść do wniosku że możemy spać spokojnie przez dłuższy czas Smile


W biznesie nie jest tak że jak Ci coś działa to znaczy że wszystko inne też będzie też działać.
Jeśli MX będzie przynosił straty to James nie będzie mógł na to pozwolić, wtedy albo coś zmieni tak aby program generował dla niego zysk albo program padnie.
Wiele biznesów upada bo nie ma zysku, wtedy przedsiębiorca buduje kolejny i tyle.
Richard Branson też ma wiele biznesów działających ale były i takie które padły np. cola.

Nie żebym kogoś straszył, po prostu zachęcam do samodzielnej oceny.
Możemy wierzyć że program będzie do 2020 r. bo James tak powiedział ale na papierze nikt tego Wam nie dał a w dzisiejszym świecie nic na "gębę" się nie załatwia, zawsze można coś chlapnąć nie myśląc Big Grin

Jak by nie było sam liczę na to że program jeszcze bedzie długo działał.


RE: MXRevShare.com - full2000 - 20-07-2016 19:53

@[richbutterfly] 100 % zgoda!, bardzo dobrze ujęte.

Chciałbym zwrócić uwagę na to co napisał kolega :

(20-07-2016 19:13)richbutterfly napisał(a):  ...
Nie żebym kogoś straszył, po prostu zachęcam do samodzielnej oceny.
...

Ludzie - po prostu więcej SAMODZIELNEGO myślenia
i będzie o połowię mniej płaczu w przypadku niepowodzenia.

Zachęcajmy swoich poleconych do samodzielnego myślenia Smile


RE: MXRevShare.com - clutchu - 20-07-2016 21:09

Jak już wielokrotnie powtarzałem, zeby w tej branży zrabiać stabilnie trzeba przede wszystkim dywersyfikować!
Jestem pewny, ze kazdy kto teraz jeszcze przystąpi do programu zdązy zbudowac sobie konto i szybko zacznie realizowac regularne wypłaty po to zeby powoli przenosic fundusze do innego programu...przecież jaki by to wspaniały projekt nie był to kiedys sie skonczy.
Nie warto stawiac wszystkiego na jedna karte bo nawet jesli program rozwija sie cudownie to przyjdzie taki PayPal czy inne dziadostwo i zostaniesz z ręka w nocniku.
Pol roku temu byl tylko TM teraz są inne perełki a za kolejne pół roku bedzie jeszcze co innego...sztuką jest dobrze wybierać i nie być zbyt zachłannym Wink


RE: MXRevShare.com - Polakko - 20-07-2016 21:25

A ja nie dywersyfikuję tylko stawiam na jeden program a konkretnie na MXSmile Co mi po dywersyfikacji? Jeśli tak dobrze przygotowany program by padł to znaczy,że wszystkie inne też padną.Wolę zyskać lub stracić w jednym miejscu niż stracić w 10 miejscachBig Grin Przykładowo BeonPush i Earning30Seconds czy jakoś tak się to nazywało ostatnio padły.Kto tam "dywersyfikował" ten stracił a mógł tą kasę w MX trzymać zamiast rozdzielać.


RE: MXRevShare.com - Kamilov - 20-07-2016 21:53

(20-07-2016 21:25)Polakko napisał(a):  A ja nie dywersyfikuję tylko stawiam na jeden program a konkretnie na MXSmile Co mi po dywersyfikacji? Jeśli tak dobrze przygotowany program by padł to znaczy,że wszystkie inne też padną.Wolę zyskać lub stracić w jednym miejscu niż stracić w 10 miejscachBig Grin Przykładowo BeonPush i Earning30Seconds czy jakoś tak się to nazywało ostatnio padły.Kto tam "dywersyfikował" ten stracił a mógł tą kasę w MX trzymać zamiast rozdzielać.

Nigdy nie masz pewności co do stabilności programu dlatego dywersyfikacja pozwala na zachowanie części kapitału. Generalizując, chodzi o to że nigdy wszystkie programy nie padną w jednym momencie dlatego w przypadku upadku jednego z nich, decydujesz co zrobić z pozostałym zainwestowanym kapitałem - bo masz o czym decydować. W przypadku wejścia "all-in" stawiasz wszystko na jedną kartę.


RE: MXRevShare.com - todek78 - 20-07-2016 22:02

(20-07-2016 21:25)Polakko napisał(a):  A ja nie dywersyfikuję tylko stawiam na jeden program a konkretnie na MXSmile Co mi po dywersyfikacji? Jeśli tak dobrze przygotowany program by padł to znaczy,że wszystkie inne też padną.Wolę zyskać lub stracić w jednym miejscu niż stracić w 10 miejscachBig Grin Przykładowo BeonPush i Earning30Seconds czy jakoś tak się to nazywało ostatnio padły.Kto tam "dywersyfikował" ten stracił a mógł tą kasę w MX trzymać zamiast rozdzielać.

Jeśli program nie posiada zewnętrznych dochodów lub nawet je posiadając daje naliczenia minimum 5% dziennie, prowizje z 8 poziomów, do tego binarki i różne inne wydatki, więc mega kasa idzie dla promotorów, to wiadomo, że długo nie pociągnie. Trzeba wchodzić w takie, które składają się zarówno matematycznie jak i logicznie. Chyba, że masz dużo poleconych i zależy Ci tylko na tym abyś ty zarobił, to wtedy można pchać się we wszystko Wink
Mądry wybór i z 3-4 źródeł mamy to samo co z jednego, ale spokojniej śpimy Wink


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 20-07-2016 22:02

Aby dywersyfikować trzeba mieć "czym" to robić.


RE: MXRevShare.com - clutchu - 21-07-2016 00:29

(20-07-2016 21:25)Polakko napisał(a):  A ja nie dywersyfikuję tylko stawiam na jeden program a konkretnie na MXSmile Co mi po dywersyfikacji? Jeśli tak dobrze przygotowany program by padł to znaczy,że wszystkie inne też padną.Wolę zyskać lub stracić w jednym miejscu niż stracić w 10 miejscachBig Grin Przykładowo BeonPush i Earning30Seconds czy jakoś tak się to nazywało ostatnio padły.Kto tam "dywersyfikował" ten stracił a mógł tą kasę w MX trzymać zamiast rozdzielać.

A no widzisz...bo tu nie chodzi by sobie znaleźć 5-6 pierwszych lepszych programow bo to nie bedzie dywersyfikacja tylko rosyjska ruletka Wink
Trzeba miec jakis tam swoj system oceny danego programu i kiedy zaczac z niego wyplacac.
Ja programy rozrózniam na 3 grupy i mam 3 rozne pule wkladu...proste i skuteczne bo kreci sie wysmienicie i wszystko do przodu od 7 miesiecy Wink


RE: MXRevShare.com - full2000 - 21-07-2016 12:13

(20-07-2016 22:02)Dzipsiok87 napisał(a):  Aby dywersyfikować trzeba mieć "czym" to robić.

Niby tak ale możesz się uczyć dywersyfikować na małych kwotach Smile

Jeżeli poważnie podchodzimy do inwestycji to prędzej czy później dywersyfikacja będzie nam potrzebna.