Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Serkownik - 19-07-2016 13:09

10 reklam bardzo łatwo jest wyklikac i nie ma z tym problemu
powyzej 10 reklam juz dawno nie chce mi sie klikac i nie mam w sumie czasu
paczki caly czas rosna wiec zysk jest Smile


RE: MXRevShare.com - rafciu - 19-07-2016 13:30

Ja jak klikam reklamy tylko czasami mi nie odlicza czasu lub jest jakiś błąd serwera, ale wystarczy odświeżyć stronę i dalej śmiga jak wściekłe Smile
Widzę, że Janus się zdenerwował na niektóre osoby, które klikają na kilku urządzeniach jednocześnie. Ludzie po to są te reklamy aby je oglądać i nie kombinować. Warto je oglądać chociaż ze względu na to że można trafić na jakiś fajny biznes.
Postawcie się na miejscu reklamodawcy, który wykupuje reklamę i ma nadzieję że ktoś obejrzy jej treść, a tu trafia sie taki ktoś który to olewa. Zapewne niektórzy mają swoje strony internetowe i chcieli by aby jak najwięcej osób je odwiedzało i korzystało z treści które tam zamieszczacie.

Pamiętajcie, że Karma wraca Smile


RE: MXRevShare.com - full2000 - 19-07-2016 14:05

Ktoś tam kilka postów wstecz pytał o kalkulator. Może komuś się przyda - http://www.make-money.pl/mxrevshare-kalkulator/


RE: MXRevShare.com - Veres - 19-07-2016 14:53

Dzięki full porządna firma z Ciebie Wink


RE: MXRevShare.com - rafciu - 19-07-2016 18:54

(19-07-2016 14:53)Veres napisał(a):  Dzięki full porządna firma z Ciebie Wink

Oj bardzo Smile


RE: MXRevShare.com - tubbsgg - 19-07-2016 21:26

Pytanie:

Mam 0.05btc na PerfectMoney. Chciałbym to wpłacić na MXR, i tutaj pytanie, czy mogę to jakoś rozsądnie zrobić?

Po opcja wypłaty z PM, sprzedaż na giełdzie za $ i z powrotem wpłata na PM jest trochę bez sensuUndecided


RE: MXRevShare.com - Jumpres - 19-07-2016 22:34

Po 10 dniach.. Wkoncu mam pierwszą paczkę Big Grin


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 19-07-2016 23:15

@UP Brawo Ty

A tak na serio zacznij działać aktywnie, to wtedy dopiero zaczniesz się cieszyć Smile


RE: MXRevShare.com - Wizygran - 20-07-2016 06:21

Nie umiem dodać Clixsense do reklam bo ciągle pisze że zły rozmiar bannera, ktoś pomoże?


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 20-07-2016 06:55

Jak wstawiasz baner to klikasz banner test i wyskakuje błąd, nic z tym nie robisz tylko klikasz od razu drugi raz banner test i przycisk zmienia się na kolor zielony Smile

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka