Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - zet - 19-07-2016 07:28

Czy moglibyscie z tematem o refbacku przenies sie do odpowiedniego działu ???

Jest na tym forum taki dzial jak refback, prosze tam go oferowac i tam o nim dyskutowac

Tu rozmawiamy o MXR, o sprawach technicznych, nowosciach itp. Dziekuje.


RE: MXRevShare.com - Polakko - 19-07-2016 12:10

W chwili obecnej nie da się klikać reklam.Wyskakuje czerwony komunikat pod licznikiem ale nie da się go w żaden sposób kliknąć.Oby szybko to naprawili.


RE: MXRevShare.com - mikuss - 19-07-2016 12:18

(19-07-2016 12:10)Polakko napisał(a):  W chwili obecnej nie da się klikać reklam.Wyskakuje czerwony komunikat pod licznikiem ale nie da się go w żaden sposób kliknąć.Oby szybko to naprawili.

Patrz na oficjalną grupę FB.
Tam masz zawsze aktualne NEWS


RE: MXRevShare.com - Polakko - 19-07-2016 12:24

Widocznie jest to bardzo ekskluzywny klub bo moje członkowstwo w oficjalnej grupie ma status oczekujący a chyba z tydzień temu kliknąłem "dołącz do grupy".Byłbym więc wdzięczny za jakieś informacje.U mnie na kompie w żaden sposób nie da się kliknąć na ten czerwony napis,on nie reaguje.Wyklikałem dziś 70 reklam a dalej nie mogę z opisanego wyżej powodu.


RE: MXRevShare.com - mikuss - 19-07-2016 12:32

(19-07-2016 12:24)Polakko napisał(a):  Widocznie jest to bardzo ekskluzywny klub bo moje członkowstwo w oficjalnej grupie ma status oczekujący a chyba z tydzień temu kliknąłem "dołącz do grupy".

Napisz na support podając dane konta oczekującego na dodanie do grupy Smile
Pewnie Cb ktoś przeoczył Tongue


RE: MXRevShare.com - Polakko - 19-07-2016 12:35

Nie musze należeć do grupy tylko prosze o info czy jest jakaś awariaSmile Bo chciałbym dojechać tak jak codziennie do 100 reklam a nie mogę przez ten czerwony napis,który nie reaguje na kliknięcie.Tylko ja tak mam teraz czy coś jest robione w skrypcie?


RE: MXRevShare.com - Veres - 19-07-2016 12:37

Zarzuccie jakimś kalkulatorem albo ilością adpackow wymaganą aby otrzymywać 10$ dziennie na czysto. Byłbym wdzięczny Wink


RE: MXRevShare.com - blazej2221 - 19-07-2016 12:39

Polakko, kliknij najpierw na stronę z reklamą, a następnie na czerwony napis...mi tak działa


RE: MXRevShare.com - zet - 19-07-2016 12:53

Jesli klikniecie w ten czerwony link nie pomaga to otorz inną reklame
i ją zamknij, wroc do klikniecia w czerwony link/napis pod licznikiem,
powinno zadzialac.


RE: MXRevShare.com - Polakko - 19-07-2016 13:05

No dobra,jak się kliknie w czerwony napis a potem w stronę z reklamą to działa.Ale chyba powinno być jakieś info o tym rozesłane mailem.Jak ktoś nie zagląda na forum a ma ten problem to może spanikować.