Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - full2000 - 18-07-2016 20:29

(18-07-2016 11:03)world napisał(a):  Czy warto jeszcze zainwestować w ten program sporo kasy? Owszem ryzyko jest mi znane.

Oj warto, warto (oczywiście moim zdaniem) Smile

W razie czego zapraszam na priv. lub do poradnika w sygnaturze.

Autor tego tematu także jest dobrym sponsorem.

Pisałem z nim kilkukrotnie i na temat MXR posiada taką samą wiedzę jak ja Smile


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 18-07-2016 20:45

(18-07-2016 20:26)fusek napisał(a):  to sie scfanili - czyli jednak duzo osob klikalo te 100 reklam dziennie.
nastepny ruch - obnizenie stawki za klik z 0.5 centa na 0.25
Nie wiem jakim cudem Ty doszedles do takich wniosków. Chodzi po prostu o to żeby oglądać a nie kombinować Smile To jest program reklamowy i jego twórcom chodzi o jak najwyższą skuteczność reklam. Te 0.005 ma być za obejrzenie reklamy a nie kliknięcie w nią.

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka


RE: MXRevShare.com - kostek880 - 18-07-2016 20:46

jezli jest ktos zainteresowany to daje 20% od wlozonego depozytu Smile zaraz odezwą sie pewnie oburzeni promotorzy ale mam to gdzies Smile


RE: MXRevShare.com - Nymeb - 18-07-2016 20:54

A ja w ogole nie moge reklamy obejrzec... Nawet po kliknieciu w czerwony napis nic sie nie dzieje. Tez tak macie?

Edit. Okej,juz dziala.


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 18-07-2016 20:56

(18-07-2016 20:46)kostek880 napisał(a):  jezli jest ktos zainteresowany to daje 20% od wlozonego depozytu Smile zaraz odezwą sie pewnie oburzeni promotorzy ale mam to gdzies Smile
Eee słabo coś w porownaniu do Twojej drugiej oferty, chyba że promocje łączą się Smile Jeżeli nie to ja bym tam wolał refback który oferowales, oczywiście gdybym dopiero zaczynał i wybrał akurat Ciebie na sponsora Smile

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka

(18-07-2016 20:54)Nymeb napisał(a):  A ja w ogole nie moge reklamy obejrzec... Nawet po kliknieciu w czerwony napis nic sie nie dzieje. Tez tak macie?
Problem już dawno rozwiązany na grupie na fb, dlatego za każdym razem podkreślam że warto być na bieżąco z tym co się tam pisze Smile

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka


RE: MXRevShare.com - kostek880 - 18-07-2016 20:58

(18-07-2016 20:54)Nymeb napisał(a):  A ja w ogole nie moge reklamy obejrzec... Nawet po kliknieciu w czerwony napis nic sie nie dzieje. Tez tak macie?
chwilowe problemy z klikaniem w dniu dzisiejszym Smile
Info od Janusa w sprawie reklam z oficjalnej grupy: This is the teaction on massive scam actions from Pakistan. There was a 'leader' that promoted to click and then 'quickly change the tab' and let 10 ore more ads run at the same time without watching the ads.
Of course the person is no more a member of a MXR.
But now after the captcha we must start the counter by clicking the red link. It wirks without delays. I am using firefox on my Android phone and made the experience thqt the red link works fine.
Note: Advertisers want to let their ads be really watched. Any try of tricking out the system will lead to termination of accounts. No matter of names and ranks.

chwile odczekaj i dopiero nacisnij czerowny przycisk i powinno byc okej Smile przynajmniej u mnie smiga


RE: MXRevShare.com - asapatryk - 18-07-2016 21:20

ja klikam w wyświetlana aktualnie reklamę, potem na czerwony napis i śmiga, ale ogólnie coś maja z serwerem nie tak


RE: MXRevShare.com - zet - 18-07-2016 22:26

Juz wszystko jest ok.
Zeby obejrzec reklame klikamy ten czerwony napis pod licznikiem
i ogladamy reklame w calosci. Nie wolno otwierac innych okien
ani klikac w tym samym czasie z dwoch urzadzen np laptop i tablet.

Filmik jak klikamy reklamy w telefonie:
https://www.facebook.com/janus.nowak78/videos/740299579446019/


RE: MXRevShare.com - marek505 - 19-07-2016 01:58

(18-07-2016 20:46)kostek880 napisał(a):  jezli jest ktos zainteresowany to daje 20% od wlozonego depozytu Smile zaraz odezwą sie pewnie oburzeni promotorzy ale mam to gdzies Smile

Co do refback jezeli sa konkretne osoby to czasem warto, ale przewaznie to daje sie 50% albo i nawet 100% prowizji od pierwszej wplaty. ja tak np mam poleconego na 2k i 8k$



Z powodu cwaniakowania i oszukiwania systemu Janus wprowadzil utrudnienie w klikaniu reklam, nalezy podziekowac za to kombinatorom ktorych nie brakuje.




Jesli chodzi o wplaty do mxr poprzez payza to usterka zostala usunieta i juz wszytsko dziala.


RE: MXRevShare.com - kostek880 - 19-07-2016 06:56

(19-07-2016 01:58)marek505 napisał(a):  
(18-07-2016 20:46)kostek880 napisał(a):  jezli jest ktos zainteresowany to daje 20% od wlozonego depozytu Smile zaraz odezwą sie pewnie oburzeni promotorzy ale mam to gdzies Smile

Co do refback jezeli sa konkretne osoby to czasem warto, ale przewaznie to daje sie 50% albo i nawet 100% prowizji od pierwszej wplaty. ja tak np mam poleconego na 2k i 8k$
W przypadku refbacku korzysci są obustronne wiec mysle ze warto isc z kims w taki uklad Smile