Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Darken - 18-07-2016 15:42

Tak się śmiejecie. Niektórzy zaczynają od 0 i na te 5$ zbierają 10 dni. Teraz mogą być te 10 dni do przodu.


RE: MXRevShare.com - rafciu - 18-07-2016 15:56

Owszem, ale są to osoby które jak na razie pewnie chcą poklikać i zobaczyć jak to wszystko działa.
A co do ofert to prawdopodobnie są one kierowane do osób które dość dużo wnoszą do MXR i niektórzy płacąc te 5$ liczą na zysk z prowizji pozyskanej w ten sposób osoby Smile
Wątpię w to aby ktoś kto ma już zbudowane dobre zaplecze lub ma kilka lub kilkadziesiąt AdPacków zdecyduje się na zmianę "Sponsora".


RE: MXRevShare.com - clutchu - 18-07-2016 16:02

Szkoda gadać...ludzie zamiast się wziać za robote to cała swoja energie przeznaczaja na kombinowanie jakby tu oszukac system. Moj kraj - Taki Piekny Big Grin


RE: MXRevShare.com - zet - 18-07-2016 16:03

Jesli ktos usunie konto to adpacki jesli mial przepadaja.
Nie moze ponownie uzyc tego samego loginu, adresu mailowego.
I chyba ponowny zapis musi byc z innego IP i inna payza.
Takze warto sie zastanowic czy to oplacalne.


RE: MXRevShare.com - Darken - 18-07-2016 17:03

No tak. Ale każda nowa osoba( bez konta ) może podpiąć się pod taka osobę i otrzymać te 5$. Typowe naganianie poleconych. Nie widzę gdzie tu jest oszukiwanie systemu.

I niektórzy na pewno na to pojdą. Nawet mając już konto, które myślę nie przekracza 3$, mogą zdecydować się na takich ruch.


RE: MXRevShare.com - Darken - 18-07-2016 18:41

Coś klikanie reklam mi nie działa. Tzn licznik się zepsuł


RE: MXRevShare.com - tollusiek - 18-07-2016 18:47

Nie wiem czy Wy tak macie, ale ja jak klikam reklamy na telefonie, to po wybraniu odpowiedniego obrazka otwiera się ta strona z licznikiem, ale zamiast licznika jest czerwony napis: "Click here to continue watching...". I nawet jak dotknę ten napis, to od razu się licznik nie odblokowuje, muszę dłużej kombinować, żeby to poszło dalej. I takim sposobem do 0:00 nie wyklikam pozostałej reszty, czyli 90...


RE: MXRevShare.com - kaczor89 - 18-07-2016 19:07

(18-07-2016 18:47)tollusiek napisał(a):  Nie wiem czy Wy tak macie, ale ja jak klikam reklamy na telefonie, to po wybraniu odpowiedniego obrazka otwiera się ta strona z licznikiem, ale zamiast licznika jest czerwony napis: "Click here to continue watching...". I nawet jak dotknę ten napis, to od razu się licznik nie odblokowuje, muszę dłużej kombinować, żeby to poszło dalej. I takim sposobem do 0:00 nie wyklikam pozostałej reszty, czyli 90...

Też tak mam, ale po kliknięciu w czerwony napis następuje odliczanie u mnie. Zapewne to jakiś chwilowy błąd, bo pierwszy raz takie coś widzę.


RE: MXRevShare.com - HelixMoney - 18-07-2016 20:03

Na kompie po kliknieciu obrazka ,licznik nie leci tylko trzeba kliknac czerwony napis i dopiero odlicza te 25 sekund,pewnie poprawili skrypt,zeby ogladac reklamy a nie oszukiwac jak dotychczas przeskakujac szybka na inna strone i nie ogladac reklam.


RE: MXRevShare.com - fusek - 18-07-2016 20:26

to sie scfanili - czyli jednak duzo osob klikalo te 100 reklam dziennie.
nastepny ruch - obnizenie stawki za klik z 0.5 centa na 0.25