Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - zet - 13-07-2016 17:45

(13-07-2016 16:53)jaczaq napisał(a):  Panowie, gdzie znajdę te dodatkowe, niepłatne reklamy? Jestem nowy i klikam codzienną setkę, więc chętnie dołożę swoje trzy grosze na poczet rozwoju systemu Smile
Reklamy te sa zaraz jak wejdziesz w surfing,,, najpierw sa 3 reklamy dodatkowe
i potem dopiero wchodzisz w 'go to milionare ads' czyli w 100 reklam.


RE: MXRevShare.com - full2000 - 13-07-2016 19:01

Liczba przybywających użytkowników na prawdę cieszy oko. Niedługo pęknie 30k ... Smile

Ludzie coraz częściej zaczynają poszukiwać informacji o MXR co jest dla nas wszystkich sporą szansą na pozyskanie wartościowych poleconych Smile

Przeglądając ostatnie posty tego wątku (od którejś tam strony, nie pamiętam dokładnie) natknąłem się na multum drobnych, powtarzających się pytań na które odpowiedzi znajdziecie w pierwszym lepszym, dokładniejszym opisie MXR. Np. http://karolbiznes.blogspot.com/p/mxrevshare.html

Nie chcę pod każdym postem spamować linkami aczkolwiek do osób zaczynających lub zastanawiających się czy zacząć - może warto poświęcić te kilka min. na zapoznanie się z podstawowymi informacjami dot. MXR a nie powielać w kółko tych samych pytań ?

Choć już opiniowałem MXR to powtórzę jeszcze raz - w mojej ocenie ten RevShare jest bardzo dobry i na dzień dzisiejszy wart inwestycji.

Jeżeli ktoś szuka stos. rzetelnego sponsora to oczywiście mogę się nieskromnie polecić Smile

Serdecznie pozdrawiam. full2000


RE: MXRevShare.com - rafciu - 13-07-2016 19:10

(13-07-2016 19:01)full2000 napisał(a):  Liczba przybywających użytkowników na prawdę cieszy oko. Niedługo pęknie 30k ... Smile

Ludzie coraz częściej zaczynają poszukiwać informacji o MXR co jest dla nas wszystkich sporą szansą na pozyskanie wartościowych poleconych Smile

Przeglądając ostatnie posty tego wątku (od którejś tam strony, nie pamiętam dokładnie) natknąłem się na multum drobnych, powtarzających się pytań na które odpowiedzi znajdziecie w pierwszym lepszym, dokładniejszym opisie MXR. Np. http://karolbiznes.blogspot.com/p/mxrevshare.html

Nie chcę pod każdym postem spamować linkami aczkolwiek do osób zaczynających lub zastanawiających się czy zacząć - może warto poświęcić te kilka min. na zapoznanie się z podstawowymi informacjami dot. MXR a nie powielać w kółko tych samych pytań ?

Choć już opiniowałem MXR to powtórzę jeszcze raz - w mojej ocenie ten RevShare jest bardzo dobry i na dzień dzisiejszy wart inwestycji.

Jeżeli ktoś szuka stos. rzetelnego sponsora to oczywiście mogę się nieskromnie polecić Smile

Serdecznie pozdrawiam. full2000

Ludziom się za bardzo nie chce wyszukiwać informacji na temat Biznesu. Wolą to usłyszeć lub przeczytać na jakimś komunikatorze od sponsora. Nie na tym rzecz polega abyśmy jako osoby polecające tłumaczyli to co jest napisane na pierwszych 20 blogach wyszukanych w google hasłem "MXRevShare blog". Dla mnie wartościowym poleconym a zarazem "kompanem" w biznesie jest osoba która chociaż w minimalnym stopniu wie o co chodzi np. wie jak się zarejestrować i wie jak doładować Payze. Umiejętność myślenia w Biznesie to podstawa. Jeśli myślisz poważnie i się angażujesz to ZAROBISZ Smile


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 13-07-2016 21:15

Haha wyszło na to że marny ze mnie polecony bo ja doladowac Payzy nie potrafię Smile Zaczynając też nie wiedziałem kompletnie nic i codziennie się uczę czegoś nowego, nie koniecznie o samym MX ale i revsherach, zarabianiu itp no ale cóż każdy ma swoje podejście i "wymagania" co do poleconych Smile Mnie tam cieszy każda owieczka w stadzie, nawet całkiem zielona Smile

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka


RE: MXRevShare.com - clutchu - 13-07-2016 21:50

Jeśli chcesz coś osiągnąć w tej branży to nie możesz myślec, ze wlozysz 100$, klikniesz 10 reklam na dobe i zacznieś kosic gruby hajs...to jest jednak ciezka robota na poczatku ale jesli ją wykonasz to po kilku miesiacach bez problemu mozesz sie zająć tylko tym Wink


RE: MXRevShare.com - rafciu - 14-07-2016 09:44

(13-07-2016 21:50)clutchu napisał(a):  Jeśli chcesz coś osiągnąć w tej branży to nie możesz myślec, ze wlozysz 100$, klikniesz 10 reklam na dobe i zacznieś kosic gruby hajs...to jest jednak ciezka robota na poczatku ale jesli ją wykonasz to po kilku miesiacach bez problemu mozesz sie zająć tylko tym Wink

Tak to jest praca, na początku owszem ciężka ale z biegiem czasu jak wszystko się rozkręca oraz widać efekty staje się to coraz łatwiejsze.
Wiadomo, że jeśli się nie poświęcimy i nie zaangażujemy w to co robimy to nie zarobimy. Ważne jest również to że trzeba zrozumieć w jaki sposób się zarabia i skąd biorą się te pieniądze Smile


RE: MXRevShare.com - bbr - 14-07-2016 13:45

Cos z payza nie moge wybrac pieniedzy. Poltora tygodnia czekam na wybranie kasy. NIby pisza komunikat juz pare dni "Hooray! We sent your withdrawal and it is on its way to your bank account." ale jeszcze nic nie dochodzi. Jedna wyplate to mi zawrocili nie wiadomo czemu bylo napisane "returned". Mieliscie podobne sytuacje, czy na payza mozna liczyc w 100%?


RE: MXRevShare.com - cezar78 - 14-07-2016 13:46

A jak moi poleceni klikaja tylko reklamy ale nie kupują adpacków to gdy ja wyklikam te 10 obowiązkowych reklam dziennie dostane 100% prowizji od nich tak jak to jest w traffic monsoon?


RE: MXRevShare.com - mikuss - 14-07-2016 13:52

(14-07-2016 13:46)cezar78 napisał(a):  A jak moi poleceni klikaja tylko reklamy ale nie kupują adpacków to gdy ja wyklikam te 10 obowiązkowych reklam dziennie dostane 100% prowizji od nich tak jak to jest w traffic monsoon?

Z reklam millionaire klikanych przez poleconych nie masz nic.
Tylko z paczek i reklam ptc


RE: MXRevShare.com - adik7276 - 14-07-2016 14:27

Za dobrze by było, myślę że za dużo pieniędzy by uciekało z firmy tym sposobem. Nie sądzicie że aby wszystko usprawnić powinny być wprowadzone jakieś weryfikacje? Po co? Po to aby ludzie nie oszukiwali, a skoro w TM mimo weryfikacji oszukiwali to tutaj dzieje się to nagminnie. Rejestrowanie kont z rodziny w linii często tylko po to aby zawinąć prowizje za paczki.

Skoro to ma być na dłużej a nie tylko na teraz to chyba powinno się bardziej zadbać o to aby pieniądze nie wypływały w błoto - niech rezerwa rośnie. Tak samo było w Adboni z webmaster, ludzie nagle mieli na stronach po 50k wyświetleń strony, sztuczny ruch zrobiony dla kasy. Jasne wykorzystali, ale kranik został już zakręcony.

Myślę że weryfikacja dla uczciwych użytkowników nie będzie kłopotliwa, a na pewno wyjdzie to na dobre dla programu.