Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - znikad - 12-07-2016 17:16

Podobno za kliknięcia w reklamy forexa i podobnych tematów jest największą kasą dla nich . Nie wiem czy to prawda,ale jak chcemy im tzn sobie też pomóc to może warto co jakiś czas taki temat "wyszukać"

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


RE: MXRevShare.com - asapatryk - 13-07-2016 07:20

Cześć, potrzebuje pomocy co do matryc, jak one dzialaja, co trzeba robić po wejściu w matrycę, i w jaki sposób się na nich zarabia?
Jeśli ktoś wie i ma chwile na napisanie pw będę wdzieczny .


RE: MXRevShare.com - radek0389 - 13-07-2016 07:48

(12-07-2016 16:59)zet napisał(a):  Dodatkowo uzywam tez przegladarki mxr, wpisze cos, klikane ze 2-3 wyszukania i gotowe.

Przecież takie działania to generowanie sztucznego ruchu/zachęcanie do klikniecia. Jeśli MX naprawdę ma gdzieś wrzucone reklamy adsense lub innej sieci, to dostanie bana za wasza "pomoc". Puste kliknięcia dla prawdziwego biznesu reklamowego sa nic nie warte, śledzenie rejestracji/sprzedazy, juz tak.


RE: MXRevShare.com - clutchu - 13-07-2016 12:44

A po co się wgłębiać...każą klikać bo jest z tego kasa więc trzeba to robić a nie czekać na bana.
Już kilka razy byly zbanowane rozne akcje Janusa na uzyskanie dodatkowych wpływów ale szuka dalej i testuje.


RE: MXRevShare.com - rafi213 - 13-07-2016 14:30

I ja dołączyłem do tego rev share, czemu nie zdywersyfikować swoich zarobków czymś stabilnym Smile
Oczywiście moim "konikiem" nadal pozostaje firma z sygnaturki Smile


RE: MXRevShare.com - rafciu - 13-07-2016 15:04

Warto dołączać oj warto bo Biznes stabilny i bardzo rozwojowy. I pamiętajmy o pomocy "klikaniu w reklamy zewnętrzne". To dodatkowe środki które są przeznaczane na wypłaty dla Nas Smile


RE: MXRevShare.com - Polakko - 13-07-2016 16:07

Jutro będzie coś więcej wiadomo na temat planów MX na przyszłość,przypominam o wywiadzie na żywo z Jamesem Lee Valentine o godzinie 15 czasu angielskiego czyli chyba o 14 polskiego na kanale YT Marcina Smelczysza.Co do klikania to można o tym mówić a ludziom i tak nie chce się klikaćWink

Może to i lepiej.Jak widać od listopada na stronie MX wciąż wyświetlają się reklamy Google a wszyscy wiemy jaka jest polityka tej firmy.Oni banują od razu po stwierdzeniu nieprawidłowości.Skoro przez tyle miesięcy Google niezmiennie wyświetla reklamy to znaczy,że nieprawidłowości nie stwierdzili i ruch wygląda dla nich na naturalny.

Może to więc lepiej,że większość ludzi pozostaje przy swoim lenistwie i nie klika codziennie tych reklam.Nie ma powodu niepokoić Google.


RE: MXRevShare.com - jaczaq - 13-07-2016 16:53

Panowie, gdzie znajdę te dodatkowe, niepłatne reklamy? Jestem nowy i klikam codzienną setkę, więc chętnie dołożę swoje trzy grosze na poczet rozwoju systemu Smile


RE: MXRevShare.com - Skracacz - 13-07-2016 17:37

jakie są warunki wypłaty? trzeba być w programie przez określony czas? albo wpłacić określoną kwotę? jak to wygląda?


RE: MXRevShare.com - rafi213 - 13-07-2016 17:39

minimalna wypłata to 25$ maksymalna 1000$ na Payza, STP lub PM innych warunków nie ma Smile