Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - clutchu - 12-07-2016 00:35

Tak to wlasnie jest kiedy ktoś sam nie ma pojecia o co chodzi a nagle rekamuje wszystkim znajomym jaki to wspanialy biznes! Co do mxa akurat mu sie udalo ale chociaz podstawowa wiedza by sie przydala i dopiero mozna ruszac z tym w swiat bo zniszczysz sobie reputacje na samym poczatku a ludzie przeniosą sie do innych...


RE: MXRevShare.com - rafciu - 12-07-2016 08:41

Właśnie, wiedza to podstawa. Jak byś chciał wiedzieć coś więcej na temat MXR to możesz pytać nawet na PW. Nie jestem Twoim sponsorem, ale chętnie Ci pomogę i wytłumaczę co nie co Smile Trzeba sobie pomagać.


RE: MXRevShare.com - Veres - 12-07-2016 08:47

Tu nie chodzi o pieniądze chodzi o wizerunek w sieci Wink


RE: MXRevShare.com - full2000 - 12-07-2016 10:27

Ostatnio zauważam ogromny przyrost nowych użytkowników do MXR, to cieszy, jest nas już 27,837 Smile


RE: MXRevShare.com - sulliwan93 - 12-07-2016 10:54

Tego się nie spodziewałem Big Grin
Janus:
"Today I started my Fondation to help a member in saving his horse (he needs some money to pay the bills). $21,000 from my MXR balance will be invested for chosen 14 MXR members at MillionaireX9 - so there will be a commission to save the horse.
All 14 members will be able to earn $9,000 in the next few weeks though my help. Mission: Be active, record videos, help others, deposit a huge amount for adpacks and promote our business."

Rozdzieli 21k $ na 14 wybranych użytkowników.


RE: MXRevShare.com - zet - 12-07-2016 11:04

(09-07-2016 10:17)tomek019 napisał(a):  Cel jest jeden -> Ambasador bonus Smile

Tez mam taki cel i on mnie motywuje. Niewazne czy ja go osiagne za 2 dni,
czy za 2 lata. Cel jest celem i go realizuje. Klikam po 103 reklamy, 100% reinwestuje, czasami cos $ jeszcze doplace, wiec dojde do celu.
A ze jestem cierpliwy wiec wczesniej czy pozniej go osiagne.
Kazdy ma jakis cel , mniejszy lub wiekszy, ale nikt nie powinien rezygnowac
z jego realizacji. Smile

@full2000 , w tym tygodniu 30k padnie spokojnie Smile


RE: MXRevShare.com - clutchu - 12-07-2016 16:05

Dobrze, że wokół tego całego ścierwa, które się pojawiło w ostatnim czasie można znaleźć takie projekty jak MXRevShare gdzie nie trzeba planować wypłat po 2 tygodniach tylko spokojnie budować sobie konto Wink


RE: MXRevShare.com - wilu2222 - 12-07-2016 16:49

(12-07-2016 11:04)zet napisał(a):  
(09-07-2016 10:17)tomek019 napisał(a):  Cel jest jeden -> Ambasador bonus Smile

Tez mam taki cel i on mnie motywuje. Niewazne czy ja go osiagne za 2 dni,
czy za 2 lata. Cel jest celem i go realizuje. Klikam po 103 reklamy, 100% reinwestuje, czasami cos $ jeszcze doplace, wiec dojde do celu.
A ze jestem cierpliwy wiec wczesniej czy pozniej go osiagne.
Kazdy ma jakis cel , mniejszy lub wiekszy, ale nikt nie powinien rezygnowac
z jego realizacji. Smile

@full2000 , w tym tygodniu 30k padnie spokojnie Smile

Zet widzę, że pamiętasz o klikaniu w te 3 dodatkowe reklamy które generują dodatkowe zyski dla MX, to tylko 3 kliknięcia a w zamian możemy wnieść coś od siebie w rozwój MX.


RE: MXRevShare.com - zet - 12-07-2016 16:59

wilu2222 dokladnie tak jest ,,, 3 reklamy wiecej nie robi roznicy i kazdy powinien je klikac.
Dodatkowo uzywam tez przegladarki mxr, wpisze cos, klikane ze 2-3 wyszukania i gotowe.
To tez dodatkowa kasa do podzialu Smile ,,, 2-3 razy w tyg ze strony glownej tez klikam np.
w share fb , google+ i inne


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 12-07-2016 17:13

Oczywiście zysk z przeglądarki mx ma jedynie za kliknięcia w te wyniki które są sponsorowane, a więc te które są reklamami. Wiem że to oczywiste, ale czasem lepiej zwrócić na to uwagę Smile