Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - roberty265 - 11-07-2016 05:24

zarty


RE: MXRevShare.com - mikuss - 11-07-2016 06:33

(11-07-2016 00:51)twardy napisał(a):  Kto jest w sktrukturze tego Pana? Polecacie go jako mentora?

@[twardy] To zwykły czubek, chory psychicznie skrzywdzony przez los człowiek.
Najlepiej trzymać się z daleka, jest tutaj ma konto (MariuszJozef) na HPforum również dał popis swoich możliwości ( poczytaj jego wpisy : http://www.hyipforum.pl/index.php?/user/14545-mariuszjosef/ a najlepiej przejdź sobie od razu do tematu z TM jakie tam banialuki bredził)


RE: MXRevShare.com - rafciu - 11-07-2016 08:26

Każdy z mentorów ma swoje wady jak i zalety. Jeden wytłumaczy i koniec a inny będzie miał z Tobą kontakt mailowy, skype itp. Ja np. mam dobry kontakt z osobami z którymi pracuję i dzielę się informacjami ze wszystkimi którzy na to zasługująSmile Dodaję również do grup na fb gdzie jest masa info na temat biznesów w których aktywnie działam. Sam musisz wybrać odpowiedniego człowieka któremu zaufasz.


RE: MXRevShare.com - wilu2222 - 11-07-2016 10:30

Wybór odpowiedniego mentora to podstawa, gdy ktoś wybierze niewłaściwie pod wpływem chwili czy też jednego filmiku wrzuconego na yt zamiast przeprowadzić z tym człowiekiem rozmowę poprzez skypa czy inny komunikator internetowy odnośnie tego czego od niego oczekuje oraz czy jest w stanie poświęcić mu wystarczającą ilość czasu, to wtedy spotyka go ogromne rozczarowanie i szuka pomocy w innym źródle, bo jego sponsor nie chce lub nie potrafi mu pomóc


RE: MXRevShare.com - DamianA - 11-07-2016 11:30

A tak często sam mam dużo zapytań od właśnie innych. Dlaczego ludzie tak wybierają swoich sponsorów? Niestety nie myślą nad wyborem, tylko by wejść do kogoś kto im się wydaję najlepszy, a to nie oznacza, że będzie nam pomocny...


RE: MXRevShare.com - Veres - 11-07-2016 12:24

Tak sam się spotykałem z tym bardzo często, najlepszy nie oznacza pomocny a wręcz niektórzy są chamami, którym się w głowach od kasy poprzewracalo. Nie będę rzucał nazwiskami bo nie wypada, ale tak dobór mentora to teraz ciężka rzecz szczególnie gdy większość ma Cię po prostu w nosie.

To temat od Mx czy coś mnie ominęło Wink


RE: MXRevShare.com - rafciu - 11-07-2016 13:09

Dlatego wypada porozmawiać z potencjalnym sponsorem którego sobie już upatrzymySmile Nawet dla testu napisz do 2 lub 3 osób z tym samym pytaniem odnośnie MXR lub innego biznesu i zobacz który sensownie Ci odpowie a nie skopiuje gotowy tekst z pierwszej lepszej strony którą znajdzie. Albo zaproś do rozmowy na skype i porozmawiaj normalnie. Ja bardzo cenię taki rodzaj porozumiewania się bo wtedy widzę lub słyszę osobę z którą współpracuję. Pozwala mi to nakreślić jakim człowiekiem jest osoba siedząca po drugiej stronie monitora. Co do MXR to mam sponsora który ma pojęcie o tym co robi i mam z nim świetny kontakt. Dzięki niemu i informacjom od niego zbudowałem poradniki dotyczące tego Biznesu oraz sam Staram się pomagać tak jak i On niegdyś pomagał mi Smile


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 11-07-2016 13:40

Napisz do takiego gościa co może Ci zaoferować? Jak napisze, że pełne wsparcie i pełne info odnośnie projektu + pomoże Ci w budowaniu własnej grupy to ok. Spytaj też o efekty i ile on ma poleconych. Ktoś kto ma 5 osób w strukturze a jest w projekcie rok to czego może CIę nauczyć? Ważne jest to żeby dany sponsor na prawdę robił dobrą robotę dla swojej grupy. To odróżnia liderów od pajaców.


RE: MXRevShare.com - todek78 - 11-07-2016 13:58

Co do pomagania w budowaniu własnej grupy, to nie rozpędzał bym się za bardzo, bo najlepiej samemu tym się zająć a nie liczyć, ze ktoś za mnie wszystko zrobi. Jak najszybciej należy samemu się nauczyć tego jak działa dany program aby mieć 100% wiedzę na jego temat, bo to jest podstawą. Jak pokażesz, że masz wiedzę, to wzbudzisz zaufanie. A jak ktoś Cię o coś zapyta i będziesz leciał z tym do sponsora albo co gorsza odsyłał do niego to ciężko będzie cokolwiek zbudować. Jak nauczysz się jednego programu to każdy kolejny będzie łatwiejszy. Ja zaczynałem od PV i sponsor praktycznie nic mi nie pomógł. Pomogłem kilku osobom na grupach rożnych programów i praktycznie codziennie kilka osób pisze z pytaniami. 90% nie jest u mnie, ale im pomagam. Jedni wchodzą potem do mnie w innych programach inni dalej idą za nazwiskami, które im nie pomagają i dalej piszą do mnie Smile Pomaganie sprawia mi przyjemność i nie zadaję im pytania, które wielu zadaje: 'Kto jest Twoim sponsorem?' tylko jak ktoś ma problem, chce pomocy, porady to jej udzielam Smile
Jestem z zawodu nauczycielem i wiem z 15 letniego doświadczenia, że nawet słaby uczeń jak przyjdzie do tablicy i zrobi z moją pomocą zadanie, przekształci wzór, to potem na sprawdzianie, kartkówce takie samo lub podobne zadanie zrobi samodzielnie Smile Tak samo jest w każdej dziedzinie życia Smile Ja przy budowie domu nauczyłem się kłaść panele, płytki, mieszać klej do płyty, malować, mimo, że nigdy tego nie robiłem i wydawało mi się to niemożliwe do wykonania Wink
Uczymy się i jak najszybciej działamy sami bez oglądania się na kogokolwiek Smile I jak najdalej od płatnych szkoleń 'wielkich guru'. Lepiej za te pieniądze kupić kilka adpacków lub czteropaków Wink


RE: MXRevShare.com - jaczaq - 11-07-2016 16:30

Panowie, mam szybkie pytanie - czy jest możliwa rejestracja dwóch osób na tym samym IP? Nie chodzi o żaden wałek (domownicy). Pozdro!