Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - gold - 09-07-2016 14:12

Nie można reklamować film na youtube (sprawdzone osobiście) ale tak jak kolega napisał wyżej możesz wyświetlić film na stronie.


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 09-07-2016 14:13

Dokładnie robisz prostą stronę i wklejasz filmSmile chwila roboty nawet z YT da radę to zrobić bez wiedzy


RE: MXRevShare.com - full2000 - 09-07-2016 19:42

Jakiś czas nie zaglądałem do tego wątku ale widzę że MXR jak zawsze ma się bardzo dobrze ! Smile

Moja suma wypłat z MXR przekroczyła $1000+ z czego się cieszę bo mniejsze sukcesy napędzają te większe.

[Obrazek: 8e5452b73cc7a340e638aa1640610555.png]

Osoby zastanawiające się nad rozpoczęciem swojej przygody z MXRevShare zapraszam do poradnika - http://bit.ly/29yYjWW


RE: MXRevShare.com - zet - 10-07-2016 09:48

Uzywacie wyszukiwarki na stronie MXR ?
To ten niebieski pasek po prawej stronie na gorze, po zalogowaniu.
Przy okazji klikania w reklamy tez warto z niej skorzystac, cos wyszukac
i kliknac w jakis wynik wyszukania. To tez plus dla programu oprocz banerow zewnetrzych.
To pol minuty roboty.
Ciekawe czy na 30k uzytkownikow tez bedzie jakas niespodzianka, oczywiscie mila niespodzianka
bo innych tu nie ma. Smile


RE: MXRevShare.com - rafciu - 10-07-2016 10:35

(10-07-2016 09:48)zet napisał(a):  Uzywacie wyszukiwarki na stronie MXR ?
To ten niebieski pasek po prawej stronie na gorze, po zalogowaniu.
Przy okazji klikania w reklamy tez warto z niej skorzystac, cos wyszukac
i kliknac w jakis wynik wyszukania. To tez plus dla programu oprocz banerow zewnetrzych.
To pol minuty roboty.
Ciekawe czy na 30k uzytkownikow tez bedzie jakas niespodzianka, oczywiscie mila niespodzianka
bo innych tu nie ma. Smile

Ja osobiście używam wyszukiwarki na stronie MXR. Jeszcze żadnego info nie było odnośnie niespodzianki na 30k użytkowników.


RE: MXRevShare.com - Fremen - 10-07-2016 13:29

Reklamowanie innych programów poprzez ten serwis ma sens? Można liczyć na jakichś refów?


RE: MXRevShare.com - roberty265 - 10-07-2016 13:46

a można reklamowac np.refunder.pl


RE: MXRevShare.com - zet - 10-07-2016 14:16

Tak, reklama innych programow jest skuteczna.Pisze to na własnym doswiadczeniu.
W kilku programach po kilka refow (+/- 10). Zwlaszcza teraz gdy klikamy po 100 reklam
i nie mozemy otworzyc innego okna stała sie skuteczniejsza, zawsze ktos sie znajdzie
kogo zainteresuje nasza reklama.

Co do refunder to nie wiem czy mozna, nie znam tego refunder, ale napewno mozna sprobowac ja dodac,
jesli Janus zaakceptuje i bedzie widoczna bedzie ok. Na poczatek mozna dodac mniej
kredytow np 100 , jesli bedzie wszystko ok wtedy dodamy wiecej kredytow.


RE: MXRevShare.com - roberty265 - 10-07-2016 15:13

a swoj blog z blogger. mozna


RE: MXRevShare.com - zet - 10-07-2016 15:15

Tak, swoje blogi, strony itp tez mozna.