Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - kostek880 - 06-07-2016 08:08

Ile dziennie % mozemy wyplacac aby nie utracac paczek? Smile


RE: MXRevShare.com - bialy88 - 06-07-2016 08:21

(06-07-2016 08:08)kostek880 napisał(a):  Ile dziennie % mozemy wyplacac aby nie utracac paczek? Smile

10% I wtedy będzie stała liczba paczek. Ale pewny nie jestem.


RE: MXRevShare.com - zet - 06-07-2016 08:21

W % nie powiem , ale najprosciej jest zwracac uwage w panelu glownym
u góry na ten różowy pasek. Jest tam podane, ktore i ile paczek wygasnie nastepnego dnia.
Wystarczy z konta repurchase kupic tyle ile wygasnie, reszte zostawic do wyplaty.
Jesli braknie na zakup z repurchase to robimy transfer z konta glownego do repurchase i kupujemy.
Lub w inny sposob np. samemu sobie ustalic , ze 80% naliczen reinwestujemy a 20% do wyplaty,
lub wybrac odpowiedni dla siebie % np 90/10 ,, 85/15 ,, 70/30 , lub 100% reinvest.
Warto tez kupowac np 1-2 paczki wiecej niz wygasnie nastepnego dnia, zwiekszamy wtedy nasz
kapital i mamy wieksze naliczenia a reszte zbierac do wyplaty.
Opcji jest wiele, kazdy sam musi wybrac co dla niego jest odpowiednie.


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 06-07-2016 08:39

Jakieś zmiany pozytywne Smile


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 06-07-2016 09:26

kostek880

Ja polecam 10%

zwrot wynosi 110%, więc 10% to nasz zysk.

Kiedy dojdziemy do odpowiedniego poziomu np $200, czy $500. Wtedy mnożymy to x 10% i wychodzi ile możemy sobie wypłacać.

Przykładowo $500 w naliczeniach dziennych.

$500 x 10% = $50 < tyle możemy wypłacać, a stan naszych paczek nie będzie malał.

Będziemy na takim samym poziomie. ( oczywiście możemy więcej wypłacać, niż 10%, ale ta strategia daje stabilność paczek )

Oczywiście trzeba wziąć jeszcze pod uwagę prowizje z zakupów naszych partnerów biznesowych ( poleconych )

Więc dniówka może być znacznie większa.

Ale jak zet wspomniał wyżej. Strategi jest mnóstwo.


RE: MXRevShare.com - kulasek - 06-07-2016 10:12

Skoro jesteśmy przy strategiach wypłat, powiedzmy wkładam 1 tys.$, reinwestuje wszystko przez rok czasu i dokupuje z reinwestycji tylko paczki za 50$. Po roku czasu chcę wszystko wybrać. Jak obliczyć ile będę mógł w taki sposób zarobić? Oczywiście, jest to tylko przykład.


RE: MXRevShare.com - Serkownik - 06-07-2016 16:35

dziala i wyplaca dalej Smile

@dariusz tak serio


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 06-07-2016 16:50

@UP ty serio, czy tylko tak się wygłupiasz ?

Chcesz przejść pod kogoś i ktoś am ci jeszcze płacić za to ? facepalm


RE: MXRevShare.com - jaczaq - 06-07-2016 17:38

Stworzyłem właśnie konto na payza, chcę je podpiąć pod MX'a. Jak to zrobić, wystarczy podać jakiś login, czy link w zakładce szczegóły płatności, w sekcji dane personalne? Jest tam pole Payza Account, ale co tam wpisać?


RE: MXRevShare.com - zet - 06-07-2016 17:42

W to pole wpisujesz adres mailowy do Payzy.
Ten ,ktorym sie logujesz do Payzy, nic wiecej, tylko to.